دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین حسین متقی و M@hdi42

62 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
  1. سلام
    ای بابا بیییییخیییاااااال
  2. سلام ممنون حسین جان

شما نمونه ای از یک دانش اموز شرور هستی که در دوراب دبیرستان کسی جلو دارت نبوده نخبه شدن تنها با پروندن 20-30 ویندوز در کارنامه اعمال ممکنه شما که زدی همشو سوزوندی برادر
  3. سلام
    خوبی؟
    ممنون از امتیازت
    چی بگم؟؟ -- اخه برای کسی چاه نکندیم - زنگ تفریحا میرفتیم دفتر سایت مدرسه
    البته الان دیگه هیچی یادم نمیاد اصلا چجوری مینوشتیم@@@!!!
  4. سلام دستت درد نکنه داداش . از رو که نمیفتن

5. شب پر آرامشتون بخیر

6. مخلصیم داش حسین.

فدایی داری.
  7. بله درسته
    منم فقط یاداوری کردم
    هر وقت که وقت داشتی بنویس نخواستی هم ننویس تعهدی نداری که به اینجا!! هیچکدوم نداریم
    فقط برای علاقه مینویسیم
  8. به به سلام بر حسین . مرسی که گفتی

اره تو فکرش بودم. ولی خب خودت بهتر میدونی تابستون مدیربخش عمران بودم و تقریبا تو یه ماه 1200 تاپیک رو ارسال کردیم وبه همین مقدار تاپیک های نامنظم رو منتقل وپاکسازی کردیم. اول مهر هم که سرمونو شلوغ کرد. الانم اذر ماهه وفصل امتحانات میانترم. و بعد ترم. واسه همین واقعا وقت نداشتم برای کارای فوق برنامه. ولیبه روی چشم کمی سرم خلوت بشه اینو تکمیل میکنم چندتا مقاله مینویسم (تالیف نه ترجمه) . یه سوژه پیدا کردم برای یه مقاله توپ چند نفره که رد خورد نداره جان خودم
  9. بد نیست اینجارو یه نگاهی بندازیhttp://www.njavan.com/forum/showthre...AF%D8%A7%D9%86
    منتظر بقیش هستیم!!!
    البته منکه علاقه ی زیادی ندارم
    ولی دیدم دوستان مشتاقند گفتم شاید یادت رفته بقیشو.........
  10. گالیل هم قیمت نسبتا ارزانی داره و هم اینکه بر اساس تجربیات اسرائیل ساخته شده . در جنگ های یوم کیپور و شش روزه ، اسرائیل از کیفیت سلاح های غربی راضی نبود ، بعد از جنگ اسلحه جدیدی بر پایه کلاش ساخت که همین گالیل است ، گالیل دارای قیمتی ارزان ، بقاپذیری در حد خانواده کلاش ، سادگی طراحی در حد کلاش و دقت خوب در حد تسلیحات غربی هست . نکته دیگه اینکه گالیل هم کالیبر 5.56x45 و هم از کالیبر 7.62x51 استفاده می کند . به این صورت می توان با کمی تغییر در دهانه خشاب خور ، آنرا برای پذیرش خشاب های G3 موجود در ارتش هم آماده کرد .

در ضمن جنس لگد های ام16 با کلاش بسیار فرق داره. ببین لگد های ام 16 در راستای محور x هاست یعنی صاف به صورت جلو عقب حرکت داره. اینطور باعث میشه گرچه یهکم سرباز اذیت بشه ولی در حین رگبار اسلحه از روی هدف منحرف نشه و تیر ها یکی پس از دیگری به همون نقطه و اصابت کنن. ولی در کلاش حالت دورانی داره . یعنی اسلحه تمایل داره به سمت بالا حرکت کنه. اینطور برای هر بار شلیک دوباره باید نشانه روی کرد و درحالت رگبار هم متاسفانه هیچ عملکرد خوبی نداره. یعنی امکان نداره دوتر در حالت رگبار به یک نقطه اصابت کنند و اکثر گلوله ها به صورت کور شلیک میشه به امید اینکه به هدف بخوره یا نه.

البته ak-47 جدیدی که درست شده به نام ak-12خیلی عالی شده.

ak-12

نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 62
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین