دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین M@hdi42 و yasaman hedayati

210 پیغام بازدید کنندگان

1. نفرمائید استاد

من اس بازیکه معمولا زیاد ندارم ولی تو یاهو مسنجر 5 نفری همزمان چت میکنیم بعلاوه رسیدگی به تاپیک ه ای اینجا وچت باکس و پیام هام و....

چیزی نیست عادی شده
  2. واااااااااااااااااااای.سو ی 2014 هم دادم....
    حالا من نمیخوام رو کنم که سردبیر نشنال جئوگرافیکم.....شما کوتاه بیا
    من تا حالا فک میکردم فقط خودمم که میتونم با 3 نفر اس ام اس بازی کنم ...به 2 نفر تو اینجا بحرفم و 2 نفرم تو y.m جواب بدم.....نه باباااااااااااا شما پیشکسوتی تو این زمینه هااا
  3. امتیاز که وظیفم بوده.دیگه کاری نکردم . انشالله بازم امتیاز میدیم اونم با تمام ظرفیت
  4. یک ساعته دارم پیام مینویسم....اینتر و که زدم همش پرید...اصن زوق امتیازمو کور کرد
    اشکال نداره....سال سال همت مضاعفه
    خیلی مرسی بابت امتیاز داداشی
    لطف کردی...
    ایشالله جبران کنم....و...
    اینام داغ داغ رسیده دستم.....

یعنی عمرا صفحه ات بالا بیاد
  5. نه بابا باور کن بدون هیچ مشکلی اومد بالا . دست شما مرسی. خیلی عالی .منتها قدیمی بودن (اینو گفتم نگی دهاتیم)
  6. ..............
  7. دیگه از این یکی نمیشه دست کشید
    ایول ....خوشم میاد توام همیشه تو حس و حالی

8. دور از جون.

ما خودمون جوجه ایم نمیخواد جوجه بخوریم.

بذار یه کم حس منتقل کنم من:

http://eofdreams.com/data_images/dre...cecream-01.jpg
  9. سلام
    دیشب زده بود به سرم....
    گفتم یکم از این حسو منتقل کنم......
    اووووووو.حتی فکرشم نکن که من جوجه دوس داشته باشم
  10. سلام ابجی.داشتیم؟ داشتیم؟ چرا منو با این خوراکی ها دق میدی؟

11. خدا حفظتون کنه
    دور از جون .....خیلی نمیاد بهتون...
    خیلییییییییی شبیهته پس
    موفق باشی.
    راستی ممنونم بابت امتیاز داداشی
  12. مگه با چی تخمین میزنی شما؟ من بچه دهه50 هستم (حالا بیا شمسی میلادیش کن)

اره من خیلی مظلومم. از بچگی سرم پایین بوده (ای مهدی بمیری که اینقدر مظلومی) .

بهم نمیخوره یعنی؟ توچشم اواتارم نیگا کن. ببین چقدره مظلومه چقدره شیطنت تو چشمش نیست
  13. با تخمینی که زدم باید مال دهه 80 باشه البته شمسی
    بزرگیتونو سند میکنم
    یه چی بگو بهت بیاد برادرمظلوم!؟!!!؟!؟!؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !11
  14. اوه اوه پس سرزمین های فلسطینی رو شما اشغال کردین. دیگه جنسمون جورشد.فقط یه سرباز رژیم صهیونیستی() کم داشتیم که پیدا شد

از قدیم گفتم نیت مهمه.ما که نبتمون پاکه به عمو سلام برسون
    من سر به زیرم و ایضاخیلی مظلوم.تو صف نونوایی هم مشکل دارم من حالا بیام شعار از خودم دروکنم؟
  15. تقصیر خودته که اطلاعات غلط میدی دست مردم
    دیگه اگه قصدشو داشتی پیدا میشدمن از قبیله بنی اسرائئلم اینم ایرادامه
    به خدا حسین هدایتی عمومه....
    به به...شما ماشالله اوون موقع هم از فیز بوک جلوتر بودی ....بلا نکنه این ((روحانی مچکریمم ))تو انداختی تو دهن ملت؟!؟!؟!
  16. یا ابررررررفرررررض نمردیم و شدیم متولد74

اخه حاج خانوم() سوهان سوغات قمه یا شمال؟ ها شما بگو؟ سوهان رو ازکجای شمال برات بفرستم هاین؟

پس اقای هدایتی عموی شماست. افرین یاد حرف معلممون افتادم تو راهنمایی بودیم.بهم گفت اسمت چیه. گفتم آقا اجازه!!!! مهدی رستمی

گفت ععععه؟ یعنی پسر آقای رستمی هستی. منم گفتم پ ن پ پسر آقای غلامی هستم
  17. دیگه....74 تا 92 میدونی چن ساله!؟؟!؟!؟!من که مخم ارور میده....فک کنم هم دوره نیوتون اینا بودی آره!؟!؟!؟!؟شوخ لوخ بود
    گفتی سوغات یاد سوهان افتادم دلم خواس...یادم باشه برم صبح برا خودم بخرم کسی که سوغاتی واسمون ارساااااااااال نمیکنه
    خوب همون جارو میگم مرد مومن ما با عموم زندگی میکنیم....بین خودمون بمونه
نمایش پیغامهای بازدید کننده 121 از 140 تا 210