دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: جدیدترین مقالات مدیران نواندیش

همکار بخش مذهبی
    ارسال تشکر
    7,424
    دریافت تشکر: 12,850
    قدرت امتیاز دهی
    7192
    Array

پیش فرض پاسخ : جدیدترین مقالات مدیران نواندیش

sawaedy و baran عزیز :

به خودم می بالم از این که : دوستان فهیم و با درایتی چون شما ،در این سایت دارم .

خیلی خوشحالم که با صبوری نظرات همدیگر رو به نقد می ذارین بدون این که کوچکترین بی احترامی پیش بیاد.

دست مریزاد.
    اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر

2. کاربرانی که از پست مفید طلیعه طلا سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مدیریت دولتی
    ارسال تشکر
    3
    دریافت تشکر: 14
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط B a R a N نمایش پست ها
    الان مدیر داره جاشو به Leader و Entrepreneur میده

توی متون قدیمی هم لیدر یا رهبر جزیی از مدیریت نبود، جون مدیریت اکتسابی بود و رهبر کاریزما این قدرت رو بطور ذاتی داشت
    ولی معنی leader همان هدایت کردنه که همانطور که می دانیم چهار وظیفه اساسی مدیریت برنامه ریزی سازماندهی کنترل و هدایت می باشد .

4. کاربرانی که از پست مفید sawaedy سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مدیریت دولتی
    ارسال تشکر
    3
    دریافت تشکر: 14
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط b a r a n نمایش پست ها
    اینکه باید منابع رو ذکر کرد کاملا موافقم

خیلی اینو گفتم، ماها از نظر سطح علمی در حدی نیستیم که بخوایم مشارکت یا contribution در علم داشته باشیم
    همانطوری که گفتی خیلی از دانشجویان با استناد به همین مطالب تحقیقاتشون رو انجام میدن و نویسنده در قبال خط به خط نوشته ها مسئوله، و با وارد کردن قضاوت شخصی ارزش علمی موضوع کم میشه
    توی یه تحقیق اول باید موضوع درک بشه و بعد تحلیل و تفسیر بشه، این کاملا درسته، ولی اون تحقیق در مکانی قرار نمیگیره که هزارن نفر بهش استناد کنن

شاید قوانین علمی جدید نباشن ولی در دنیا بر اساس اونا خیلی تحلیل انجام شده و نقدهایی روی اونا صورت گرفته

از اونجایی که رشته ما منابع فارسی نداشت، مرجع بیشتر درسامون کتابهای انگلیسی یا مقالات بودن، دیدیم که خیلی مطالب هستن که توی ایران کسی باهاشون آشنایی نداره
    ولی حالا کی حاضره اونا رو ترجمه کنه و رو نت بذاره تا هرکسی خواست برداره و به اسم خودش چاپ کنه؟
    دوست عزیزمان باران اتفاقا این یکی از مشکلاتی هست که باعث شده مترجمان رغبت کمی برای ترجمه متون داشته باشند چون که کسی بی هیچ زحمتی میاد حاصل زحماتشون به اسم خودش منتشر می کنه ، در زمینه تحقیقات جدید هم که نیازی به گفتن نیست که کل جامعه علمی ما مقصره که در این جمود قرار گرفتیم حتی اگر کسی بخواهد درست کار بکنه کار براش سخت میکنند خودم برای جمع آوری پرسشنامه مجبور شدم دو برابر جامعه نمونه توزیع کنم چون که فقط نیمی از پرسشنامه بر می گرده تازه متاسفانه بعضی بدون مسئولیت و فقط رفع تکلیف پاسخ میدهند، من به عینه دیدم که متاسفانه اکثر تحقیقات صورت گرفته باکمال تاسف پرسشنامه هاشون درست تکمیل نشده و حتی تحقیقاتمون هم شده کپی برداری، پس با این وضعیت نباید انتظار تولید ایده و فکر داشت مگر اینکه یک خانه تکانی اساسی در فرهنگ علمی خودمان بدهیم

6. کاربرانی که از پست مفید sawaedy سپاس کرده اند.

همکار تالار مدیریت
    رشته تحصیلی
    مدیریت
    ارسال تشکر
    4,502
    دریافت تشکر: 2,488
    قدرت امتیاز دهی
    184
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط sawaedy نمایش پست ها
    دوست عزیزمان باران اتفاقا این یکی از مشکلاتی هست که باعث شده مترجمان رغبت کمی برای ترجمه متون داشته باشند چون که کسی بی هیچ زحمتی میاد حاصل زحماتشون به اسم خودش منتشر می کنه ، در زمینه تحقیقات جدید هم که نیازی به گفتن نیست که کل جامعه علمی ما مقصره که در این جمود قرار گرفتیم حتی اگر کسی بخواهد درست کار بکنه کار براش سخت میکنند خودم برای جمع آوری پرسشنامه مجبور شدم دو برابر جامعه نمونه توزیع کنم چون که فقط نیمی از پرسشنامه بر می گرده تازه متاسفانه بعضی بدون مسئولیت و فقط رفع تکلیف پاسخ میدهند، من به عینه دیدم که متاسفانه اکثر تحقیقات صورت گرفته باکمال تاسف پرسشنامه هاشون درست تکمیل نشده و حتی تحقیقاتمون هم شده کپی برداری، پس با این وضعیت نباید انتظار تولید ایده و فکر داشت مگر اینکه یک خانه تکانی اساسی در فرهنگ علمی خودمان بدهیم
    مشکل فراتر از این حرفاس
    خیلی از دانشجوها پایه و اساس کار علمی و پایان نامه خودشون رو یه پایان نامه دیگه قرار میدن و بعبارتی کپی برداری میکنن، خیلی هم خوشحالن

ولی باید بهشون حق داد، تحقیق دانشجویی توی کشور ما برای کسی اهمیتی نداره! میدونم شما چی میگید، من واسه مصاحبه و توزیع پرسشنامه به اسم هر شرکتی مجبور بودم معرفی نامه از دانشگاه بگیرم که بازم خیلیها اصن جوابم رو ندادن و با توجه به حجم کم جامعه آماریم نمیتونستم کاری کنم

اینجوری که شما گفتید کلا لیدر جزیی از مدیره، یعنی هر مدیری یک رهبره؟
    درخت دافعه دارد که

سیب می افتد

وگرنه هیچ سقوطی نشان جاذبه نیست

8. کاربرانی که از پست مفید B a R a N سپاس کرده اند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)