دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین narma و بلدرچین

11 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام دوست عزیزم،اگر وقت داری یه سری به این مطالب که در بخش حقوق قرار داده شده بزن،شاید بتونه مفید باشه برات و برای زندگیه اینده ت موثر باشه،اگر لطف کردی و وقت گذاشتی خوندی نظرت رو راجع به این مطالب بنویس و اینکه این برنامه یعنی قرار دادن این مطالب حقوقی که لازمه ی زندگیه هر انسانی هست چه حقوقی و چه غیر حقوقی،ادامه پیدا کنه یا نه؟
    ممنونم ازت دوست عزیزم.
    منتظرت هستم عزیزم البته اگر مورد علاقه ت باشه.

فایل: از رنج و رزم زنان ایران

فایل: حمایت از حقوق زنان

فایل: قوانین حقوقی ازدواج

این سه تای اول،مطالبی هستش که تقریبا باید هر خانمی بدونه،یک سری حقوقی هست که هرزنی داره و اگر بدونه خیلی بهتره و به نفعش،چون کسی نمیتونه این حقوق رو ازش سلب کنه و ازش سوء استفاده کنه.

فایل: قوانین اجرای احکام

فایل: قوانین چک در ایران

فایل: بررسی خودکشی از دیدگاه فقه جزایی و حقوق کیفری

فایل: نحوه اخذ پروانه مشاوره حقوقی ، وکالت و کارشناسی قوه قضائیه

فایل: تعلیق جهانی اعدام : هم اکنون

فایل: بانک جامع واژگان حقوقی

فایل: واژه نامه فارسی به فارسی حقوقی

2. سلام عزیزم.
    گروه نویسندگان فعالیت دوباره ش رو شروع کرد.عذرمیخوام که یه مدتی فعال نبود.

تمرین جدید:
    مکان : ریل قطار
    یک پسر جوان که یک زنبیل دستش داره.
    عاشق راه رفتن روی ریل قطاره.
    هوای ابری ممکنه بارون بیاد.
    بچه هایی که به قطار سنگ میزنن.

موضوع مهم :آموزشی:اتاق تمرینات گروه داستان نویسی

منتظرت هستیم عزیزم
  3. بله.هم تجربه میشه همم که دوست داری و علاقه داری.گروه های دیگه داستانی هم هست ویرایش و... اونها هم عضو شو.
  4. یعنی خودم میتونم بیام تو قسمت نویسندگی شرکت کنم؟
  5. اگه نویسنده یا شاعری رو میشناسید بهش بگید تا بیاد و توی گروه های نوییسندگی و شاعری سایت عضو بشه.
  6. دفتر حضور غیاب شاعران هم توی بخش شعر و شاعری هستش.اونجا هم اعلام حضور کنید.
  7. سلام ممنونم از لطفتون..........خیلی دوس دارم ....من یه زمانی شعر میگفتم...یه دفتر هم دارم........حالا نمیدونم در مورد داستان میتونم کاری بکنم یا نه..........ولی خیلی خوشم اومد..........
  8. گروه های داستان سایت،عضو میپذیرد.
    ( ادرس:بخش ادبیات ، بخش ادبیات داستانی...
    دفتر حضور غیاب نویسندگان سایت -- گروه ایده پردازان گروه داستان نویسی -- گروه ویرایش داستان -- گروه انتخاب اسامی شخصیت ها و نام داستان ها --
    * عضویت نویسندگان سایت در این گروه ها ویژه می باشد.*
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 11 تا 11