دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین * Elahe * و erika35

11 پیغام بازدید کنندگان

1. دختران فرشتگانی هستند از آسمان

برای پر کردن قلب ما با عشق بی پایان

این روز بر دختران دیروز و مادران امروز مبارک باد ...

2. سلام دوست عزیز
    خیلی ممنون

3. این عید فرخنده را به همگی شما عاشقان و

دلدادگان صیام تبریک و تهنیت عرض می نمایم . . .

4. سلام
    خیلی ممنون . شما هم دوست خوبی هستی
    شما باید برید توی تنظیمات صفحه اطلاعات شخصی/پس زمینه ی صفحه/چنتا گزینه داره که شما باید استفاده از تصویرو بزنی/تصویریم که میخواید باید تو البومایی که ایجاد کردید باشه.

5. سلام الهه جان. تو بهترین دوست منی عزیزم میخواستم بپرسم بعضی بچه ها پشت صفحشون عکس گذاشتن مثل خانم شانی( البته اگه درست گفته باشم یا شاینی نمیدونم) میخواستم بدونم شما میدونی چطوری گذاشتن؟
  6. سلام دوست عزیز
    روبروی نام کاربری ایشون علامت ضربه در وجود داره . شما با کلیک روی ضربه در، این نشونی براتون ذکر میشه ( همچنین حذف طاهره71 از لیست تماسهای خود) اگه میخواین ایشون رو از لیست تماس های خود حذف کنید ( بله ) رو انتخاب کنید...
  7. سلام ببخشید الهه جان من چطوری میتونم طاهره 71 رو از لیست دوستام حذف کنم؟ خیلی سمج هستن ایشون
  8. چرا که نه
    تا اون جایی که در توانم باشه کمکتون میکنم
  9. سلام الهه جان. مرسی که قبول کردی. من تازه وارد سایت شدم. اگه سوالی داشتم میتونم از شما بپرسم؟
  10. سلام دوست خوبم
    مرسی برای درخواست
    سربلند باشی
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 11 تا 11