دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: کفشی که روی آن ( الله - محمد - الاسلام) دیده می شود !

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    6,304
    دریافت تشکر: 5,135
    قدرت امتیاز دهی
    15585
    Array

پیش فرض پاسخ : کفشی که روی آن ( الله - محمد - الاسلام) دیده می شود !

با اجازه از همه ی دوستان گل باید عرض کنم:
    که اتفاقا اون ها (من نمی گم آمریکا ، چرا که این هم یک تعصبه) اسلام ستیز ها می دونند ضعف ما(مسلک دار ها) در کجاست...
    آیا این حکاکی که ته کفش صورت گرفته آیا اصلا یه سر سوزن هم تاثیر خواهد داشت ابدا ... چرا که حتی یک لاییک روشنفکر هم این را یک بی احترامی به افکار و عقاید دیگران می دونه و آن را نفی میکنه ...
    نقطه ی ضعف ما این است که از ارزش ها و عقاید بت می سازیم(قدیم ها بت را از سنگ اما امروز بت را از افکار تک بعدی متعصبانه می سازند)مثال خیلی زیاده اما من به همین اکتفا می کنم.
    هدف اسلام ستیز ها هم همین است که ارزش های ما را به بت تبدیل کنند مثل حیله ی عمر وعاص که یاران علی را به شک انداخت و آن این بود که گفت قرآن ها را بر سر نیزه بزنید و همه تسلیم این نقطه ضعف شدند و از آن میان تنها علی بود که گفت من قرآن ناطق هستم!!! (باطنی گری در ارزش ها نه سطحی گری)
    موفق باشید

2. 4 کاربر از پست مفید Majid_GC سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    527
    دریافت تشکر: 157
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

مرسی بابت اطلاع رسانیتون.
    چشم.ما هم اطلاع میدیم

4. 3 کاربر از پست مفید ghorghoro سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی علوم دامی
    ارسال تشکر
    320
    دریافت تشکر: 1,150
    قدرت امتیاز دهی
    41
    Array

اگه f.d.astronomer.phz و s.golgol عزیز من رو به این متهم نکنند که دارم فضای سایت رو به سمت مسائل بیهوده میکشم و یا بین بچه ها تفرقه میندازم باید بگم که این توطئه همیشگی استکبار هست . حتما مسائل مربوط به کوکا کولا رو هم به یاد دارید.
    اللهم ارزقنا زیارت لبیتک الحرام

6. 3 کاربر از پست مفید Number One سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    4,223
    دریافت تشکر: 4,799
    قدرت امتیاز دهی
    2454
    Array

دشمنت خواست که خاموش کند نور تورا

آری آن جلوه که فانی نشود نور خداست ...

در مقابل گرایش بشر عصر جدید به فطرت خویش و اسلام اوردن اروپاییان امریکا رذیلانه ترین اعمال را انجام میدهد

غافل از اینکه هر تو هین به پیامبر چه کاریکاتور و چه نقش نام ایشان زیر کفش فقط باعث اشتیاق و کنجکاوی بیشتر مردم جهان برای شناخت بیشتر اسلام و پیامبرش وگرایش انان به دین مبین شد و بس !

آری آن جلوه که فانی نشود نور خداست
    توحرف مفت میزنی و من مفتی حرف میزنم و هر 2 به این تفاهم خود می بالیم !

8. 3 کاربر از پست مفید Sookoot سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    روانشناسی
    ارسال تشکر
    98
    دریافت تشکر: 140
    قدرت امتیاز دهی
    202
    Array

به نظرمن این کارهای ناصحیح روافرادی انجام میدن که ازاین موردناراحت یادل زده ان کسی که ازدین دلزده بشه اخروعاقبتش مشخصه...

10. 3 کاربر از پست مفید علایی-فروزان سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی علوم دامی
    ارسال تشکر
    320
    قدرت امتیاز دهی
    41
    Array

دلیلم از مطرح کردن این بحث این نیست که حالا ایا این مسئله اتفاقی است یا عمدی. بلکه در میان جستجویی که در این زمینه انجام دادم به یک گفتگو میان چند جوان عرب برخورد کردم که احساس کردم بحث های مطرح شده در آن سایت می تواند جالب توجه باشد. اگر دوست دارید می توانید بحثش را اینجا بخوانید. ولی از آنجایی که گفتگوها به صورت عربی است لذا با مترجم گوگل ترجمه کردم تا هم من بهتر متوجه شوم هم شما؛ که الحق و والانصاف دقیق و زیبا ترجمه کرده است.

متن گفتگو از این قرار است :

love soul - :

احتمال اینکه این مساله فقط یک اتفاق باشد نیست. این احتمالش صفر است. چه نظری دارید. شاید این موضوع قدیمی باشد. اما این تصویر مرا به چیز جدیدی می رساند.

aNnos - :

عزیزم
    love soul ، نمی دانم. در مورد صحت تصویر الله اعلم. اما تا وقتی که تصویر جدیدی وجود نداشته باشد ما باید این محصول را تحریم کنیم. با تشکر و تقدیر

Godfather - :
    برادر عزیزم، اعتقاد ندارم که این موضوع اینقدر جدی باشد. معمولا اتفاق نقش بزرگی را در این موضوع بازی می کند. و اعتقاد ندارم کسی که این اسم را وضع کرده از روی عمد، این کار را کرده باشد. اما با وجود این ما بر ضد تمام محصولات آمریکایی- یهودی هستیم.

- نسر شام :

با تشکر از یادآوری شما، خوب است ما تمام کالاها را تحریم کنیم. خواه این موضوع اتفاقی باشد، یا نباشد. زنده باشید.

-
    gsgmbc :

عزیزم
    love soul. من یک سوال از تو دارم. چرا " لا محمد لا مکه " . با وجود اینکه اختلاف در مدینه بوده است. ( به احتمال خیلی قوی منظور نویسنده از این جمله این بوده است که اختلاف یهودیان و مسلمانان در مدینه بوده است لذا اگر عمدی در کار باشد باید نوشته می شد " لا محمد لا مدینه " )

- قاسم :

این تحلیل به نظر من درست است. این قضیه از حدود سه سال پیش انتشار پیدا کرد و نشر آن زیانهای بسیاری را برای کوکاکولا در مصر و عربستان به بار آورد. من یک سوال کوچک از برادرم
    gsgmbc دارم که حرفهای او کمی مسخره کردن بود. منظورت چیست!؟. مکه برای همه مسلمانان است. آیا کعبه خانه ای نیست که همه مردم آنرا طواف می کنند. آیا کعبه قبله مسلمانان نیست و آیا محل ظهور پیامبر اکرم نیست. و آیا مدینه شهری نیست که در آن بر پیامبر وحی نازل شد.

-
    gsgmbc :

من سوال کوچک تو را پاسخ خواهم داد. ولیکن می خواهم همه چیز را بدانم. من از شرکت کوکاکولا دفاع نمی کنم. به خوبی می دانم که کعبه در مکه وجود دارد که مردم آنرا طواف می کنند و قبله مسلمانان است. و محل ظهور رسول اکرم است و در مدینه وحی بر پیامبر نازل شده. برای یاد آوری باید بگویم که من مسخره نکردم. من فقط سوال کردم. ولی از بین تمام چیزهایی که در هنگام ظهور پیامبر بوجود آمد فقط مکه مورد توجه است. این همه شهر چرا چیز دیگری نگفتند. به ما چه که در این موضوع دخالت می کنیم. چرا کفشهای ورزشی
    Nike که بر آن اسم خدا نوشته شده بود را مطرح نکردند که وارد کشور شد و بعد از مدتی معامله آن تمام شد. ( در حالیکه در اثر این موضوع ) در کشور ما، سوریه کوکاکولا پیدا نمی شود. در حالیکه در کشور های خلیج در خواست وارد شدن کوکاکولا را می دهند. با وجود اینکه تو میدانی کوکاکولا ساخت آمریکا و اسرائیل است. و وجود شوینده ایریل که ساخت اسرائیل است. چرا این مناقشه فقط در مورد این موضوع است در حالیکه موضوع های دیگری هم قابل مناقشه است. این پاسخ من است. امیدوارم که اشتباهات و یا چیزهایی را که ذکر نکردم تو به من تذکر دهی.

-------------
    خب این ها که خواندید در مورد کوکاکولا بود. در مورد پپسی می گویند که
    Pepsi مخفف جمله " Pay Every Penny toSave Israel " است. فکر می کنم اگر جستجو کنید در مورد این مطلب کلی بحث و گفتگو پیدا کنید و لزومی بر ادامه دادن مطلب نیست.

12. 2 کاربر از پست مفید Number One سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    6,304
    قدرت امتیاز دهی
    15585
    Array

جناب حاج مهدی کیانی از پست هاتون متشکر اما بنده از خود شما یه سوالی دارم:
    تو این نتیجه گیری هامون چقدر نفس تاثیر داره؟(کسی را متهم نمی کنم)
    وقتی که من درگیر نفسم باشم من همونی را قبول می کنم که نفسم می خواد من همون برداشتی را می کنم که نفسم می خواد من دلیل های سستی برای خودم میارم چون نفسم می خواد ...ووو
    حالا وقتی من هدفم از دیدن این تصویر این باشه که حالا هر شرکتی را متهم به اسلام ستیزی کنم مطمئنا خلاقیت من هم به پیروی از نفسم به دنبال همون تفاسیر ضد واقعیت می رود...
    چیزی که تو این تاپیک بود من نظرم را گفتم اما این چیزی که شما دارید میگید بحث دیگری است و فکر هم می کنم جامعه ی ما گوشش از این کوکا کولا ها و نمی دونم خرگوش روی پول در عکس امام خمینی و این ها پر هست
    منم نمی خوام از کسی طرفداری کنم اما از این می ترسم هم دچار همون بت هایی ارزشی و تصویری بشیم
    ممنون از همه ی کسانی که به این پست اهمیت می دهند و حداقل اون را می خونند...

14. 2 کاربر از پست مفید Majid_GC سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی علوم دامی
    ارسال تشکر
    320
    قدرت امتیاز دهی
    41
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1373 نمایش پست ها
    جناب حاج مهدی کیانی از پست هاتون متشکر اما بنده از خود شما یه سوالی دارم:
    تو این نتیجه گیری هامون چقدر نفس تاثیر داره؟(کسی را متهم نمی کنم)
    وقتی که من درگیر نفسم باشم من همونی را قبول می کنم که نفسم می خواد من همون برداشتی را می کنم که نفسم می خواد من دلیل های سستی برای خودم میارم چون نفسم می خواد ...ووو
    حالا وقتی من هدفم از دیدن این تصویر این باشه که حالا هر شرکتی را متهم به اسلام ستیزی کنم مطمئنا خلاقیت من هم به پیروی از نفسم به دنبال همون تفاسیر ضد واقعیت می رود...
    چیزی که تو این تاپیک بود من نظرم را گفتم اما این چیزی که شما دارید میگید بحث دیگری است و فکر هم می کنم جامعه ی ما گوشش از این کوکا کولا ها و نمی دونم خرگوش روی پول در عکس امام خمینی و این ها پر هست
    منم نمی خوام از کسی طرفداری کنم اما از این می ترسم هم دچار همون بت هایی ارزشی و تصویری بشیم
    ممنون از همه ی کسانی که به این پست اهمیت می دهند و حداقل اون را می خونند...

دوست عزیز و تازه واردم سلام.

فکر می کنم دانش آموز دبیرستانی باشید در رشته ریاضی فیزیک.انگار شما مطلب رو نخوندید و فقط می خواین سوالتون رو مطرح کنید . اشکال نداره بعنوان داداش شما به سوالتون جواب می دم.

گفتین که بیایم این کارا ر و کنار بزاریم و چشم هامون رو بشوریم و یه جور دیگه فکر کنیم که دشمنای ما اصلا کاری به کار ما ندارند و همه چیز در امن و امان هست . و من در توهم کامل به سر می برم و سخت در اشتباهم و هیچ دشمنی از جانب خیلی ها نسبت به اسلام نیست. اصلا اینا هیچی..

دوست من شاید سن شما در اون حد نباشه که ماجرای توهین نشریات دانمارکی به پیامبر اسلام(ص) رو به یاد داشته باشید . به نظر شما اون هم توهم بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این بیخال شدن به خیلی چیزها بویژه اعتقاداتمون دقیقا همون هدفی که دشمنای این مرز و بوم تنها راه پیرزویشون رو از طریق سست کردن اون و بیخیال کردن جوونا و نو جوونای ما می دونند.

( دوست من الان بحث منحرف میشه پس بیخیالشیم بهتره)

16. 2 کاربر از پست مفید Number One سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    6,304
    قدرت امتیاز دهی
    15585
    Array

برادر عزیزم شاید در این سایت تازه وارد باشم ولی در این زمینه ها ناشی نیستم.
    بله بنده امسال سال سوم دبیرستانی هستم و به این موضوع هم افتخار می کنم چرا که معتقدم که بینش و نگرش فرد به سن ، قد ، وزن ، هیکل ربطی نداره!(همانا شریعتی زمانی شریعتی شد که در کلاس انشای دوره ذبیرستان شجاعت را درک کرد)
    برادر عزیزم من نیازی به جواب ندارم هدف من از این سوال به فکر واداشتن است نه چیزه دیگری.
    گفتین که بیایم این کارا ر و کنار بزاریم و چشم هامون رو بشوریم و یه جور دیگه فکر کنیم که دشمنای ما اصلا کاری به کار ما ندارند و همه چیز در امن و امان هست . و من در توهم کامل به سر می برم و سخت در اشتباهم و هیچ دشمنی از جانب خیلی ها نسبت به اسلام نیست. اصلا اینا هیچی..
    برادر عزیزم فکر کنم شما پست من را با حوصله نخوندید چرا که این موضوعی که شما به عنوان امن و امان بودن دنیا و نبود دشمن و توهم بودن و... از دو پست من به هیچ وجه استنباط نمیشه.
    حرف من دیدن واقعیت هاست... کسی که چشم خودش را بر روی حقیقت ببنده با شستن و عینک و.. موضوع حل نمیشه.
    دوست من شاید سن شما در اون حد نباشه که ماجرای توهین نشریات دانمارکی به پیامبر اسلام(ص) رو به یاد داشته باشید . به نظر شما اون هم توهم بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست گلم من هم به یاد دارم کم بودن سن به معنای ناآگاه بودن نیست...
    هدفی که من توی این تاپیک با عرض پوزش از مدیر سایت داشتم این بود که دو بحث را از هم جدا کنیم..
    1- اقدامات اسلام ستیزان و فلسفه اش 2- تفاسیر مطلوب و مراد نفس که ما از موضوعات و تصاویر و سخنرانی ها به عمل ی آوریم(خرافات بهترین کلمه است)
    موضوع این تاپیک مورد اول بود و بنده هم به عنوان عضوی از سایت قادر به نظر دادن بودم ولی شما برای اثبات حرف تون موضوع دیگری به بحث کشیدید.
    امروز ها بصیرت خیلی تو محافل معمول شده ولی دریغ از اینکه در همه ی کار ها بصیرت داشته باشیم.تمام/

18. کاربرانی که از پست مفید Majid_GC سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی علوم دامی
    ارسال تشکر
    320
    قدرت امتیاز دهی
    41
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1373 نمایش پست ها
    برادر عزیزم شاید در این سایت تازه وارد باشم ولی در این زمینه ها ناشی نیستم.
    بله بنده امسال سال سوم دبیرستانی هستم و به این موضوع هم افتخار می کنم چرا که معتقدم که بینش و نگرش فرد به سن ، قد ، وزن ، هیکل ربطی نداره!(همانا شریعتی زمانی شریعتی شد که در کلاس انشای دوره ذبیرستان شجاعت را درک کرد)
    برادر عزیزم من نیازی به جواب ندارم هدف من از این سوال به فکر واداشتن است نه چیزه دیگری.

برادر عزیزم فکر کنم شما پست من را با حوصله نخوندید چرا که این موضوعی که شما به عنوان امن و امان بودن دنیا و نبود دشمن و توهم بودن و... از دو پست من به هیچ وجه استنباط نمیشه.
    حرف من دیدن واقعیت هاست... کسی که چشم خودش را بر روی حقیقت ببنده با شستن و عینک و.. موضوع حل نمیشه.

دوست گلم من هم به یاد دارم کم بودن سن به معنای ناآگاه بودن نیست...
    هدفی که من توی این تاپیک با عرض پوزش از مدیر سایت داشتم این بود که دو بحث را از هم جدا کنیم..
    1- اقدامات اسلام ستیزان و فلسفه اش 2- تفاسیر مطلوب و مراد نفس که ما از موضوعات و تصاویر و سخنرانی ها به عمل ی آوریم(خرافات بهترین کلمه است)
    موضوع این تاپیک مورد اول بود و بنده هم به عنوان عضوی از سایت قادر به نظر دادن بودم ولی شما برای اثبات حرف تون موضوع دیگری به بحث کشیدید.
    امروز ها بصیرت خیلی تو محافل معمول شده ولی دریغ از اینکه در همه ی کار ها بصیرت داشته باشیم.تمام/
    چرا بد بین هستید ؟ خدا شاهده منظورم من از اینکه گفتم دبیرستانی هستید این نبود که شما کوچولو هستید و خیلی چیزا رو متوجه نمی شید اتفاقا خیلی از کوچولوها بصیرتشون از بزرگا بیشتره و خیلی از عوام هم بصیرتشون از خواص بیشتره . نمونه اش هم در جریان دفاع مقدس شهید حسین فهمیده اون نوجوون 13 ساله هست که مطمئنا شما داداش گلم هم پیرو رشادت های اون شهید والا مقام هستید یا شهید سید احمد پلارک که در اینجا یک مختصری از اون شهید صاحب کرامت واسه شما می گم :

به اومي‌گويند "شهيد عطري"

۱-تهران شقايقهاي پرپري رادر جنوب خود (بهشت زهراء)دردل خاك ميهمان دارد كه هر مسافري رابه ياد حماسه هاي جاودانشان مياندازد.
    رايحه دلپذ ير و مشام نواز معطري كه از خاك شهيد سيد احمد پلارك كه پاياني ندارد نظر همگان را به خود جلب ميكند
    كساني كه زياد بهشت زهرا مي‌روند، به او مي‌گويند شهيد عطري. خيلي‌ها سر مزار شهيد سيد احمد پلارك نذر و نياز مي‌كنند و از خداي او حاجت و شفاعت مي‌خواهند.
    او معجزه خداوند است.
    ۲-از سنگ قبرش هميشه عطر ترشح مي‌كند، هميشه نمناك است و هم بوي گلاب و گلهاي معطر دارد.هيچ وقت روز سر مزار شهيد سيد احمد پلارك خالي نيست هميشه ميهمان دارد

۳-*شهيد پلارك از زبان مادرش** در 13 سالگي تا به هنگام شهادت 23 سالگي نماز شبش ترك نگرديده بود. شبهاي بسياري سر بر سجده عبادت با خداي خود نجوا مي كرد و اشك مي ريخت... اشكهاي شهيد سيد احمد پلارك امروز رايحه معطري است كه انسانها را تسليم محض اراده و قدرت آفريدگارش ميكند.
    تشريف ببريد زيارت كنيد. آنگاه مطمئن باشيد با خلوص بيشتري پرودگار بلند مرتبه را عبادت مي كنيد
    آدرس : بهشت زهرا، قطعه ۲۶، رديف ۳۲، شماره ۲۲، مزار شهيد سيد احمد پلارك

.به قول یکی از روحانیون ،شهید پلارك هم مثل یكی از سربازان پیامبر در صدر اسلام، «غسیل الملائكه» بوده است.

غسیل الملائكه یعنی كسی كه ملائكه غسلش داده‌اند. در تاریخ اسلام آمده كه حنظله غسیل الملائكه كه از یاران جوان پیامبر بود، شب قبل از جنگ احد عروسی كرد و در حجله خوابید. فردا صبح كه لشكر اسلام به سمت احد حركت می‌كردند او هم عجله كرد و نرسید غسل كند. بعد رفت و شهید شد و ملائكه از طرف خدا آمدند و او را با آب بهشتی غسل دادند. بعد پیامبر بالای جنازه او آمد و از این واقعه خبر داد. حالا شهید پلارك یا همان شهید عطری خودمان هم این چنین است و برای همین است كه همیشه قبر او خوشبو و نمناك است.
    شهید پلارک به گفته ی مادرش از 13 سالگی تا 23 سالگی که به شهادت رسید،
    نماز شبش ترک نشده بود...
    شبهای بسیاری سر بر سجده ی عبادت با خدای خود نجوا میکرده و اشک می ریخته....
    مادرش اینطور نقل کرده که پسرش در مدت عمرش سه کار را هرگز ترک نکرده:
    (1) نماز شب
    (2)غسل روز جمعه
    (3)زیارت عاشورای هر صبح
    (4)ذکر 100صلوات در هرروز و100 بار لعن بنی امیه

اشکهای شهید پلارک امروز رایحه معطری است که انسانها را تسلیم محض اراده و قدرت آفریدگارش می کند.....

امیدوارم شما داداشی گلم توی زندگیتون شهدای والا مقام بویژه این شهید عزیز رو شاهد و ناظر بر اعمالتون بدونید.
    --------------------------------------------------------------------------

یک جای نوشتتون گفتین که منم نمی خوام از کسی طرفداری کنم اما از این می ترسم هم دچار همون بت هایی ارزشی و تصویری بشیم . داداش گلم اگه دفاع از ارزش ها و خودمون رو به خواب زدن بت پرستی هست اشکال نداره شما بترسید که من بت پرستم.

خیلی از موضوع تاپیک فاصله گرفتیم. لطفا دیگه ادامه ندیم. ممنون.

20. 2 کاربر از پست مفید Number One سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)