دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین 7raha7 و omega

14 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام عزیزم
    مرررررسیی مهربووون
    فدات شم گلم
  2. سلامممممممممم.... خواهش
    یه امگا که بیشتر نداریم
  3. سلام عزیزم
    مرسی از امتیازت خانومی
  4. ساحل افتاده گفت ، گرچه بسی زیستم / هیچ نه معلوم شد... آه که من چیستم
    موج زخود رفته ای نیز خرامید وگفت / هستم اگر میروم...ار نروم نیستم
    اقبال لاهوری
  5. ممنونم رها جونمممم حسااااابی ذوق زدم
    منم خیلی دوستت دارم عزیز دلم
  6. دوستان هرکیو فراموش کنن شما روکه عمرا فراموش کنن!خیلی دوستت دارم. خیلیییییییییییییییییییی
  7. سلام غزیزم
    قربونت منم خیلی خوشحالم که دوستان فراموشم نکردن
    اره انشالا که میام به امید خدا میترکونیم
  8. سلااااااااااااااام.... چقدر خوشحالم ازاینکه هنوزم رفقای قدیمیو میبینم.... امیدوارم تابستونو راحت بتونی بیای چون منم هستم... با هم بترکونیم! :-)موفق باشی مهربون. فعلا
  9. این بخشی از مصاحبه استفن هاوکینگ، دانشمند مورد علاقه منه که همونطور که میدونید کاملا فلجه و فقط دوتا انگشتش حرکت میکنه و باهمین دوتا انگشت کلی مقاله و کتاب نوشته و نظریاتش دیدگاه همه رو نسبت به جهان تغییر داده:
    لاری کینگ: چه چیزی به شما نیرو ی پیشروی میبخشد؟ همه ما از شرایط دشوار زندگی شما آگاهیم و میبینیم که چه خوب با آن کنار آمده اید. چه چیزی درونتان میجوشد و شما را به ادامه راهتان وادار میکند؟
    هاوکینگ: کنجکاوی. من میخواهم پاسخ ها را بدانم. من از زندگی لذت میبرم. تا آنجا که بتوانم راهم را دنبال خواهم کرد. آیا کار دیگری میشود کرد؟
    لاری کینگ: و سرانجام، هر اینه شادی نسبی است. آیا شما شادید؟
    هاوکینگ: بله.
    لاری کینگ: پروفسور، سپاسگزارم...
    کریسمس به همگی مباررررررررررررررررک!
  10. ایشالا که همیشه موفق باشی عزیزم منم خیلی کم میام اما به یاد دوستان هستم
  11. سلام رها جانم انگار این سایت با من مشکل داره هر دفه میام کلی اعصابم خورد میشه میام اما نمیتونم جواب پیام بدم
    خوبی گلم؟
  12. سلام... به!ببین کی اومدهههههه... باورت میشه تو پیغام بازدیدکننده هام پیغامت بدجوری چشممو گرفت...امگا...!کی؟امگا پیام گذاشتهههههه... خب رخانومی همینه دیگه کم میای وکم سراغ میگیری... خبر نداری آبجیت کنکوریه و داره درس میخونه... توهم برای آبجیت دعا کن... موفق باشی خدانگهدار
  13. سلام رها جوووووون شطوری ؟
    دلم واست خیلی تنگ رفته بود :d
    خیلی ازت بیخبرم
    چه کارا میکنی؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 14 تا 14