دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین right.kimber و reza-1369

44 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. امییییییییییییید نیست اون پیامت نیییییییییست یعنی دیگه صندوق پیامو هزار بار زیر و رو کردم نیست که نییییییییییست
  2. وااااااااااااای کجایی تو اخه این ایمیلتم گم کردم نیست که نیست
  3. Long time no see! How are you man?
  4. Hi ^_^
    http://uplod.ir/9bzt4gsbrmt5/08._Highland.mp3.htm
    Yanni
    If I Could Tell You Album
  5. Hi ^_^
    http://uplod.ir/9bzt4gsbrmt5/08._Highland.mp3.htm
    Yanni
    If I Could Tell You Album
  6. سلااااااااام
    خب ما اینجاییم
    http://www.youp.ir/dl4/1374065789121.mp3

خخخخخخخ حالا اگه گفتین کجاییم؟
  7. اقا تا بیاد برسه دستت تو هزار و یک مرکز ازمایشش میکنن اخه میدونی که اونا به نبوغ ایرانی ها.......................
    ولی چشممممممممممم
  8. آقا جواب گرفتی شرینی ما فراموش نشه هاااااااااااااااااااااااا اااااا
    پست میکنی...
  9. سلام
    اقا دیگه داره تموم میشه فردا میگن
    البته امروز رفتیم از زیر زبونشون بکشم بیرون نشد نگفتم یعنی اعصابم خورد کردم از روشتم استفاده کردم بازم جواب نداد
    دیگه باید تا فردا ساعت دو منظر بمونم
    دیگه تا فرداااااااااااااااااااا
  10. وای لطف کردی
    نخوندما هنوز
    فقط حجمش دیدم دیدم بلههههههه شرمنده شدیم بازم ممنون
  11. نمیدونم والا دیگه منم که شانس ندارم میمونه همون چهار ماه جواب میدن
    پارتی؟تا حالا هم چیرو با پارتی پیش بردم دیگه بقیش دست خداست
    دیگه چه باید کنیم منتظر میونم ببینم چی میشه
  12. جلل خالق! یه روز تا 3 الی 4 ماه!!!!!!!!! آخه بر چه اساسی؟
    والا آقای دکتر کم آوردم، این دیگه چه مدلشه؟
    ببینم پارتی چیزی ندارین؟!! یجوری یه راه باز کنه سریعتر کار بره جلو؟
    آقا یه پیشنهاد، تا حالا اینجوری امتحان کردین: بهشون بگین من برای فلان کار باید تا مثلا 2 ماه دیگه فلان کشور باشم، راهی هست که این پروسه سریعتر انجام بشه؟ (خلاصه اینکه به نظرم هر کی هر کی هست که اینقدر اختلاف تو زمان پاسخ گویی دارن! سیستمی که هر کی هر کی باشه باید راه فرار توش زیاد باشه... یخورده نفوذ بزنین احتمال داره شمام از این راه فرار گیرتون بیاد !!!!
  13. اقا من اعصابم خورد شده شدیییییییییییید
    یعنی چی اخه رفتم میگه جوابت از یه روز تا 3 یا 4 ماه طول میکشه من الان چه کنم هااااااااااااان؟
  14. والا دیروز به یکی گفتم یواشکی این پرونده رو بکشه بگه بهمون گفت که فردا .بعد تا صبح نخوابیدیم صبح گفت نشد بعد دیگه هیچی حداکثر تا 18 روز دیگه.
    بعد کارم که گیر خانواده کمی لج بازی میکنن ولی میدونن من شدید یه دنده هستم کار خودمو میکنم ولی اگه اونی بشه که خودم در نظر دارم انشالله تا دو سه ماه دیگه
  15. یخورده خواب من ریخته به هم (اینجا زمان خوابش یخورده با ایران متفاوته!)
    اگر شد ساعت 5 صبح یه عکس از بیرون میگیرم نشونت میدم، شاخت درمیاد هوا به این روشنی!!!
    من هم با ژاپن در ارتباط مستقیمم هم با آمریکا اختلاف دیگه به اوج خودش میرسه، یعنی زمانی که اینجا شب زمان خواب میشه، اونجا صبح هستش و ملت سر کار...
    خلاصه اینکه یه روز میبینی 3 ساعت می خوابم، یه روز 4 ساعت (تو همین رنج)
    یه سوال، چقدر طول میکشه تا نتیجه کمیسیون برسه و اینکه کارتتون رو بگیرین؟
  16. میگم خدایی میخوابی؟
    بابا با این فرمول تو سه شب بیدار بودی که
    از ای ران نگو
    کلافه ام شدید
    به جان خودم تکلیفم مشخص میشد این سربازی حل میشد یعنی چه جوری بگم اخههههههههههههههههههه
    خانواده هم که دارن دیوانم میکننننننننننننننن
  17. نحوه تشخیص زمان اینجا و اونجا،
    به ساعت خودتون، نیم ساعت اضافه کنین میشه ساعت اینجا! اگر اونجا روز هست، اینجا شب میشه (و بر عکس) ^_^
    البته ما از شما عقبتر هستیم یعنی مثلا الان June 24 هست، در صورتی که ایران باید وارد 25 شده باشین!
    پی نوشت: هم خوبیم، هم خوشیم و هم سلامتیم (فردا عازم ایالت ماساچوست، شهر شهید پرور بوستون هستیم و پس فردا دیداری با پروف (مخفف پروفسور) نویل هوگن داریم.
    یه خورده استرس دارم، حالا این استرس برای چیه! والا خودمم نمیدونم!!! یه جلسه هست که قرار در مورد چین و تجارت صحبت بکنیم ( مثلا کلی تلفنی با مستر هوگن صحبت کردم، موندم دیگه این استرس چیه؟ )
    عرض به خدمت مبارک که الانم زدیم به بیخیالی نشستیم زبان کره ای یاد میگیریم ( فکر نکنم تا آخر عمر مسیرم به کره بخوره! شاید توریستی یه بار! یکی نیست بگه قحطی زبان اومده؟ )
    زبان باحالیه، توصیه میکنم کم و بیش باهاش در ارتباط باش (بلاخره شاید یه روزی خواستیم از کره زن بگیریم!!!!!!!!!! کسی چه میدونه؟ حالا یه 4 تا چین چان چون سی چین چو هی ها هوی بلد باشیم که بد نیست هست؟ تازه میگن (البته میگن) زبان کره ای، چینی و ژاپنی ارتباط نزدیکی به هم دارن، یعنی اولی رو یاد بگیری راه تا آخری باز میشه برای یادگیری)
    از شانس من اینجا کره ای قحطی اومده (اما چینی خفن اندر خفن میشه پیدا کرد)
    خب فعلا همیناست! شما تعریف کنین ببینیم چه خبر از آی ران ؟

18. سلام
    ما که الان بیدار شدیم
    لابد اونجا الان کم کم داری میخوابی
    خوبی خوشی؟چه خبر؟
  19. شب خوبی داشته باشین ^^
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 44
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین