دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین * Elahe * و Client

17 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام بر شما.
    خواهش میکنم.
    همچنین خانوم گل.
  2. سلام
    سپاس برای امتیاز اهدایی
    سال نو پیشاپیش مبارک...
  3. خواهش میکنم خانم گل.
  4. این خیلی خوبه...مرسی
  5. دوست گلم ، برای ارسال هر گونه مطلب و سوالی و ...به غیر از و توضیحات مربوط به تصویر (مشخصات تصویر ) اینگونه صلاح دیده شده که به جهت ایجاد چهره مناسب تر و نظم بیشتر تاپیک ، و جلوگیری از ایجاد صفحات زیاد بدون تصویر و .... شرکت کننده گان محترم ، مطالب و سوالشان را به پیام بازدیدکنندگان ارسال نمایند که قابل رویت نیز باشه برای سایرین.
    پاینده باشین.
  6. راستی اگه میشه تو تاپیک به سوال من جواب بدین. ممکنه سوال من سوال خیلی از کاربران باشه
  7. سلام مجدد خواهش میکنم خانوم.
  8. سلام
    خیلی ممنون
  9. سلام بر شما.
    وقت شما هم به خیر باشه.
    بله دوست من. چرا نمیشه.هدف از ایجاد این موضوع همین بود که ایده ای برای سایر دوستان باشه هم برای امسال هم سال های آینده شان.
    از الان هست تا 17 فروردین.
    در رابطه با پیشنهاد شما، بله دوست من پیشنهاد خوبی هست و ذکر شده بود در عنوان متن تاپیک در بالا در همان بخشی که نوشته شده مشخصات آثار (خانه ما / خاله و....) موجود هست دوست گلم.
    چنانچه سوال دیگری بود ، پ.ب بفرمایید و از ارسال در آن تاپیک خودداری بفرمایید.

پاینده باشین.
  10. ســـــــــــلام

عیـــــــد فـــــــطر مبــــارکـــــــــــ
  11. سلام بر شما.
    دوست عزیز خیلی با نمک بودن.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 17 تا 17