PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حالم بده کمکم کنید

my god
11th July 2011, 02:40 PM
سلام عزیزان 20 روزه بجز گناه وغیبت کار دیگه ای انجام ندادم حالم خیلی بده احساس میکنم خدا دیگه رهام کرده تو رو خدا برام دعا کنین و راه حلی پیش روم بذارین تا بتونم گذشته رو جبران کنم چی کارکنم تا دوباره بتونم برگردم سمت خدا واقعا حالم بده دلم میخاست ادم خوبی بودم وبجز درسو کارای خیر کار دیگه ای انجام نمیدادم منو راهنماییم کنین

Sabo3eur
11th July 2011, 03:16 PM
سلام من تنها توصیم به شما نماز خواندنه ؟

ساناز فرهیدوش
11th July 2011, 10:34 PM
سلام دوست عزیز
ورودتون رو خیر مقدم عرض می کنم .اگر دوست داشتید برای ما بیشتر توضیح بدید .و شفاف تر .
در عین حال وقتی حالمون خیلی بده دلمون نمی خواد هیچ کس و هیچ چیز رو ببینم .اما به شما یاد اوری می کنم که که خداوند متعال رو به هر زبانی و به هر ایینی صدا کنید با شماست .
نمی دونم چه چالش هایی شما رو به این وضعیت مبتلا کرده ، اما امید وارم که اینجا با دئستان خوب بتونیم در بهبود وضعیت شما سهیم باشیم .

kamanabroo
11th July 2011, 11:43 PM
وقتایی که خدا دوست داره یه بنده ای رو به سمت خودش بکشونه
این حال رو بهش میده
یعنی همین حالی که بهش می گی حال بد
الان تو پله اول رفیق شدن با خدایی
پشیمون بودن
کنار این پشیمونی دلت گرم باشه که خدا دوستت داشته که فهمیدی که داشتی اشتباه می کردی
پس هم خدا دوستت داره
هم می تونی برگردی و همونی باشی که الان می خوای

الان برای اینکه خوب باشی، بعد از پشیمونی باید با خدا آشتی کنی
آشتی کردن یعنی اینکه به خدا قول بدی که اون چیزایی که می دونی اشتباه بوده انجام ندی
وسعی کنی دیگه انجام ندی
با خدا راحت حرف بزن
پیش خدا اعتراف کردن هیچ چیزی ازمون کم نمی کنه
آبرومون رو هم حفظ می کنه

خدا حال پشیمونی و برگشتن جوونا به سمت خودش رو دوست داره
بشین دلت رو با خدا صاف کن
مطمئن باش اونی که حتی از مادر هم به ما مهربون تره خداست
همیشه اغوش رحمت و بخشندگیش برای ما بازه
همونی که از رگ گردن هم به ما نزدیک تره
همونی که همیشه ما رو صدا می زنه
الانم صدات زده
وقتشه که جواب بدی

یکی از چیزایی که خیلی کمک می کنه به سمت گناه نریم
نماز خوندنه
مخصوصا نماز جماعت
وقتی شیطان می خواد یکی رو به سمت گناه بکشونه
اگه اهل نماز جماعت باشه
اول از نماز جماعت جداش می کنه
بعد از نماز اول وقت
بعد توی نماز خوندن سست می شه
بعد ....
میشه عبد و بنده شیطان..

مطمئن باش نماز بخونی نیروی درونی ات
نیروی معنوی ات، نیروی مبارزه باشیطان در وجودت یک نیروی خدایی میشه
فرصت خوبیه برای خوب بودن....

tarannom101
12th July 2011, 12:36 AM
باز آي باز آي صد بار اگر توبه شكستي باز آي

اين درگه ما درگه نوميدي نيست گر كافر گر كه بت پرستي باز آي[golrooz][golrooz][golrooz]

sadeqo
12th July 2011, 12:49 AM
فقط 20 روز برو بعدا بیا [nishkhand]

my god
12th July 2011, 11:36 AM
من ادم نماز خونیم حتی خیلی کم پیش میاد که نماز صبحام قضا بشه ولی چند وقتی که احساس میکنم اون حضور قلب رو ندارم خیلی داغون بودم ولی با حرفاتون یکم ارومم کردین واقعا از همتون ممنوم اگه میشه راههایی رو بهم نشون بدین تا از این حالت افسردگی بیرون بیام خیلی برنامه واسه تابستون داشتم ولی تا حالا حتی یکیشم اجرا نکردم چیکار کنم تا هم به برنامه هام برسم وهم نمازام رو با حضور قلب بیشتری بخونم

عرفان سلیم زاده
12th July 2011, 01:10 PM
تنها راه بیرون اومدن از افسردگی شما شروع کردن یه کار جدید و مهیجه![nishkhand]
بیایید یه کار جالب بکنیم مثلا یه اختراع یا یه ماشینی که بتونه از دیوار راست بالا بره بدون استفاده از روش های رایج مثل استفاده از لاستیک های مخصوص یافشار هوا...
ایده من استفاده از نیروی الکترو استاتیکه!
یا نه میخوای برو سفر!یه جای دور مثل شمال یا کویر لوت!(برای افتاب گرفتن در چند ثانیه!!![khande])
اصلا بیا یه سفینه بسازیم بریم کره ماه یا اصلا مریخ؟[cheshmak][esteghbal]
هرچه بخوای همه باهاتیم جیگر[nishkhand][golrooz]!

نارون1
12th July 2011, 07:04 PM
دوست عزیز به هدفهایی که مد نظر و پیش رو داری خوب فکر کن و براساس اولویت و رسیدن به آن یک به یک در جهت رسیدن به آنها تلاش کن . به این فکر کن که چقدر خدا تورو دوست داشته که گناهانت به چشمت آمده و الا هستند کسانی که هنوز غرق در گناه هستند و تلاشی برای بیرون آمدن از آن نمی کنند . تو یک قدم از اونا جلوتری ، این یک مزیت بزرگه ، پس با دیدی خوش بینانه نگاه کن و تلاشتو برای تغییر مسیر زندگیت کن .
شما میتونین با یک برنامه ریزی خوب به همه کارات برسی ، اینطوری میتونی هرکدومو در زمان خودش انجام بدی ، هیچ وقت عمل به واجبات انسان را از کارهای روزانه وا نمیذاره . حتما یکی از اون نقشه هایی که برای تابستان داشتی رو عملی کن و لذت اونو احساس کن ، اونوقت میبینی که خیلیم سخت نیست .

موفق باشی دوست من [shaad]

s.golgol
12th July 2011, 08:18 PM
من وقتی که خیلی دلم میگیره صحیفه سجادیه میخونم و با دعاهاش گریه میکنم و آروم میگیریم
به خیلی ها اینو توصیه کردم و همه نتیجه گرفتن امیدوارم برای شما هم موثر باشه

sheri khoshgele
12th July 2011, 10:06 PM
سلام دوست گلم فقط میخوام بهت بگم هیچ ئقت از رحمت و بخشش خدا ناامید نشو.خدا بنده هاشئ رها نمیکنه.هیچ وقت.من بارها توبه کردم ولی هیچ وقت به توبم پایبند نبودم میدونی پرا؟؟چون هدفی از کارام نداشتم خدارو نمیشناختم ولی این بار ی عزیز حرف قشنگی بهم زد.و منم امیدوار شدم.حرفش ب درد شما نمیخوره چون شما میگین فرد نماز خون و خوبی هستین.فقط توبه...

ساناز فرهیدوش
13th July 2011, 09:20 PM
داشتن این همه دوستای خوب مایه ی مبالاته . از همه متشکرم .
دوست خوب برای خودتون و آیندتون برنامه ریزی کنید . شما دارید شخصیت خودتون رو بازبینی می کنید . گذشته تمام شده . پس برای آینده ی خوب برنامه ریزی کنید .زمان حال تبدیل به گذشته می شود پس از لحظات لذت ببرید .

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد