PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخراج تیتانیم از دی اکسید تیتانیم؟

عرفان سلیم زاده
7th July 2011, 10:20 AM
سلام ببخشید میخواستم ببینم راهی هست تا بشه از دی اکسید تیتانیم ،تیتانیم خالص استخراج کرد؟[nadanestan]
من برای تولید الیاژ نایتینول نیاز به تیتانیم خالص دارم اما پول کافی برای خرید فلز تجاری اش ندارم اما باتحقیق در مورد دی اکسید تیتانیم دوست دارم این طوری نیازم رو برطرف کنم ایا راهی هست؟[dooa]
باتشکر[golrooz][golrooz][golrooz]

عرفان سلیم زاده
11th July 2011, 10:13 AM
کسی نیست[negaran]
راستی میشه با ذوب مستقیم دی اکسید تیتانیم شروع به جدا سازی اش کنیم.

محسن آزماینده
11th July 2011, 07:34 PM
سلام ببخشید میخواستم ببینم راهی هست تا بشه از دی اکسید تیتانیم ،تیتانیم خالص استخراج کرد؟[nadanestan]
من برای تولید الیاژ نایتینول نیاز به تیتانیم خالص دارم اما پول کافی برای خرید فلز تجاری اش ندارم اما باتحقیق در مورد دی اکسید تیتانیم دوست دارم این طوری نیازم رو برطرف کنم ایا راهی هست؟[dooa]
باتشکر[golrooz][golrooz][golrooz]

روش موثر براي استخراج تيتانيوم zوب و تصفيه است
بهتره اؤ بجه هاي متالوري ببرسين

عرفان سلیم زاده
11th July 2011, 07:53 PM
روش موثر براي استخراج تيتانيوم zوب و تصفيه است
بهتره اؤ بجه هاي متالوري ببرسين

سلام ممنون که جواب دادید[esteghbal]
باشه من از اونا کمک میگیرم اما میخوام شما یه کمکی بکنید تا ساده ترین راه رو پیدا کنیم [golrooz][golrooz][golrooz]

محسن آزماینده
11th July 2011, 11:25 PM
سلام ممنون که جواب دادید[esteghbal]
باشه من از اونا کمک میگیرم اما میخوام شما یه کمکی بکنید تا ساده ترین راه رو پیدا کنیم [golrooz][golrooz][golrooz]

http://www.njavan.com/forum/showthread.php?p=249806#post249806

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد