دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین mamadshumakher و od.chan

24 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. سلام علیکم (حاجی وار خوانده شود)
    خخخخخ آقا این پستت تو خاطرات سایت نخبگان رو دیدم یه راس اومدم اینجا
    آقا من کی گفتم یا دوچرخه یا لامبورگینی هان؟ اصلش اینه: یا لامبورگینی یا دوچرخه (بحله اینجوری درسته)
    نه بابا مهندس جان، بنده هنوز وقت نکردم ایمیلا و پیام خصوصیا رو باز کنم چه برسه بخوام شما رو درس بدم!!! (این نرم افزار عکس گرفتن از مانیتور رو ندارم که ببینی چندتا پیام خصوصی خوانده نشده دارم!!!)
    صرفا میام با خانم رکسانا65 گفتمانی پیرامون یکسری چیزایی میکنیم و میرم (خعلی سرم شلوغه )
    بشدت درگیر کار و اینام اما خبرای خوشی برات دارم (حتی یک لحظه هم فراموش نکردم که قولی بهت دادم ^_^ )
    دیر و زود داره اما سوخت و ساز نداره ^_^

پی نوشت: من بعید بدونم برسم جوابت رو زود بدم اما حداقل سعی میکنم اعلام هویت کنم
    Coming very soon
  2. تقدیم به تمام دوستان عزیزم در انجمن علمی نخبگان جوان

سال 1392 رو در کنار شما دوستان عزیز و با مرام گذروندم و این باعث افتخاره منه و دوست دارم و ارزو میکنم این لحظات زیبا در سال های بعدی هم تکرار بشه با این تفاوت که هر سال به صورت تصاعدی بر تعداد موفقیت هاتون اضافه بشه...

امیدوارم از پیروزی های سالی که گذشت خشنود باشید و از شکست ها درس گرفته باشید و چراغ امید دلتون روشن تر از هر وقت دیگه باشه و بی صبرانه مشتاق شروعی با هدف هایی روشن و مشخص باشید

پیام امیدو به گوشم رسوندی/صدات خاطرم هست سکوتو شکستی/
    تویی که شبیه نفس توهوامی/نمیدیدم اما یه عمر که هستی

مثل یک ستاره که دنباله داره/به تنهایی هر شبم دعوتی تو/
    یه جور عجیبی بهم ربط داریم/که ناراحتم وقتی ناراحتی تو
    (ستاره های دنباله دار-علی لهراسبی)

سال نو مبارک
  3. مخصوصا این یکی:

http://deciwatt.org/
  4. اقا اون طرح که ایول داره شدید.هنوزم که هنوزه نگاش کنی طرحش کهنه نشده.دست طراحش درد نکنه.
    من بهش امتیاز میتونم بدما

سلام.خوبی؟
  5. تو که میگی نیم ساعت من خودم تا 1 ساعت داشتم میخندیدم اخه مغزم یه چیزی میگفت دستم یه چیزی دیگه میفهمید

چشم.میزارم.
    اما اولین طرح 3 بعدی رو میخوام تا قبل از پایان فروردین 93 واست بفرستم.
    این هفته فقط به سلامتی بگذره ...تا عید و در عید و بعد از عید فقط تمرین میکنم.

17 اسفند ازمون زبان دارم و چند روز بعدشم مصاحبه برای ورود به سطح بعدی ...
    دانشگاهم دیگه کم کم جمع میشه تا بعد از عید.
    اون مسائل هم ایشالا حل بشه دیگه تمام وقت پای سیستم میشینم و اون دی وی دی که گفته بودی رو میگیرمو...
  6. بعله دیگه نمیایم نمیایم همین که میایم یه طوفانی به پا میکنیم و میریم !!!
    آقا یه چندتا دیگه از طراحی هایی که زدی بزار تو اون پست اونجا ادامه داشته باشه (باور کن اصن خاطره میشه برات (کلی امیدوار میشی هر روز به طرح هات نگاه میکنی هی بهتر و بهتر میشه (من و بقیه بچه های سایتم هی میایم یه نیم ساعتی میخندیم و میریم
    جان من این دفعه با طراحی بوگاتی استارت بزن (حس ششم و هفتم و هشتمم میگه یه لاک پشت در راه است
    ولی جدا از شوخی این باحال میشه هی طراحی کنی بزاری تو سایت ملت انتقاد کنن و اینااااا
  7. نگاه کن با ضربان قلبم چکار کردی
  8. سلام داداش.خوبی؟
    چه خبرا؟
    چشم ما روشن.پست شمارو دیدیم
    عجب پست خفنی
  9. این سفیده مثل گرگ هست تو برف
  10. سلام
    آقا فرستادن!!! سه میلیون دیتابیس کامل شد
    حالا یه چیز جالبتر بگم! پیغام دادن که با نرم افزار اصلیتون (یعنی همونی که این دیتابیس ها رو داخل خودش نگه میداره و ارسال میکنه) نمیشه ارسال کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    باید تغییر پیدا کنه!!! (خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است!)
    عملا نمیشه ارسال کرد تا ببینم کی نرم افزار اصلی رو ادیت میکنن!!! (البته گفته تا چند ساعت دیگه (یعنی قبل از 9 ارسال میشه!) (علما دانند...
    هیچی دیگه فعلا همچنان رو هواییم ... (آقا من دیر به دیر اینجا میام (یا شاید کلا دیگه نیام)(اگر کاری باهام داشتی هاتمیل بزن
  11. سلام
    میگم آقا یه امتحان کن ببین از این آدرس میتونی به صاحبش ایمیل بزنی؟
    من که هر کاری میکنم نمیشه!
    http://message.alibaba.com/msgsend/c...2&id=200945176
    فرق نمیکنه چی مینویسی فقط میخوام ببینم پیغام ارسال موفقیت برات میاد یا نه؟

پی نوشت: بعد از اینکه دکمه ارسال رو زدی ازت ثبت نام میخواد که همونجا تو پنجره ثبت نام رو بزن بعد ببین ارسال تموم میشه یا نه؟
  12. سلام، نه به من پیام نداده... احتمال میدم به اینکه اینکار تبلیغ هست گیر داده .در کل حقیقت بگو، ما داریم یک پکیج از آگهی رو توی سایت علی بابا برای فروشنده ها میفرستیم. حالا نیاز داریم تعداد اکانت هامون زیاد باشه... خودمون تنها از پس اون بر نمیایم دیگه تاپیک زدیم... (اگر مخالفت کرد دیگه بیخیال شو بگو حذف کنه (مهم نیست دیگه چون چه بخوایم چه نخوایم باید این لیست رو بدیم به یه تیم که کاملش کنه (دارم روی این موضوع کار میکنم)) حتی اگه دوست داشتی میتونی کامل خودت حذفش کنی...
  13. سلام
    تا آنلاین شدم شمام آنلاین شدیا (همزمان انلاین شدیم )
    آقا یسری پیام برات آفلاین گذاشتم (خوندیشون؟ ) من الان انلاینم ... (تو یاهو
  14. سلام

اینجایی؟
    نرم افزار رو میخوام نصب کنم این ارور رو میده

نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 24
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین