دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین Admin و Karim1504

89 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
  1. سلام مجدد
    مرسی بابت پیگیریهات... شماره منو که داری 09198787600
    اگر اکانت تلگرام داری پیام بده برای تبادل اطلاعات بیشتر...
    اگر نشد لایسنس را منتقل کنیم باید هاست وارز بگیرم... البته الان زوده...
    ببینیم چی پیش میاد...
    ارادت داداش..موفق باشید
  2. تغییر لایسنس فکر می کنم ممکن نباشه.

باز می پرسم اگه بشه بهت خبر میدم

موفق باشی
  3. سلام داداش
    خوبی..خوش میگذره؟
    رفیق خواهشا یک تدبیری بیاندیش لایسنس ارتشی بره روی دامنه Nohed.ir ...
    انجمن را با حذف خیلی از بخشهای خبری و ... روی دامنه ای که لینک دادم دارم بالا میارم...
    شرمنده بابت مزاحمتهای پی در پی...
    میخامت سالار
  4. سلام داداشحالا بزار ببینم دادگاه به کجا میکشه خبرت می کنم چون لایسنس روی پنل شماست..ممنون
  5. سلام داداش
    آقا یه موردی پیش اومده حتما دقت کن
    به تمام تاپیکها نظارت کامل داشته باش چون انجمن منو بستن و ققیییللتتر کردن
    به دادسرای انقلاب هم احظار شدم

دقت کن انجمنتو نابود نکنند
    یک عده از رقیبان شما با نام کاربری و آی پی وارد میشوند و چرندیات میفرستن و بعد همونا با نام کاربری دیگر وارد میشن و بحث راه میندازن و بعد ریپورت میدن
    اگر وقت کافی مثل من نداشته باشی رسیدگی کنی انجمنت براحتی آب خوردن درش تخته میشه و صدات به هیچ جا نمیرسه

==============
    غرض از مزاحمت اینه که داداش من میخوام لایسنس انجمنو بفروشم... انجمن رفع فیلتر بشه و من تبرئه بشم هم دیگه حاضر نیستم برای ارتش فعالیت کنم چون بدجوری جوابمو دادن..منو دادگاهی کردن!!! عوض اینکه حمایت کنند

باید برای فروش چکار کنیم... خواهشا دقیق توضیح بده...
    ممنون
  6. داداش اکانت دوست بنده که ااپدیت تقاضا خواهد داد mostafa avajehi است...
    حلال کن ما رو... دیدار به قیامت
  7. سلام داداش
    خودت میدونی که من پولکی نیستم ..میگم سایت را واگذار کردم ...
    http://www.arteshi.com/showthread.php?t=26493
    یک شماره ای چیزی بگو بدم به دوستان تا ارتباط برقرار بشه..
  8. سلام داداش
    من انجمن ارتشی را تحویل دادم به دوستان و کنار کشیدم...
    برای هماهنگی در مورد آپدیتهای احتمالی بعدی و مسائل دیگر پل ارتباطی شما به چه صورته...
    چون الان ریش و قیچی در دست شماست ... خوبیش اینه که دیگه شاهد مزاحمت بنده نخواهید بود...
    منتظر پاسخم رفیق قدیمی...
  9. مرسی داداش..اونو بیخیال شدم چون اگر ادامه بدم خاطر تو که خیلی برام عزیزه پریشان خواهد شد و مشکل هم حل نمیشه و اصلا موضوع حل ناشدنیه...
    بازم شرمنده رفیق قدیمی که شب و روز مزاحمت میشم... بابت همه چیز سپاسگزارم و شرمنده بابت اس ام اس 3 روز پیش... سپاسگزارتم رفیق..یا حق
  10. مصطفی جان دوباره سلام
    تو گروههای دسته جمعی امروز دیدم یک شخصی بنام M@hdi42 در مورد من اراجیف ارسال کرده... از تو بعیده بزاری چنین افرادی تو سایت نخبگان دسترسی داشته باشند. نام نخبگان را نزار به لجن بکشند. درخواست دارم باهاش برخورد کنی.اینجا که چاله میدون نیست هر کسی بیاد هر چی دلش خواست ارسال کنه و بقیه سکوت کنند.
    مخلصتم دادا
  11. سالار از سفر برگشتی اون مورد را بفرست.هنوز منتظرم...
  12. داش مصطفی سلام
    اگر برات مقدوره نسخه جدید وی بی را برام ایمیل کن... پیشاپیش سپاسگزارم
    karim.gh.1981@gmail.com
  13. داش مصطفی خواهشا زودتر جواب بده .. یک سرور مجازی کانفیک کردم باید برای انتقال کنترل دامنه ها را در دست بگیرم... بیا برای همیشه تکلیف این دامنه ها را مشخص کنیم..برای دامنه دات ای ار هم مبلغی که باید کارت به کارت کنم را خواهشا اعلام کن همراه با شماره کارت...
  14. مصطفی جان سلام

انتقال دامنه دات کام و دات آی آر را تا کی منتظر بمونم تا انجام بشه...

خواهشا سریع جواب بده گرفتار شدم
  15. سلام داداش

این دامنه های .com و .ir ارتشی بالاخره چطور باید منتقل بشه... چقدر بریزم به حسابت..یک برآورد بکن..مرسی
  16. سلام
    آخر هفته یادم بنداز بیام چت تحویلت بدم
    موفق باشی
  17. مصطفی چی شد؟
    من باید برم ولی منتظر پاسخ شما هستم... دامنه داره به مشکل برمیخوره پس خواهشا تکلیفشو معلوم کن.فعلا یا حق
  18. راستی هزینه هر دو را محاسبه کن تا پرداخت کنم.. مرسی
  19. سلام داداش
    من دامنه arteshi.com و arteshi.ir را میخوام به پنل خودم منتقل کنم...

نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 89
صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین