دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین brave و طلیعه طلا

161 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
  1. سلام مشهد خواستیم با بچه ها بریم ولی نرفتن بلیط جور کنن دیگه نشد مهم نیتش که کرده بودیم در یمنی پیش منی پیش منی در یمنی یادم شاعر یه چی تو همین حدود میگه حالا دیگه شما ببخشین غلط غلوطش ما زیاد اهل ادبیات نیستیم. مگه مدرسه نداری ما هتلیم 3 یاد 4 روز میریم شما که باس 6 روز برین دیگه مگه نه.
  2. سلام .... سلااااااااااااااااااااام به داداشی گلمون
    خوب و خوش و سلامتی ...
    ها ها ها ها ها ... دیروز تو نمایشگاه چقدر بهت خوش گذشته ... از این به بعد بخوای شلوخ پلوخ کنی میدمت دست برگزار کنندگان نمایشگاه .
    حالا جدا از شوخی ،چقدر فاجعه بوده .
    خوب شد من نرفتم !!!
    خوبی؟ ممنون از بابت عکس های ارسالی .
    من به شدت دلم می خواد اون جا باشم .
    حسابی هوایی شدم .فردا زمینی میشم و پس فردا هم دریایی. اگه اومدی دیدی نیستم بدون رفتم تو قوای سه گانه ... ها ها ها ها ها ...
    تصمیم نداری یه سر بری مشهد ؟...
  3. این حدیثم باشه یه کادوی قابل دار از طرف امام رضا برای تولدشون اگه سعی کنیم بهش عمل کنیم ما پروییم دیگه به جای اینکه کادو بدیم چندتا چندتا میگیریم آخه چیزی نداریم که به دریای رحمت ضامن آهو امام هشتممون امام رضا عطا کنیم.
  4. السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
  5. سلام اومدمبه همه پیشنهاد میکنم که حتما نرند همه غرفه ها یه کامیپیوتر گذاشتن برای عموم که فقط باید تو سایت خودشون بچرخی هیچی دیگه هم نبود یه نمودار، مشخصات سرور، تعداد اعضا کفت زهر مار هیچی هیچی فقظ یه ال سی دی بزرگ و یک دسکتاپ یا از این مکینتاچ که کلاس بزارن گذاشته بودن(حوب میگفتن نمایشکاه ال سی دی همه نوع ال سی دی های جدید ال جی و حتی شارپ رو هم دیدم) مثل اینکه یه جا اینترنت آزاد بوده والا ما که ندیدیم خب من میگم اگه قرار بود بریم سایت رو نگاه کنیم خب تو سایت نمایشگاه لینک میداد میرفتیم حالا شاید قراره بهتر شه ولی الان که افتضاححححححححححح بود.خواستم برم جلو دوربین صدا سیما و بگم مردم نیاین افتضاحححححححححححححححح.خلا ه داشتم به زمین زمان بد وبیرا میگفتم که چرا خریت کردم و اومدم نمایشگاه که رفتم بیرون از نمایشگاه و اون روبه رو دیدم یه نمایشگاه عکس من که از این چیزا زیاد خوشم نمیومد از بی کاری رفتیم و عکس ها رو نگاه کردیم و تحلیل میکردیم(یعنی اوج اینکه هیچ چیز به درد بخوری تو نمایشگاه نبوده که یادمی مثل من(بدون هیچ تخصصی) بیاد و عکس تحلیل کنه)ما که بعد نمایشگاه رفیتم به اون قسمت هایکه هنوز در حال ساخت بود سر زدیم(موقع ناهار ونماز بود کسی نبود گیر بده) به ژنراتور های دیزلی و دستگاه جوش و کلی تابلو برق نگاه کردم(وای ژنراتور 75 آمپر داشت میداد بدون اینکه کسی استفاده ی بکنه چه صر و صدای داشت پدر سوخته گوشم کر شد دستگاه جوشا 500آمپر 650 آمپر دی سی من نمیدونم با اونا میخوان چیو جوش بدن خدا میدونه تابلو برقاش چه جریان های بود 5 تا کلید 160 آمپر 1 کلید 250 آمپر و یه کلید روغنی(یعنی خیلی جریان بالا)) حالا باقی هم داشت دیگه حسش نیست بگم...به نظر من این قسمت آخر بار علمی تفریحی و جذابیت بیشتری از این نمایشگاه مسخره داشتالبته پیشنهاد میکنم اگه به دنبال فضایی سبز خلوت و تمیز همراه با موزیک زمینه ی ملایم هستین حتما از مت متروی شهید بهشتی وارد بشین واقعا خستگیم اونجا یک رفت هنوز پاهام درد میکنه بس که گفتیم بریم همه جا شاید یه چیزه به درد بخور بود هیج جام که نه، فقط یه جا بود یه موتور بازی میفروخت از اون چیزای جالب و جدیدی فهمیدم.(اینم مثلا یه تسلای خاطر که الکی نرفتم نمایشگاه)
  6. خیر پیش ... به سلامت
  7. مرسی از آدرس وعکسفعلا خداحافظ
  8. رفتن تو دل طبیعت ،باعث میشه انسان ، انرژی مضاعفی دریافت کنه .

تصویر گویای این مطلبه : وصف العیش ، نصف العیش.

وجودت لبریز از انرژی .

9. نه خیر قربان . فکر کنم هنوز کسری خواب داشته باشی ها نه ؟
    از ساعت 10 بود

ورودی 18 مهستان ، سمت چپ اولین ورودی ( غرفه ی شماره ی 221 )
  10. خیلی منون بابت عکسا
    الان یه چی بخورم دیگه رفتم
    ولی زودتر از 10 هم برم پشت در میمونم چون از 11 تا 8 بود دیگه آره؟
  11. وجودت مالال از مهر و مهربونی

12. اینم چای نیم روزی تا تو نمایشگاه کولی بازی در نیاری و بگی تشنه مه و زود برگردی . همه ی غرفه ها رو خوب بچرخ . گزارش لحظه به لحظه می خوام

13. جایزه تو زود دادم تا تشویق بشی و ادامش بدی .

14. دیرت نشه ؟
    می خوای تو شلوغی مترو بری و عذاب قبر رو تحمل کنی ؟
    ممنون .
    چقدر ذهن فعالی داری و یادگیریت خوبه . انتظار نداشتم به این سرعت بازخورد بگیرم .
    به داداش مصطفی سلام برسون و از عوض من تا جا داری شیرینی بخور .
    خوردنی ها حق الزحمه ی پیام رسوندنته .
    ایشالا ،گوشت بشه بچسبه به لپت .
  15. من که گفتم به بچه رو بدی پرو میشه.(خودمو میگم:d)
  16. عوض تشکر کردن بود دیگه نه .

یه کم از این کوچول یاد بگیر.

17. چرا میخندی
    گلریزون میگیری هدیه هم میدی(ببین میگن به بچه رو نده همینه دیگه)
نمایش پیغامهای بازدید کننده 81 از 100 تا 161
صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین