دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین حسین متقی و hossien

237 پیغام بازدید کنندگان

1. از تاپیک ربات که دارین کاملش میکنین استفاده میکنیم 100 درصد
  2. و همه ی اینکارهارو بدون اپراتور و خودکار و هوشمند انجام میده ولی پله و دیوار و لوله همه باید مخصوص باشند چون بودجمون محدوده برای هوشمندیه کامل
    حالا ببینیم چی میشه
  3. پیامتونو دوباره خوندم
    منظورم از ربات عنکبوتی توی نظر قبلیم همین ربات عنکبوتیه فعلی نیست به هیچ وجه
    اینکه (قسمت مکانیکش)در حد نابوده
    ربات عنکبوت(اگه نظرمون عوش نشه)میخوایم بسازیم 6پا و 18 سرو موتور خواهد داشت
    که میتونه از حداقل پله های 5 سانتی (حداکثر 25سانتی بسته به طراحی و موتورهایی که در اختیارمون میزارن)بالا بره-از شیب حداقل 50درجه عبور کنه-از دیوار راستی که روش تور انداخته باشین بالا بره و احتمالا از لوله ها هم میتونه پایین بیاد ولی بالا رفتن از لوله سخت تره
  4. میخوایم
    فعلا منتظریم واسه پیدا شدن جاو مکان و کارگاه
    ولی یا عنکبوته یا اتشنشان واقعی یاشناساییه واقعی(نظامی)یا همون بی لرزش شمارو اگه اجازه بدین-یا بالاخره یه چیزی که پول توش باشه رو میسازیم-فعلا دنبال ایده ایم
    شما که تاییدی هیچ-مارو هم باید شما تایید کنین
    یه مکانیک از دوستای اقا فرزاد هست-شما هم اگه وقت داشتین بیاین بهتر میشه-که مکانیک ربات بهتر هم بشه
    مشکلی که داریم اینه که کاربردهای پولسازی رو پیدا کنیم که از لحاظ تکنولوژیکی پایینتر از سطحمون نباشن چون رباتای غیر هوشمند خیلی کمتر از توان کاریمون هستند
  5. سلام
    خوبی چه خبر ، ربات جدید قصد ندارین درست کنید ؟ یا همون عنکبوت را می خواهین ارتقا بدین؟ من هستماااااااااااااااااااا البته اگر تاییدم کنید.
    قول می دم یواش خرابکاری کنم.
  6. سلام
    سال حمایت از تولید ملی رو تبریک میگم
    البته احتمال 63.27درصد اسم امسال این خواهد بود
    حالا ببینیم چی میشه
    عیدتون مبارکککک
  7. سایت جالبی باید باشه
    بله
    میبینم که کلا راجع به ترموالکتریکه
  8. لینکش رو بده.من که پروژه و سمینارم را روی مواد هوشمند (مثل ترموالکتریک) با فناوری نانو انتخاب کردم و منابع اونو سرچ کردم و باید بشینم بخونم و پروپزال بدم هم به دانشگاه هم ستاد نانو که از حمایت های پژهشی استفاده کنم و هم خرج پروژه را دربیارم.راستی اگر خواستی این سایت هم برو جالبه.http://www.instructables.com/id/How-...lamp/?ALLSTEPS
  9. لینک سایتشو میشه برداشت

ولی لینک پخش کنندشو نمیشهل
    لینکی برای دانلود هم نداره
    کارای خودم هم-کارم شده سایت-فعلا کار دیگه ای ندارم
    منتظرم سایت یکم قویتر-اوضاع مالی درست تر و الانم اطلاعات دارم جمع میکنم فقط
    که موقع نیاز کم نیارم
    شما چی؟ به کجا رسیدی؟
  10. خواب میزاری میری نه پیامی نه اس ام اسی راستی پیشاپیش سال جدید را تبریک می گم به شما انشالله سال قبولیتون در کنکور سال 92 باشه در رشته مکاترونیک
  11. سلاملینکش رو می تونی بفرستیخودت خوبی یا بهتریاز کارات چه خبر چی کار می کنی ؟؟
  12. یه سوال
    یه فیلم توی یه سایت هست
    من چجوری لینکشو بزارم برای تاپیکی که میخوام بزنم؟
    اخه دانلود هم نمیشه
    ایمیل هم نمیشه کردش از توی سایته نمیدونم چیکار کنم
  13. حالا تازه شروع کردم
    تا 1-2 روز زرت و زرت میخوام اختراعات و خبرای جدید بزارم
    اینترنت نداشتم مخم کار نمیکرد اعصابم داغون شده بود
    الان خون تو رگام داره جریان پیدا میکنه
  14. ممنون حسین خان
    چند وقت نبودم دارم جبران میکنم
  15. سلام
    شمارشو می تونی بگی چشم حالا تازه فردا می خوام برم با استادش صحبت کنم ببینم به کجا می رسم حتما از شما استفاده می کنم.
  16. توی مجله خوندم
    مجله ی نو اور بود اخرین شمارش که اومده
    منظورم اینه که حدود کاری که میخوای انجام بدی چیه و برای چه طرحیه و ....
    کمک خواستی در خدمتیم در حد توان
  17. راستی حسین از کجا اون مطلب رو خوندی لینکش رو داری بدی بررسی کنم تا کاربردهای نظامیشو در بیارم
  18. امکانسنجی اسمش کمه اما از چندیدین سند تشکیل میشه که الان در حال حاضر تازه یکی از موارد که نیاز سنجی رو انجام میدم. چون نمی خوام یک پروژه بردارم توش بمونم یا به خوبی به پایان نرسونم.
  19. حالا تا به حال چقدر تحقیق کردین و به کجا ها رسیدین و امکان سنجیتون برای چه شرایطیه؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 141 از 160 تا 237