دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین میترا پوررحیم و farhad_jomand

10 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام ببخشید الان باید برم بیرون بعدا جوابتون ر وم یفرستم
  2. سلام میترا جان اره من خیلی شده که عضو سایتم وافتخار می کنم وخواهش می کنم که از متن صحفه شخصیم خوشت اومده ومرسی که دوستیم وعصویت تیم محبوبم رو پذیرفتی انشا الله بهت کمک می کنم تا بهتر یاد بگیری میترا خانم مرسی
  3. فکر کنم شما خیلی تخصصی هستید؟فوتبال هم بازی میکنید؟من مثل شما اطلاعات ندارم من بگم بعدا نگفته باشید نگفتی
  4. سلام نمیدونم چه جوری با من اشنا شدید من خوشحال میشم از اشنایی با شما. من هم به اشنایی به شما افتخار میکنممتنتون در صفحه شخصی خیلی قشنگ بود خدا همیشه به دل ادمه نگاه میکنه خدا همیشه با بنده هاشهراستی من زیاد کار کردنم با کامپیوترم خوب نیست چه جوری باید عضو گروهتون بشم؟راستی من زیاد فوتبالی نیستم فقط تیم ملی به خاطره شما بایرن مونیخم دوست دارم
  5. باسلام خدمت شما دوست خوب وگران قدر اصفهانی امیدوارم دوست خوبی براتون باشم واینکه لطفا عضو افتخاری تیم بایرن مونیخ شوید باتشکر من دعوت نامه رو براتون ارسال می کنم نیاز به فعالیت شما نیست فقط افتحار بدهید وعضو شوید باتشکر
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 10