PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفند بسیار جالب تغیير دادن" ساعت sent "در گوشی شخص مقابل

* Robo milad *
8th July 2011, 12:29 PM
شما میتوانید طوری رفتار کنید که شما sms داید اما به اون نرسیده (به علت مشغول بودن خط ها!) و ساعت sent را در details گوشیدوستتون عقب ببرید بدون اینکه ساعت Received تغیر کنه.

برای این کار ساعت گوشی خود را به ۲ دقیقه بعد از دریافت sms طرف مقابل برده و جواب sms را بدید و بعد دوباره ساعت۳ دقیقه جلو ببرید و دوباره همان sms را بفرستید .

و بعد در همان زمان یک sms دیگر(اختیاری) با این شکل که "sms هام فرستاده نمیشه" بفرستید با این کار میتونید بگیدکه من sms را فرستادم اما دست شما نمیرسید!

مثال:

دوست من درساعت ۱۲:۰۰ sms فرستاده والان ساعت ۱۲:۴۰ من نتونستم جواب بدم و اون ازدستم ناراحت شده !

من ساعت گوشیمو به ۱۲:۰۲ تغییر میدم و sms طرف مقابل را جواب میدم

و بعد ساعت را به ۱۲:۵ تغییر میدم و دوباره همان sms را میفرستم بعدبا همان ساعت (یا۱دقیقه جلوتر) این sms را میدم: sms هام میرسه؟!!

در گوشیه دوستم details به این صورته: Sent: 12:02 Received : 12:40

تست شده در گوشی های k800 - w810 -w800 -n73me

=>تعداد sms ها دلخواهی است و sms های بعدی فقط برای طبیعی تر کردن ماجرا است

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد