دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین right.kimber و ساناز فرهیدوش

39 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. هوشنگ ابتهاج
    تا تو با منی زمانه با من است
    بخت و کام جاودانه با من است
    تو بهار دلکشی و من چو باغ
    شور و شوق صد جوانه با من است
    یاد دلنشینت ای امید جان
    هر کجا روم روانه با من است
    ناز نوشخند صبح اگر توراست
    شور گریه ی شبانه با من است
    برگ عیش و جام و چنگ اگرچه نیست
    رقص و مستی و ترانه با من است
    گفتمش مراد من به خنده گفت
    لابه از تو و بهانه با من است
    گفتمش من آن سمند سرکشم
    خنده زد که تازیانه با من است
    هر کسش گرفته دامن نیاز
    ناز چشمش این میانه با من است
    خواب نازت ای پری ز سر پرید
    شب خوشت که شب فسانه با من است
  2. سلام ^_^
    من دیگه سایت نمیام اگه باهام کاری داشتی ایمیل بزن

3. خواهش میکنم ^_^
    ما یک دو کمپانی دیگه داریم که بریم و تمام (اون نرم افزاری که قبلا باهات در موردش صحبت کردم، رسید! اونم باید اجراش کنیم که در کل تا دوشنبه وقت میگیره) بعدش اینکه
    مهمونا سر رسیدن، پی گیر کارای اینام هستم (فعلا تو این خط هستیم
    من ممکنه از این به بعد دیر به دیر بیام این سایت (ایمیل منو که داری، از اونجا بهم پیام بدی زود جواب میدم ^_^
    Have nice time
  4. سلام احوالشما خوبه ؟ با عرض شرمندگی بسیار مشغول برنامه ریزی اموزشی چند سر کلاس هستم . و تدوین جزوه !! شما چه خبر مهندس ؟
  5. سلام علیکم (سفارش کرده اند حاجی وار بخوانید!)
    عجبااا میبینم که دیر به دیر ایمیل چک میکنین!!! من چند روز پیش براتون ایمیل فرستادم...
    اوووووووووووووو نه بابا همچنان مقصد! تازه بعدش حرکت به سمت کره! کو تا برگردیم غرب.
    فعلا خیلی کارا مونده انجام بدیم
  6. اواتار نو مبارک فکر کنم بر گشتی مبدا !!
  7. عید شمام مبارک ^_^
    ممنون بخاطر ایمیل
  8. بخاطر ميخي نعلي افتاد
    بخاطر نعلي، اسبي افتاد
    بخاطر اسبي، سواري افتاد
    بخاطر سواري، جنگي شكست خورد
    بخاطر شكستي، مملكتي نابود شد
    و همه اينها بخاطر كسي بود كه ميخ را خوب نكوبيده بود....
    همه ما آدمها اثر گذار هستيم زيرا در دنيا هيچ خلقتي بي هدف نيست. كارهايي كه انسانها انجام مي دهند بي آنكه خود بدانند در گذر روزها به اثر بزرگي مبدل مي شود. اثري ماندگار ....
    پس يادمان باشد هر كار ما، حتي كوچك، اثري بزرگ دارد كه شايد در همان لحظه ما نبينيم ...
  9. این مایکی رو شوخی کردم باهات
    کلا این زیاد ذرت میخوره (موندم چرا؟!). در واقعیت فقط در مورد کار و این چیزا با هم صحبت میکنم.
  10. توجه به دیگران عالیه درعین حال یکی مدیر خوب سیاستمدار هم هست. علی الخصوص اگر زیر دستان شما کارمندان از شما بزرگ تر باشند خیلی خیلی خیلی می باید مراقب هرحف و کرداری بود تا اثرکتد ولیکن برترین چیز عالم باشه !!

یه ضرب المثلی هم داریم که وقتی کسی لب چاه نشسته زود تر هلش بده بیفته وقتی حرف گوش نمی کنه . !! مصداق افکار شماست .

در عین حال وقتی فرد عمیقا موجه بشه که منافع افراد منافع سازمانه و بر عکس نتیجه می ده .
    شما هر چند با کارمنداتون صمیمی هستید خیلی عالی منتها در محیط کار حفظ حریم کنیدچرا که خیلی وقتا ادماز دست صمیمی ترین دوست هاشم ناراحت مبشه و نمی تونه چیزی بگه ! ذاخل پرانتز خیلی پسر خاله نشید .
  11. آخر تمام این فکرا، یهو یکی از تو ذهنم میاد بیرون میزنه تو سرم میگه بچه مگه تو خودت بیکاری که الان میخوای بیوفتی دنبال حل کردن مشکلات ملت؟ هان؟
    هیچی دیگه بیخیال میشیم میره پی کارش!!! البته این حس مدیریت منو ول کن نیست... مثلا امروز به مایکی میگم ببین این همه ذرت بو داده میخوری روغن خونت میزنه بالا اونوقت حوصله ندارم یکی دیگه رو جایگزین کنم! اومده میگه تو همش به فکر خودتی! میگم قربون مایکی کوچولوم برم (وزن 150 کیلو، قد 2 متر، سن اندازه بابای من) بخور بخور هر وقت ترکیدی بگو بیام تیکه هات رو جمع کنم (تسریع روند)
  12. حالا تو همین قضیه به بعضی وقتا یسری فکرای شیطانی به سرم میزنه!
    مثلا من که میدونم آخر این راه چیه؟ روند رسیدن بهش رو برای طرف مقابلم سریعتر کنم که زودتر با کله بره تو شاه (همچین بره که آخرش جییییییییییییییییییغ بزنه یکی به دادش برسه) اونوقت برم بهش بگم راه درست چیه؟ (البته اگه منو نکشه )
  13. بعضی وقتا دلت میخواد چیزی رو به کسی بگی که اگه بدونه راهش درست میشه و میوفته تو راه درست رسیدن به خواسته خودش. اما تمام وجودت بهت میگه صبر کن تا زمانی که خودش به اون نقطه ای برسه که فریاد بزنه یکی به من بگه کجای کارم اشتباهه!
    حقیقتش همینه ها! واقعا ما نمیتونیم یکی رو از راهی به راه دیگه هدایت کنیم جوری که دیگه به راه قبلیش بر نگرده مگر اینکه خودش به این نتیجه برسه که یه جای کار ایراد داره! خب منم الان میبینم خیلیا رو که اساسا تو جایی گیر کردن که فقط با یه جمله تمام مشکلاتشون حل میشه. اما میدونم اگر این لحظه بهشون بگم، هیچ فایده ای نداره و چه بسا به پیشنهاد جوابی بدن که بدترم بشه!!!
  14. روي پرده خانه كعبه اين آيه از قرآن حك شده كه:

«نَبِّئْ عِبَادِي أَنِّي أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــيمُ» بندگانم را آگاه كن كه من بخشنده مهربانم.
  15. سلام رسیدن به خیر مهندس
  16. شاخص یک مدیر : هر روز هرازگاه به چهره ی افرادی بر انان مدیریت و سرپرستی می کنیم بنگریم و بیندیشیم که آن ها منابع مهم و گرانقدر ما هستند .
  17. افرادی که در مورد خودشاناحساس خوبی دارند نتیجه خوبی می دهند
  18. چه خوب است كه انسان بعضی وقتها به تماشای سحر برود تا با همه ی وجود، باور كند كه آفتاب بی گمان خواهد دمید. اسكاول شین
  19. هیچ چیز در طـــبیعت برای خود زندگی نمیکند
    رودخانه ها آب خود را مصرف نمیکنند
    درختان میوه خود را نمی خورند
    خورشید گرمای خود را استفاده نمیکند
    ماه ، در ماه عسل شرکت نمیکند
    گل ، عطـــرش را برای خود گسترش نمیدهد
    نتیجه :
    زندگی برای دیگران ، قانون طـــبیعت است . . .

در مسابقه بین شیر و گوزن، بسیاری از گوزنها برنده میشوند
    چون شیر برای غذا میدود و آهو برای زندگی
    پس
    ” هدف مهمتر از نیاز است”

یک جمله فوق العاده، که در هر ایستگاه اتوبوس ژاپنی نوشته شده است
    اتوبوس متوقف خواهد شد، اما شما پیاده روی به سمت هدف را ادامه دهید . . .

به کسانی که به شما حسودی میکنند احترام بگذارید!
    زیرا اینها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید . . .
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 39
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین