دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین Admin و Karim1504

89 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
  1. سلام...مصطفی جان منابع پهنای باند در حال اتمام است و همچنین یک هفته بیتشر برای تمدید سرور وقت نیست... خواهشا زودتر حرکت ترانسفر را بزن :D
  2. سلام
    مشکلی نیست به زودی ...
  3. سلام مصطفی جان... همچنان در انتظار انتقال هستیم و منتظریم
  4. سلام
    مشکلی نیست... موفق باشی
  5. داش مصطفی تا فردا اون مبلغ واریز میشه... خواهشا از همین الان برو تو کار قالب ما... رنگش سبز باشه. سپاسگزارم... شبت هم بخیر سالار
  6. سلام داش مصطفی
    آقا 1 روز و نیم وقت دارم... خواهشا سفارش کار ما رو بکن که سریع انجام بشه... اطلاعات هم فرستاده شد ...
    راستی سیم کارت گوشیم سوخته بود و کل شماره هام پاک شده... شمارتو دوباره بفرست... شماره منو که داری داداش ... پیشاپیش سپاس شب یلدا ساعت 6 عصر
  7. سلام داش مصطفی
    بالاخره یکی از همکارانم اسپانسر سایت شد و مشکلات رفع شد... داداش اون قضیه که خودت میدونی منتفی شد... مدیریت هم میدم دست دوستان که واقعا بدون هیچ چشم داشتی زحمت میکشند ...
    خلاصه بابت مزاحمتهایی که برای شما ایجاد کردم پوزش میخوام... خیلی گلی سالار
  8. داش مصطفی پیام خصوصی را چک کن .فوریه...
  9. سلام
    سعی کن روی قالب اصلی کار کنی.
    موفق باشی
  10. سلام داش مصطفی
    ممنون از آپگرید و اون هک دعوت به موضوع.
    آپگرید کردم کل قالبمو بهم ریخت.دارم با بدبختی درستش میکنم.
  11. سلام
    هک ایمیل شد
    موفق باشی
  12. مرسی داداش پس تا فردا صبر میکنم ...رفیق اون هکها هم لطف کن بفرست
    پس تا فردا یا حق.شب خوش رفیق شفیق
  13. سلام
    ایراد از اینترنته.
    درست میشه.
    کمی صبور باش.
    بعدشم قبل از آپگرید کردن حتما بک آپ کلی از سایتت بگیر
    موفق باشی
  14. رفیق من سرعت دانلودم در جیمیل خیلی افتضاحه.الان نمیتونم دانلود کنم اون فایلی رو که فرستادی .میشه توی یک آپلود سنتر دیگر آپ کنی و لینک بدی مثل راپید شر؟
  15. سلام رفیق دستت طلا
    داداش من هک دعوت به موضوع را میخواستم.اگر هم هک دیگری داری که بدرد ما میخوره اگر لطف کنی بفرستی ما رو شرمنده خودت کردی سالار
    خیلی آقایی داش مصطفی
  16. برات میل کردم
    هر هکی هم خواستی بگو خودم برات بفرستم.
    http://www.vbulletin.org
    بیا اینجا هر هکی رو خواستی بگو برات بفرستم
    موفق باشی
  17. سلام
    آره انگار اومده.
    امشب برات ایمیل می کنم
    موفق باشی
  18. سلام داش مصطفی
    رفیق ورژن 4.1.12 هم اومد
    داداش اون هکها هم اگر لطف کنی بفرستی ممنونت میشم.
    منتظرررررررررم
  19. سلام رفیق
    آقا من صبر میکنم برای نسخه 4.1.12
    در مورد انجمن دسترسی به افرادی داده میشه که صلاحیت و وفاداریشون اثبات شده باشه.همچین الکی هم نیست :d
    رفیق هر روز خود سرور بک اپ اتوماتیک میگیره و جای هیچ نگرانی نیست.هیچوقت نفر خودشو بخاطر یک خرابکاری در سیستم ضایع نمیکنه و زحماتی که کشیده را به باد نمیده.بچه بازی که نیست :d
    خلاصه داداش همه چیز تحت کنترله :D
  20. در مورد دسترسی ادمین به هر کسی بعید میدونم با این نوع مدیریت بتونی موفق بشی.
    هر روز سیستم سایت رو یکی خراب می کنه و حالا باید بگردی ببینی کجا رو دستکاری کردن که خراب شده ...
    از من گفتم بود ..
نمایش پیغامهای بازدید کننده 41 از 60 تا 89
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین