دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین Aysajoon و Admin

14 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام
    اددتون کردم
    موفق باشید
  2. سلام اقای کاوه میشه ای دیتونو یه بار دیگه بفرستین ! MKnjavan.com بود ؟
  3. خدا رو شکر رکورد دارم
  4. سلام
    مطمئن باشید شما رکورد دارین ...

30.000 و اندی پیام ارسال شده که من جزو 5 نفر برتر نبودم متاسفانه ..!

موفق باشید
  5. خودتون چنتا رکرد دارین تو چت باکس ؟
  6. سلام

اقا مصطفی میشه چن لحظه تشریف بیارین چت باکس ؟
  7. سلام
    شما کارتون رو شروع کنید ... مشکلی نیست.

در مورد پرتال به زودی اطلاع رسانی عمومی میشه
    موفق باشید
  8. سلام

اقای کاوه ، مدیر بخشمون الان تو سایت تشریف ندارن ( اقای ازماینده ) من راجب این پرتال جدید سایت یه چیزایی از ایشون شنیدم ولی چون درست حسابی تو سایت نبودم این 1 ماه اخری ، دقیق نمیدونم چیه ، الان یعنی ما باید چه کنیم ؟؟؟ من الان تا شب میخوام تالار مکانیک پستاشو جا به جا کنم و یه سر و سامونی بدم اینو بفرمایید من شروع میکنم .
  9. سلام
    نیازمندی های خودتون رو دقیق در پیام خصوصی برام ارسال کنید که همه رو رسیدگی کنیم.

موفق باشید
  10. سلام

آقا مصطفی بخش مکانیک یه سری کمبود داره من الان میخواستم چنتا از قویترین کتاب های بخش مکانیک رو این جا بزارم اما متاسفانه دیدم : بخش معرفی کتب مکانبک نیست و البته این که این کتاب ها مربوط به بخش خاصی نیست که من ببرم تو اون بخش بزارم !!! بخش بعدی نرم افزار های مکانیک هستکه صرفا برا گرایش خاصی نیست و نمیشه تو زیر مجموعه ی خاصی مثل سیالات یا ... گذاشت !!!! بخش آزمون های مکانیک ( دانشگاهی ، استخدامی ، نظام مهندسی و ... ) هم وجود نداره !!!!

من این موضوعات رو نمیدونم کجا بزارم و الان میخواستم کلی پست بزارم که بچه ها استفاده کنن اما مکان مناسبی یافت نشد !!!
  11. سلام
    اینجوری ممکن نیست.
    موفق باشید
  12. منظورم دقیقا اینه که همکاران تمام بخش ها به تفکیک نامشون تو تالار خودشون تو یه بخشی تحت عنوان مثلا " همکاران تالار مکانیک " و .... وجود داشته باشه ؛ برا سایت شما که میخواید آکادمیک کار کنید این بخش لازمه مام از سر گردونی راحت میشیم !
  13. سلام
    الان تو بخش نمايش مديران انجمن ها همکاران سایت هم لیست میشن.

می تونید از بین همکاران ، همکاران بخش مکانیک رو جستجو کنید.

اما اگه منظورتون اینه که کاربرانی که رشته اشون مکانیکه رو می خواید پیدا کنید بگید تا راهنمایی کنم...

موفق باشید
  14. سلام

آقا مصطفی میشه این امکان رو در سایتتون ایجاد کنید که اسم مدیر و تمام همکاران بخش مکانیک و ... به تفکیک در تالار خودشون تو یه بخشی اسامیشون باشه و هر روز آپ دیت شه ؟ من الان مثلا اصلا نمیدونم همکارای تالار مکانیک کین و اصلا نمیدونم برا پست هایی که میزارم کیو دعوت کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این جا که نمیشه همه رو دعوت کرد !
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 14 تا 14