دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین mamadshumakher و setayesh shb

123 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
  1. سلام خوبی؟ صبح بخیر

ممنون از امتیاز و پیام داخل امتیاز

عید شما هم مبارک
  2. رسول اكرم(ص) ميفرمايند: هر كسي پايان ماه صفر را خبر دهد،بهشت بر او واجب است.اتمام ماه صفر وحلول ماه رييع الاول،ماه شادي و سرور اهل بيت(ع) بر تمام دوستان محترم مبارك باد

3. مراحل قیافم بودخلم نشدم
  4. تو کلا چیزی یادت هست آیا
  5. چیارو؟ الان دقیقا من چیزی یادم رفته؟
  6. محمد میخوای جواب اونایی که دو هفته پیش ازت پرسیدمو بدی
  7. محمد تو رو خدا ببین کامپیوتر خودمم این مشکلو داره
    از مبدا شروع نمیکنه هر چی رو که میخوام بکشم
    تازه هر دستوری اون پایین میدم اجرا نمیکنه
    تو رو خدا ببین من زدم نقطه 5 و5 ببین از کجا شروع کرده تازه شروع میکنه ولی بعدش که مثلا یه نقطه ی انتهایی بهش میدم انجام نمیده

یا مثلا اینو ببین دستور العمل دایره دادم به شعاع 5 ولی تو چیزی میبینی کشیده باشه
  8. نیست
    اخه مانیتور که کاری نداره امروز یه شکل دیدم یه جاهایشو اصلا نفهمیدم چطور میشه کشید
    برگشته امروز میگه شما ها ضعف کامپیوتری داریدبعدا مشخص شده سیستمی که پاش بودم تنظیماتش مشکل داره.به روی مبارک خودشم نیاورد چه حرفی زده
    نه بابا خجالت برای چی
  9. مگه حفظیه؟؟؟؟

باید تجسم فضایی میگن چی میگن اون رو تقویت کنی.

تو ذهنت تمرین کن.مثلا یه لیوان یه مانیتور یه جعبه هرچیزی رو توصر کن حالا تو ذهنت بچرخئنش از جهات مختلف نگاهش کن.

بعدشم تو خجالت نمیکشی یک هفته سر این درس نرفتی؟ این چجور دانشگاه رفتنیه
  10. محمد من یه چیزی امروز فهمیدم
    این تصویرا رو اگه هر چند وقت یه بار تکرار نکنی از یاد آدم میره
    من هفته ی پیش کاملا یاد گرفته بودما ولی چون تو این یه هفته نگاش نکرده بودم از ذهنم پریده اگه بخوام تند تند روش کار کنم که نمیشه خب
  11. چی شده محمد؟؟
    بیا یاهو

12. سلام
    مرسی
    بگو جملتو ثبتش کنم
  13. noch
  14. تاحالا درباره اذیت کردن دیگران چندتا حدیث خوندی؟

نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 123
صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین