دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین "مهدی" و homeyra

16 پیغام بازدید کنندگان

1. مخلصیم
  2. سلام
    خوبین؟
    ممنون از امتیاز و حس همدردی:)
  3. خیلی زود

4. کی باکلامش رو میذاری؟؟؟
  5. درود به شرفت هموطن

مرسی بابت امتیاز
  6. ریمیکس آهنگ هیچکس توسط مهدی

http://www.njavan.com/forum/showthre...C&goto=newpost
  7. از لطف شما سپاسگزارم

8. Happy Birthday to you and all the best for yet another great year in your professional and personal life

9. حالا گوجه هم سمتت پرت میکنم...نگران نباش
    خواهش میکنم...قابل مرامو نداشت...
  10. سلام،

ممنونم بابت امتیاز...........کارای من در حدی نیستن که لایق این چیزا باشن
  11. من در رابطه با کلاسها اطلاعاتی ندارم ولی از نظرم نویسندگی بایدبا تمرین شناخت سلیقه خوانندگان صورت بگیره
  12. ممنون از راهنمایی.البته من دنبال کسی میگردم که یکم اطلاعات در مورد کلاسای نویسندگی بهم بده،که خوبن یا نه.درمورد نوشتن هم همینطور که شما گفتید من انتظارم از خودم خیلی بالاست.شاید همین باعث شده که براحتی دست بقلم نشم...
    بازم تشکر از توجهتون
  13. سلام،

راستش من نویسنده حرفه ای نیستم، اکثر اوقات یه سری مقالات علمی در رابطه با کامپیوتر و یا مباحث نظامی به برخی از مجلات ارسال میکنم و یا برای برخی از سایتهای خاص می نویسم.

ولی برای نویسندگی ، باید تا میتونید در محدوده ای که علاقه به نوشتن دارید کتاب مطالعه کنید و با نگارش های مختلف آشنا شوید.....بعد از مجلات و سایتها شروع کنید و مطالبی که نوشتید را به اشتراک بگذارید البته نباید انتظار داشته باشید که از همون اول بتونید مثل یه نویسنده مطلب بنویسید......
  14. سلام جناب آسمان. من توی بیوگرافی شما دیدم که نویسنده هم هستید،من به نویسندگی علاقه زیادی دارم اما متاسفانه نمیدونم از کجا باید شروع کنم،اگه این سوالم در تخصص شما هست ممنون میشم راهنماییم کنید
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 16 تا 16