دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین vahid5835 و diana3

19 پیغام بازدید کنندگان

1. حالاوقت رقصیدنه
    همه پاشین یه قری بدین

پنداشتم ساده نوشتن همچون ساده زیستن زیباست. این بهانه ای شد که بگویم بی نهایت دوستت دارم. در روز تولدت خداوند را با ناب ترین نیایش ها شاکرم و عاشقانه قلبم را تقدیمت میکنم.

ازخودتون پذیرایی کنیدالان کیکومیارمکیک با نماد ماه تولدت321حالایه آرزو کنبیا دست دست

همین قلبی که در اعماق آن صداقت و یکرنگی است ، روی دیواره های سرخ رنگ آن تنها نام مقدس تو حک شده است
    می تپد برای تو ، شکسته است بدون تو ، دلتنگ است از دوری تو ، خوشبخت است در کنار تو ، تنهای تنهاست به عشق تو
    صدای قلبم را بشنو ، صدایی که از اعماقش میتوانی نام مقدست را بشنوی
    هر تپش از این قلب عاشقم ، تنها به امید بودن تو در قلبم است
    این قلب را نا امید نکن که تنها امیدش تویی
    این قلب را نشکن که تنها عشقش تویی
    زودی کادوهای الی روبدین

اینم از کادو اصلی
    صـِدای ِ یک پـَروازفـُرود یک فرشتـهآغـآز یک معـراجو ...شـُروع ِ یک زندگـی ...تولـُدت مـُبارک

خب دیگه تولد تموم شد..حالا بریم یه دوربزنیم
    مرسی بابت تبریکاتون وشرکت توتولد چون بدون شما خوش نمیگذشت

2. سلام همسر عزیزم خیلی متشکرم

3. پلک جهان می پرددلش گواهی میدهدامشب اتفاقی می افتدوفرشته ای از آسمان فرود می آید

تو وجودت واسه من یه معجزه ست
    مثل تو هیچ کجا پیدا نمیشه
    روز میلاد قشنگت میمونهتوی تقویم
    دلم تا همیشهتولدت مبارک
    ایشااللهساله شینهساله شینهکمه همیشه زنده باشی
    امروز פֿـورشیـב شاבمانـﮧ ‏تریـטּ طلوع פֿـواهـב ڪرב و בنیا رنگ בیگرےפֿـواهـב گرفتقلبها بـﮧ مناسبت آمـבنت פֿـوشامـב פֿـواهنـב گفتفرشتـﮧ آسمانے سالروز زمینے شـבنت مبارڪ ...
    عسیس دلم تولدت مبارکخیلی خوش اومدین دوستای گلم

عزيزم روز تولدت را با آسماني پر از ستاره هاي چشمک زن

با دشتي پر از شقايق ها و با آرزوي موفقيت براي تو

به تو تبريک ميگويم . . . گل من تولدت مبارک

ای زیباترین ترانه هستی
    بدان که شب میلادت برایم ارمغان خوبیها و زیباییهاست
    پس ای سرکرده خوبیها میلادت مبارک. . .

عزيزم آهنگ صدايت با به دنيا آمدنت زيبا ترين ترانه زندگيم

نفس هايت تنها بهانه نفس کشيدنم و وجودت تنها دليل زنده بودنم است

پس با من بمان تا زنده بمانم ... تولدت مبارک . . .

همیشه دنبال یه بهونه بودم که یه حرفی بهت بزنم

اما امروز خود بهونه اومده سراغم

سالگرد تولدت مبارک عزیزم

تولد بهونه من هم مبارک

دوستت دارم . .
    .

فارسی : تولدت مبارک!
    فرانسوی : Joyeux anniversaireایتالیایی : Buon compleannoآلمانی : Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstagهندی : जन्मदिन मुबारक हो عربی : عید میلادسعیدژاپنی : 誕生日おめでとうچینی سنتی : 生日快樂چینی ساده : 生日快乐یونانی : Χρόνια πολλάترکی : Doğum Günün Kutlu Olsunاسپانیایی : Feliz cumpleañosروسی : С Днем Рожденияرومانی : La mulţi aniویتنامی : Chúc mừng Sinh nhậtاوکراینی : З Днем Народженняانگلیسی : Happy Birthdayاینم تبریییییک با زبانای مختلف
    تولد تو آغازيست براي يك دنيا مهربوني
    تولد تو همه خوبيهاستتولد تمام زيباييهــــــــــــاي زندگيامروز روز تــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ وستامروز برايت زيباترين گلهاي دنيا را خواهم آورد هر چند تو مهربانتر از همه آنهاييهميشه به قداست چشمهاي تو ايمان دارم چه كسي چشمهاي تو را رنگ كرده استه وقت ديگر گيتي تواند چون تويي را بزايد ؟فرشته اي فقط در قالب يك انسان !فقط ساده مي توانم بگويمتولدت مبارك

امروز با شکوهترین روز هستیست روزی که آفریدگار تو را به جهان هدیه داد
    و من میترسم به تو تبریکی بگویم که شایسته تو نباشد
    به زمین خوش آمدی فرشته ی مهر و زیبایی تولدت مبارک

دست سووووووت هوراااااااااااااااااااا

و حالا همگی با هم بخونیم

تولدت مبارک

تولــــــــــــــــــــــ ــــدت مبـــــــــــــــــــــــ ـــــارک

میگویند آغاز نو شدن آغاز تازه شدن بهار است اما برای من روز میلاد تو سر آغاز فصلی دگر از زندگیست تولدت مبارک
    حالاوقت رقصیدنه
    همه پاشین یه قری بدین

پنداشتم ساده نوشتن همچون ساده زیستن زیباست. این بهانه ای شد که بگویم بی نهایت دوستت دارم. در روز تولدت خداوند را با ناب ترین نیایش ها شاکرم و عاشقانه قلبم را تقدیمت میکنم.

ازخودتون پذیرایی کنیدالان کیکومیارمکیک با نماد ماه تولدت321حالایه آرزو کنبیا دست دست

همین قلبی که در اعماق آن صداقت و یکرنگی است ، روی دیواره های سرخ رنگ آن تنها نام مقدس تو حک شده است
    می تپد برای تو ، شکسته است بدون تو ، دلتنگ است از دوری تو ، خوشبخت است در کنار تو ، تنهای تنهاست به عشق تو
    صدای قلبم را بشنو ، صدایی که از اعماقش میتوانی نام مقدست را بشنوی
    هر تپش از این قلب عاشقم ، تنها به امید بودن تو در قلبم است
    این قلب را نا امید نکن که تنها امیدش تویی
    این قلب را نشکن که تنها عشقش تویی
    زودی کادوهای الی روبدین
    اینم از کادو اصلی
    صـِدای ِ یک پـَروازفـُرود یک فرشتـهآغـآز یک معـراجو ...شـُروع ِ یک زندگـی ...تولـُدت مـُبارک
    خب دیگه تولد تموم شد..حالا بریم یه دوربزنیم
    مرسی بابت تبریکاتون وشرکت توتولد چون بدون شما خوش نمیگذشت
  4. سلام
  5. **********

نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 19 تا 19