دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین deepdrip و MR_Jentelman

15 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام . امیدوارم در کمال سلامتی جسم باشید .
  2. سلام بر دكتر عزيز خوبي؟ تبريك ميگم همكار شدنت.ببخش كه دير شود به خاطر كسالت نتونستم زودتر خدمت برسم .ممنون كه به ياد من بودي.ايشالا با كمك شما بتونيم بخش رو سرو سامان بديم.التماس دعا
  3. سلام بر مدیر گرامی .خوب هستید ؟ به نظر کم پیدایید .امیدوارم روزگار بر دور کامیابی باشه برای همگان،خصوصا شما .
  4. salam
    khoob hastid
    haal o ahvale sharif
  5. سلام ممنون شما خوبي؟ سلامتي ميسازيم باروزگار.ممنون كه به ياد من بودي.شاد و پر انرژي باشي
  6. سلام .خوب هستید ؟ چه می کنید؟روز و روزگارتان خوش.
  7. سلام بر مدیر گرامی. شکر خدا خوبم. احوالات شما ؟ بزرگوارید. خواهش می کنم .کار ارزشمند شایسته تقدیره .گرچه بضاعت ما اندک ِ .شما هم شاد باشید و پرتوان .
  8. سلام دكتر جان خوبي؟ خيلي مخلصيم و ممنون از امتياز شرمنده كردين.سالم وسلامت باشيد
  9. سلام بر جناب جنتلمن بزرگوار .خوب هستید اخوی ؟ عزاداری ها تون قبول باشه انشاءالله

10. سلام داداش خوبي؟ ممنون از محبتت. هستم كه شما نيستي. شما هم قبول باشه ما رو هم دعا كن
  11. سلام .احوالات شریف . شما هم مثل ما کم پیدایید؟ سوگواری هاتون قبول .
  12. سلام خوبي؟ عيدت مبارك.ايشالا هميشه شاد و سلامت باشي.
  13. سلام بر شما مدیر محترم .خوش حال شدم که شما رو در صحت جسمانی می بینم . براتون روزگاری خوش و موفقیت آمیز آرزومندم .
  14. سلام دوست عزيزم.ممنون از محبت ولطفت.و با دعاهاي خير شم دوستان خدا رو شكر بهترم وخوشحالم كه دركنار شما دوستان هستم
  15. سلام بر شما ، چقدر خرسندم که حضور در سلامت جسمانی شما رو شاهد هستم ، امیدوارم ، این وقفه حاصل از کسالت و دوری از انجمن رو ، با حضور مثبت و پررنگ همیشگی تون ، برطرف نمایید .شادباشید و سلامت .

نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 15 تا 15