دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین روابط عمومی سایت و hossein24

33 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. سایت آماده فعالیت شما هست
    منتظرتان هستیم
    ارادت
  2. سلام بر شما
    امیدوارم خوب و سلامت باشید
    ممنون از حسن توجه شما و پیام ارسالیتون
    برای شما در تمامی مراحل زندگی آرزوی موفقیت داریم

3. سلام.ممنون از پیامتون و عرض تشکر و سپاس از شما و مدیران عزیز سایت. امیدوار همیشه شاد و پیروز و موفق باشین.

4. میلاد نور
    حق چو دید آن نور مطلق در حضور
    آفرید از نور او صد بحر نور
    آفرینش را جز او مقصود نیست
    پاک دامن تر ز او موجود نیست

عیدتون مبارک

5. سلام شب شما هم بخیر.
    در کل ممنونم ازتون ،شما همیشه به من لطف داشتین
    موفق باشید
  6. سلام ...
    شب زیباتون پرستاره

این تشکر برای ارسال پیامی بود که برای پاسخ به روابط عمومی فرستاده بودید

موفق باشید
  7. سلام ممنون دوست خوبم
    ولی من کاری نکردما؟
  8. سلام دوست عزیز
    ممنون بابت پیام زیباتون و عرض معذرت بخاطر دیر جواب دادن.
    تشکر موفق باشید
  9. بازم تشکر میکنم ازتون و امیدوارم که همیشه و در همه مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشید.
    شب شما هم بخیر.ممنونم.
  10. بله اگر تونستید متن ارور رو بفرستید ..
    خواهش میکنم شما مراحم هستید ..
    ممنون از لطف شما امیدوارم مشکل سیستم تون حل بشه
    شما لطف دارید نیازی به جبران نیست این مشکل ممکنه برای هر کسی پیش بیاد و وظیفه بود

ممنونم شب خوبی داشته باشید
  11. پس این سری که ریست کرد ، مینویسم ارورشو و مزاحمتون میشم و خدمتتون میگم هر چند انقدر سریع ریست میشه که اصلا اجازه خوندن بهم نمیده.یکی از دوستان گفت ویروس تو مرورگرامه و منم ریست که کردم بخاطر همین بود و خوشبختانه بعد از اون کارم فعلا دو روزی میشه که به مشکل نخوردم.ولی امیدوارم که دیگم نخورم.فکرم نمیکنم سخت افزاری باشه چون تازه 6 ماهم نمیشه که ارتقا دادم سیستمو البته شما بیشتر میدونید شایدم سخت افزاری باشه.
    ولی در کل اول عذر خواهی میکنم که وقتتون رو گرفتم و بعدم بینهایت ازشما تشکر میکنم که لطف کردین، وقته و علم گرانبهاتون در اختیار من گذاشتین.
    امیدوارم که بتونم تو زمینه های دیگه جبران کنم هرچند علم بنده در مجموع تو هیچ زمینه ای در حد و اندازه شما نیست...
    البته اگه اجازه بدین
    احتمالا دوباره برای ارور مزاحمتون میشم . بازمتشکر وسپاس از لطفتون
  12. به احتمال زیاد مشکل نت هست چون راه رو درست رفتین
    خب ببینید به احتمال زیاد یا آنتی ویروستون درست آپدیت نمیشه و آنتی ویروس خوبی نیست که ویروس رو شناسایی نمیکنه یا ممکنه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری باشه
    برای اینکار باید ببنید موقعی که کامپیوترتون ری استارت میشه اروری نمایش داده نمیشه اگر میشه که بفرمایید .
    برای حفظ اطلاعاتتتون از یک هارد اکسترنال استفاده کنین و اطلاعاتتون رو بریزید روی اون هارد که اگر پاک شد از دست نره اطلاعاتتون و باید بگم که هارد رو تا زمانی که ویروس کشی نکردین به کامپیوتری متصل نکنید .
    اینجوری اطلاعاتتون ذخیره میشه .
    اگر باز سوالی داشتید حتما بفرمایید .
    نه اصلا مزاحم نیستین .
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 33
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین