PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درخواست یک پروژه برای جاوا j2me

Joseph Goebbels
9th July 2011, 07:04 PM
با عرض سلام به خدمت تمامی دوستان :

من دارم روی یک پروژه دانشگاهی کار می کنم که طی اون می خواهم یک پنجره را در محیط جاوا J2ME به همراه موس و حالتهای کلیک چپ و راست داشته باشم . کتابهای زیادی گرفتم اما پروژه مربوط به ساخت پنجره به زبان GoDB هست و من به مشکل خوردم . قصد دارم یک محیط پنجره به همراه موس باشه ، مثل محیط مرورگر فایرفاکس برای جاوا . حالا اگه کسی زحمت کشید و تونست کدهای این پروژه رو برام تهیه کنه ممنون میشوم . من خودم دارم روی دکمه ها کار می کنم . گوشی من هم سونی ارکسون S500 هست .
با تشکر .

Bad Sector
10th July 2011, 12:09 AM
با عرض سلام به خدمت تمامی دوستان :

من دارم روی یک پروژه دانشگاهی کار می کنم که طی اون می خواهم یک پنجره را در محیط جاوا J2ME به همراه موس و حالتهای کلیک چپ و راست داشته باشم . کتابهای زیادی گرفتم اما پروژه مربوط به ساخت پنجره به زبان GoDB هست و من به مشکل خوردم . قصد دارم یک محیط پنجره به همراه موس باشه ، مثل محیط مرورگر فایرفاکس برای جاوا . حالا اگه کسی زحمت کشید و تونست کدهای این پروژه رو برام تهیه کنه ممنون میشوم . من خودم دارم روی دکمه ها کار می کنم . گوشی من هم سونی ارکسون S500 هست .
با تشکر .

دوست من شاید این جا (http://forum.gsmaria.com/forum117/thread5945.html) بتونن کمکتون کنن .

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد