دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین روابط عمومی سایت و farhad_jomand

36 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. ماه مهر ماه خوبی است اگرچه دیگه امروزه من از ان جا مانده ام!!بیاد مدرسه ودانشگاه!!
  2. ممنئن بابت امتیاز سلامت باشید
  3. سلام خوبی شما مرسی باشه به روی چشم!الماس خانم!
  4. سلام به آقا فرهاد کاربر تلاشگر انجمن

ممنون از لطف شما

چشم من مجددا اسمتون رو جهت تایید به مدیران بخش معرفی میکنم

و مدیران عزیز باهاتون تماس میگیرند

باز هم تشکر از اعلام آمادگیتون برای همکاری
  5. سلام خوبید انشا الله روزتابستونی شماهم بخیر وشادی پس خودتون برداشتین این گزینه حذف رو وبه عهده مدیر اون تلار گذاشتید نه چیزی نست که من حذف کنم همون طوری پرسیدم ویک چیز دیگه اینکه من حدود یکساله که تو سایت فعالیت مثمر ثمر داشتم لصفا منو همکار تلار هوافضا ویا وزشی ویا مکانیک کنید چون من پست های زیادی تو این جاها داشتم یک بار هم گفتید خصوصی اعلام کنم به مدیر سایت گفتم باتمام جزئیات اما خبری نشد لطفا شما پیگیری کنید تا بعد یکسال پیشترفت کنم وهمکار یکی از تلارهایی که توش پست زیاد ومفیدی داشتم همکاربشم باتشکر از زحمات بی دریغ شما خانم الماس روابط عمومی محترم سایت نخبگان وبنده دوبار مدال کاربرفعال سایت رو دریافت کردم!!
  6. با سلام خدمت شما دوست بزرگوار
    روز زیبای تابستانی تون بخیر
    خواهش میکنم زحماتتون شایسته تقدیره و قابلتون رو نداشت ....
    من هم ممنونم از گلهای زیبا
    من الماس پارسی هستم شما همونطور که بهتون هم قبلا گفتم بایستی برای حذف حتما با مدیر تالاری که ...
    مطلبتون رو در اون تالار ارسال کردید صحبت کنید و از ایشون درخواست کنید برای حذف....
    البته دلیلتون برای حذف هم بایستی قابل قبول باشه ....

روز خوبی رو براتون آرزو میکنم
  7. سلام مرسی وممنون بابت امتیاز!شماهم خسته نباشید روابط عمومی خوب ومحترم سایت نخبگان وممنون از حصن توجه تون!
    من یک مشکل اساسی دارم اون اینکه اگر خواسته باشم پستی که گذاشتم حذف کنم این امکان برام وجود نداره ومتاسفانه چنو وچندین بار این کار رو به رئیس انجمن ها وخصوصا خانم الماس گفتم اما درست نشده!!باتشکر

8. سلام وباعرض خسته نباشید!ممنونم که مدالم روبهم برگردوندید امیدوارم درجه قبلیم روبه برگردونید!!
  9. سلام مدال منم خانم الماس از بین رفته!
    منم کاربرفعال شدم!
  10. باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما روابط عمومی سخت گوش وهمیشه پاسخ گو!
    یک خسته نباشید به شما وکادر مدریتی عرض می کنم که طی یک هفته فعالیت تون توانستید سایت رو راه بندازید وفعالیت های خودتون وکار بران رو از سربگیرید!
    اما اینجا یک مشکلی هست اونم اینکه من رتبه ام خیلی پایین اومده نصبت به 4ماه پیش لطفا این رتبه که 2ستاره سبزه ویک ستاره بزرگ سبز رو به من برگردونید وبسیاری ازپست های مفیدی که گذاشتم حذف شدند!!اما مهم فعالیت ورتبه من بوده که حالا پایین اومده لطفا اگر می شود این رتبه روبه بنده برگردونید چون حاصل 4ماه فعالیتم وصرف ساعت ها اینترنت بود باتشکر ازشما!!که الان رتبه من یک ستاره سبزکوچیک و3ستاره قرمزه ویک ستاره بزرگ قرمز لطفا رتبه اینجانب رو به همون رتبه ای که گفتم برگردونید باتشکر!
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 36
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین