دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین zolfa و بلدرچین

44 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. روز دختر مبارک باشه اججججی
  2. ماجرا رو بگو بینم چی شده؟چه اتفاقی افتاده که اینقدر ناراحتی؟
  3. سلام عزیزم خوبی؟خوشی؟چی چی شده؟اون فقط یک ذره از نمایشنامه س فعلا دارم داستانشو مینویسم.اجی سخته خیلی سخته به زبان تاریخی نوشتن دعا کن برای نوشتنم تک و تنهام!!!هنوز سوز امسال رو دلمه واقعا سوز رو دلمه با حال و احساس غم دیده دارم مینویسم.
  4. سلام داش امیر گل
    خوبی؟
    نمایشنامتو دیدم
    بذار دقیق بخونمش نظرمو میگم
    ماجرا رو برام تعریف کن بینم چی شده؟
  5. اجی بخون نظر بده.یکمی اشکال داره برای اینکه هنوز اول راهمو اولین نمایشناممه.ایشالا سال بعد توی وحدت یا سنگلج بازبینی میریم.اگر شرایط جور شه و اتفاقات امسال نیوفته سر فرصت بهت میگم امسال چه بلایی سرم اوردن.
    فعلا شبت پر ستاره و گرم و پر از ارامش.
  6. سلام اجی فردا نمایشنامه مرز عشق رو برات میفرستم بخون نظر بده.کار تاریخی میخام با تلاش تک تک بچه ها نفر اولیک ایشالا.دعا کن.دلم تنگه برای نوشتن به به.
  7. من که هستم
    پس خبر ازشما
  8. من رفتم شبت پر ستاره پر ارامش.
  9. ایشالا عین امسال فراموشم نکنن چشم اما باید بازیگر نقش اول باشیا.امروز تولد اجی فروغه خوشحالم بههههههههههههه بههههههههههههههههه
  10. عالیه عالییییییییییییی
    من در خدمتم برادر
    اگه بازیگرم خواستی هستما
  11. خبری نیست.دارم یه فیلمنامه کوتاه مینویسم برای جشنواره سال بعد.نوشتم میدم بخونی اجی نظر بدی نقش زن توی قصه خیلی پررنگه خوشت میاد هههه.
  12. سلام برادر
    ممنون شما خوبی؟
    چه خبر از هنر؟
  13. سلام خوبی؟خوشی؟سلامتی؟چه خبر؟
  14. داداش امیر مثل اینکه پیاممونخوندین!
    نشد دانلودش کنم
    لینکاش خرابه
  15. به به سلام اجی خانمم خوبی؟سلامتی؟اجی امروز جات خالی کلاس و ترکوندیم!!! سر امتحان کل کلاس حرف میزدم برگه جا به جا میکردن بهم جواب میگفتن ترکید امتحان اجی گفت منم جزء تقلبیا هستم.دعا کن اجی برای دو تا امتحانم دعا کن لطفا اجی من حتی هوس نکردم تقلب کنم اجی...
    چه خبرا؟دانلود کردی اجی زوووووولفا.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 44
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین