دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین بلدرچین و مهندس نوجوان

16 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام. اگر هنوز می بینید، همچون گذشته منتظر نوشتن و پیشرفتتان هستم. کانال ایدۀ داستان عضو شوید تا داشته باشمتان. اگر سایت دوباره جان گرفت دوباره طوفانی بازخواهیم گشت.
    ideh_dastan@
    09100611152
  2. http://www.njavan.com/forum/group.ph...#gmessage34777

کانون داستان نویسی، لطفا مشاهده کنید.
  3. سلام اجی جونم خوبی؟تبریک میگم.خیلی خوشحالم کردی.افرررین.
    ایشالا برای سال بعد رتبه ت بهتر میشه.چرا غصه میخوری؟امسال نشد درسته ولی تجربه پیدا کردی و همین تجربه سال بعد به دردت میخوره.ایشالا سال بعد با خوشحالی جزء سه نفر اول میشی.
    ناراحت نباش.تلاشتو کردی ایشالا سال بعد.
    خداروشکر... تلاش خودت باعث این افتخار بزرگ شد خوشحالم که توی این افتخارت منم شریک میدونی.
    هرکمکی خواستی بگو.راستی ازالان برای جشنواره سال بعد تلاش کن.چنتا جشنواره داستان قراره افتتاحیه ش بره.پیگیر میشم ایشالا اخبارشو بهت میگم.
    منتظر افتخارات بعدیت هستم خانم نویسنده.افرین.
  4. سلام خسته نباشید برادر.....حالتان چطور است؟با کم ک های شما و ب حول و قوه الهی در خوارزمی کشوری پنجم شدم.....ولی متاسفانه ب هیچ دردی نمیخورد.....حتی با مدرکش انتقالی هم نمیدهند.....
  5. در روزگاران قديم پادشاهي دستور داد تخته سنگي را وسط جاده اي قرار دهند. سپس خود و افرادش در گوشه اي مخفي شدند تا ببينند آيا كسي آن تخته سنگ را از سر راه برمي دارد يا نه.
    عده اي از بازرگانان و افراد مرفه دربار با بي توجهي از كنار تخته سنگ عبور كردند. عده زيادي هم از مردم عادي با ديدن تخته سنگ شاه را ملامت مي كردند و او را مقصر مي دانستند كه چرا جاده ها را آباد نمي كند و به وضعيت آنها رسيدگي نمي كند. اما هيچكس براي برداشتن تخته سنگ از وسط جاده كاري انجام نمي داد. پس از مدتي كه افراد زيادي رفت و آمد كردند يك روستايي كه بار سبزيجات داشت از راه رسيد. آن مرد روستايي به محض اينكه به تخته سنگ رسيد بارش را به زمين گذاشت و شروع به هل دادن تخته سنگ كرد تا اينكه بعد از مدتي با زحمت زياد توانست تخته سنگ را از وسط جاده به كناري بغلتاند.

بعد از برداشتن تخته سنگ از وسط جاده مرد روستايي يك كيسه پول درست در جاييكه قبلاً تخته سنگ بود پيدا كرد وقتي مرد روستايي در كيسه را باز كرد با مقدار زيادي سكه هاي طلا و يك يادداشت مواجه شد كه در آن نوشته شده بود: طلاها متعلق به كسي است كه تخته سنگ را از سر راه مردم كنار بزند.

مرد روستايي چيزي آموخت كه بسياري از ما در مواجهه با سختي ها متوجه آن نمي شويم.

«هر مانعي كه سر راه ما بوجود مي آيد فرصتي براي پيشرفت در اختيار ما مي گذارد.»
  6. سلام.
    نقد داستان انگشتر - نوشته خانم میترا پور رحیم، در اتاق نقد داستان کانون موجود است.
    لطفا داستان را بخوانید و هرگونه نظر مثبت یا منفی به نظرتان آمد بیان کنید.
    با تشکر
    بلدرچین
    مدیر گروه کانون داستان نویسی.
  7. سلام بر اجی مهندس جوان خوبی؟
    مرررررررررررررررررسی برای اتاق جشنواره ها.خیلی خیلی ممنونم.افرین داری...
    فعلا دارم رو داستان اجی میترا کار میکنم.ببخشید یکمی کم پیدا هم هستم.
    اجی گروه به قوت خودش هست و کار میکنه.
    نگران نباش...
  8. سلام برادر
    صبح شما هم بخیر
    سلامتی ... شکر ... خبری نیست ...
  9. سلام خوبی؟
    چه خبر؟
    صبح بخیر.
  10. سلام دوست عزیزم،اگر وقت داری یه سری به این مطالب که در بخش حقوق قرار داده شده بزن،شاید بتونه مفید باشه برات و برای زندگیه اینده ت موثر باشه،اگر لطف کردی و وقت گذاشتی خوندی نظرت رو راجع به این مطالب بنویس و اینکه این برنامه یعنی قرار دادن این مطالب حقوقی که لازمه ی زندگیه هر انسانی هست چه حقوقی و چه غیر حقوقی،ادامه پیدا کنه یا نه؟
    ممنونم ازت دوست عزیزم.
    منتظرت هستم عزیزم البته اگر مورد علاقه ت باشه.

فایل: از رنج و رزم زنان ایران

فایل: حمایت از حقوق زنان

فایل: قوانین حقوقی ازدواج

این سه تای اول،مطالبی هستش که تقریبا باید هر خانمی بدونه،یک سری حقوقی هست که هرزنی داره و اگر بدونه خیلی بهتره و به نفعش،چون کسی نمیتونه این حقوق رو ازش سلب کنه و ازش سوء استفاده کنه.

فایل: قوانین اجرای احکام

فایل: قوانین چک در ایران

فایل: بررسی خودکشی از دیدگاه فقه جزایی و حقوق کیفری

فایل: نحوه اخذ پروانه مشاوره حقوقی ، وکالت و کارشناسی قوه قضائیه

فایل: تعلیق جهانی اعدام : هم اکنون

فایل: بانک جامع واژگان حقوقی

فایل: واژه نامه فارسی به فارسی حقوقی

11. اجی نویسنده توی یه دنیای جدا از دنیای افراد عادی زندگی میکنه با احساسش زنده س،با ادمای دیگه فرق داره ذوق داره خلاقیت داره میتونه از یه دونه درخت یه چی بنویسه و بسازه که تا دنیا دنیاست توی یادها بمونه،میدونم خیلی سختی کشیدیم درسته کل بچه هارو میگم و خودم،اما باید ازاین سختیا درس بگیریم،حتما کارهامون ارزش داشته که به چشم اومده و دشمن پیدا کردیم...
    این یادت نره.
    جوابت هرچی باشه برای من ارزشمنده اجی مهندس.
  12. سلام
    روی لینک نظر سنجی کلیک کردم
    ولی میگه همچین صفحه ای وجود نداره
    موضوع چیه ؟
  13. سلام عزیزم خوبی؟جواب دادم توی تالار حقوق.سوالی بود بپرس جواب میدم.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 16 تا 16