دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین M@hdi42 و بحث

125 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
  1. باریکلا واسه خودت متخصصی هستی .دمت گرم داداش
    راستی از درساتون چه خبر؟
  2. پس هم خواننده هستیم (چـــی گفتماا)

خدایی وقتی فریاد میزنه و قدرت صدا رو نشون میده تموم تنم میلرزه. یه ابهت خاصی داره موقع خوندن و همزمان میتونه عین یه دختر لوس ظاهر بشه که خیلی جالب میشه کار. ابهت و ظرافت همزمان رو من در اون دیدم که خیلی برام جالب بود
  3. آره دیگه منم این خواننده رو خخخیلی دوس دارم.
  4. دست شما مرسی

واقعا خوش سلیقم؟ نگو ابجی من کجام اخه به خوش سلیقه ها میخوره جدا؟
  5. افرین حالا شد ابجی. . ابجی مهتاب میگم الان خوبی؟ من شادم با این تفسیر شما هم باید شاد باشی . ای خداااا
  6. به به سلام بر ابجی عزیز. نه بابا دلخور نباش ابجی. من دلم میگیره به خدا.

من که خوبم . شما چطوری ابجی؟ خوش میگذره؟ شرمندمون کردی به خدا. الان تو حس اون ادمیم که نمیدونه دقیقا چی بنویسه برا اینهمه لطف
  7. نه خدانکنه سلامت باشین همیشه .آره ایمیلم مشکل دار شده بود باکمک دوستان حل کردم.
  8. مرسی . من که به مرحمت شما توپ توپم . عااالی مث همیشه. شما خوبی؟ چه خبر؟ راستی چند روز پیش دیدم ایمیلتون رو تایید نشده زده بود قلبم وایساد . گفتم شاید اشتباه اومدم تو پروف شما
  9. چه خبر ؟خوبین ؟خوش میگذره زندگی ؟
  10. هاااااااا (با لهجه شیر فرهاد) فکرک نم این اواتار منحرف کننده و منکراتی من همه رو مجذوب کرده .باید براش ریش بزارم دومتر تا کسی عینک نزاره
  11. می خوای راه حل بدم واسه ندیدن آوتار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    عینک دودی بزن تاحدودی علایم آواترارو کاهش میده
    من خودم صفحه تو اومدنیعینک دودی میزنم
  12. یه عامله تقدیم شما بهترین ابجی:
  13. خلاصه یه عالمه گل تقدیم شما که سرور گلایی
  14. از فردا باید بریم دنبال گمشده. همین کم بود ولی مثل اینکه جنسمون جور شد :دی
  15. جالب بود
  16. ما رو باش. :دی .. شما جیب ما رو نزن امتیاز نخواستیم :دی..
  17. از این به بعد منفی میدممنفیم یه عدده مگه نه
  18. ممنون بابت امتیز صفرت :دی ... دلت میاد؟ دختر به اون خوبی. البته خب راست میگی نباید زیاد بگردم .
  19. قربون ابجی گل.با فتوشاپ میشه نوشته حک کرد رو عکس
نمایش پیغامهای بازدید کننده 81 از 100 تا 125
صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین