دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین 5000 و ارغنون

13 پیغام بازدید کنندگان

1. آن بالا که بودم، فقط سه پیشنهاد بود. اول گفتند زنی از اهالی جورجیا همسرم باشد. خوشگل و پولدار. قرار بود خانه ای در سواحل فلوریدا داشته باشیم. با یک کوروت کروکی جگری. تنها اشکال اش این بود که زنم در چهل و سه سالگی سرطان سینه میگرفت. قبول نکردم. راست اش تحمل اش را نداشتم. بعد موقعیت دیگری پیشنهاد کردند : پاریس خودم هنرپیشه می شدم و زنم مدل لباس. قرار بود دو دختر دو قلو داشته باشیم. اما وقتی گفتند یکی از آنها نه سالگی در تصادفی کشته میشود. گفتم حرف اش را هم نزنید. بعد قرار شد کلودیا زنم باشد. با دو پسر. قرار شد توی محله های پایین شهر ناپل زندگی کنیم. توی دخمه ای عینهو قبر. اما کسی تصادف نکند. کسی سرطان نگیرد. قبول کردم. حالا کلودیا- همین که کنارم ایستاده است - مدام می گوید خانه نور کافی ندارد، بچه ها کفش و لباس ندارند، یخچال خالی است. اما من اهمیتی نمیدهم. می دانم اوضاع می توانست بدتر از این هم باشد. با سرطان و تصادف. کلودیا اما این چیزها را نمی داند. بچه ها هم نمیدانند.
  2. سلام
    شما همیشه من رو شرمنده میکنید.
    مرسی مرسی مرسی
  3. سلام
    از این همه لطفت ممنونم
  4. فاصله گرفتن از آدمهایی که دوستشان داریم بی فایده است، زمان بما نشان خواهد داد که جانشینی برای آنها نیست..
  5. در تصاویر حکاکی شده تخت جمشید ، هیچکس عصبانی نیست، هیچکس سوار بر اسب نیست ،هیچکس را در حال تعظیم نمی بینید ،در بین این صدها پیکر تراشیده شده حتی یک تصویر برهنه وجود ندارد ، این ادب اصلی ماست. نجابت ، قدرت، مهربانی ، خوشرویی... یادمان بماند چه بودیم و چه شدیم!.....
  6. تو بارانی و من باران پرستم تو دریایی و من اوج تو هستم اگر روزی بپرسی بازگویم تو من هستی و من نقش تو هستم............
  7. سلام
    دوست خوبم
    بی نهایت ممنون از درخواست
    از جمله ی بسی بسیار زیبا هم ممنون
  8. فلسفه الاکلنگ اثبات بزرگی کسیست که فرو مینشیند تا دیگری پرواز کند................
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 13 تا 13