PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر ثبت اختراع

هادی اکبری
6th July 2011, 10:45 AM
سلام.جک های تمام اتوماتیک خودرو هم اختراع شد.در مورد این موضوع و مراحل ثبت اختراع هر سئوالی باشه در خدمتم[shademani2]

عرفان سلیم زاده
6th July 2011, 05:53 PM
سلام میشه شماره ثبت رو بفرمایید
اگر هم مایلید برنامه هایی که در رابطه با تجاری سازی ،شرکت در جشنواره ها و یا استفاده از مزایای بنیاد ملی نخبگان دارید بنوسید تا همه استفاده کنند.

* Robo milad *
6th July 2011, 06:56 PM
لطفا درمورد طرح بیشتر توضیح بدید

هادی اکبری
7th July 2011, 10:20 AM
سلام دوست عزیز.
شماره ثبت اختراع جک های تمام اتوماتیک خودرو 69329 می باشد.
در رابطه با تجاری سازی ،از طرف فدراسیون مخترعین نامه ای در این باره برای شرکت در نمایشگاه های بین المللی که در 8 کشور تایوان،سوئد،رومانی،کرواسی ،المان،لهستان،کویت و کره جنوبی اومده.ولی هنوز تصمیم جدی نگرفتم بناب دلایلی که موجب کپی برداری از طرح میشه.البته اگه راه بهتری پیدا کنم حتما اقدام می کنم.
از مزایایی که می خوام از بنیاد ملی نخبگان استفاده کنم در مرحله اول عضو این بنیاد شدن باعث افتخاره در مراحل بعد معافیت از خدمت سربازی که یکی از بزرگترین مشکلاتم هستش. [shaad][labkhand]

هادی اکبری
7th July 2011, 10:29 AM
لطفا درمورد طرح بیشتر توضیح بدید
سلام دوست عزیزم
جک های تمام اتوماتیک خودرو یک سیستمی می باشد که به شاسی خودرو نسب می شود
در صورت نیاز به جک (پنچر شدن،افتادن در چاله ها،گیر کردن در زمین های دارای خاک نرم،و...)تنها با پیچیدن کلید مربوط به هر چرخ دلخواه همان چرخ به صورت اتوماتیک بالا میرود.[golrooz]

عرفان سلیم زاده
7th July 2011, 01:11 PM
جالبه چه فکر خوبی کردی!
امیدوارم هرچه سریعتر تجاری اش کنی درمورد دعوت نامه ها هم احتیاط کن اما اگر ثبت خارجی کردی نگران نباش!
مهم نیست که چه قدر از طرحت کپی برداری می کنند (واسه من که اصلا مهم نیست!)مهم اینه که اون طرح به اسم تو ثبت شده و اگر تو امتیازشو به یه شرکت غول بفروشی اونا برای بدست اوردن پول از دست رفته اشون هم شده پدر اون کپی بردار ها رو در میارند![nishkhand]
پس سعی کن طرح رو در تمام جاهای دنیا به اسم خودت بزنی...
تاپیک بالارو هم یه اصلاح بکن چون به اندازه کافی برای کپی برداری توضیح دادی!
با تشکر
سرافراز باشید[golrooz]

عرفان سلیم زاده
7th July 2011, 01:16 PM
سعی کن بدیش به جنرال موتور یا فراری!
بدش یه شرکت غول نه به این گدا گشنه ها که با حلبی بدنه ماشین می سازند...[nadidan]

* Robo milad *
7th July 2011, 07:25 PM
در تکمیل صحبت های داش عرفان پروتون هم خیلی خوبه -[golrooz] قبلا سابقه خرید اختراع ایرانی داشته

عرفان سلیم زاده
7th July 2011, 09:14 PM
سلام به این لینک هم یه سری بزن:http://www.inventor.ir/about.html
اینا کمک های خوبی برای فروش اختراع به خارجیا میکنن حتما یه سری بهشون بزن![golrooz]

هادی اکبری
9th July 2011, 10:35 AM
جالبه چه فکر خوبی کردی!
امیدوارم هرچه سریعتر تجاری اش کنی درمورد دعوت نامه ها هم احتیاط کن اما اگر ثبت خارجی کردی نگران نباش!
مهم نیست که چه قدر از طرحت کپی برداری می کنند (واسه من که اصلا مهم نیست!)مهم اینه که اون طرح به اسم تو ثبت شده و اگر تو امتیازشو به یه شرکت غول بفروشی اونا برای بدست اوردن پول از دست رفته اشون هم شده پدر اون کپی بردار ها رو در میارند![nishkhand]
پس سعی کن طرح رو در تمام جاهای دنیا به اسم خودت بزنی...
تاپیک بالارو هم یه اصلاح بکن چون به اندازه کافی برای کپی برداری توضیح دادی!
با تشکر
سرافراز باشید[golrooz]
سلام.خیلی ممنونم از نظر خوبتون.[cheshmak]من یه بار از خود سازمان ثبت اختراع پرسیدم که چطور می تونم این طرحمو به ثبت بین المللی برسونم؟؟؟؟؟؟؟؟عین عبارت گفتن:اولا ثبت بین المللی در اینجا نمی کنیم.ثانیا اگه می خوای ثبت بین المللی بکنی باید به هر کشوری که می خوای بدی به اونجا ایمیل می زنی اونا ایمیلتو می خونن و ازت گواهی ثبت اختراع ترجمه به اینگلیسی می خوان و هزینه زیادی هم داره!!!!!!!!!این بود راهنمایی این مسئولان ثبت اختراع که می دونستم اگه یکم وقتشونو می گرفتم که کامل تر همراه با مرجعی توضیح بدن مراحل ثبت اختراعمو به تاخیر مینداختنsh_omomi81 [narahatishadid]

عرفان سلیم زاده
9th July 2011, 10:51 AM
خب تاپیک اطلاعیه مهم رو بخون!تو صفحه اصلی...

هادی اکبری
9th July 2011, 12:01 PM
سعی کن بدیش به جنرال موتور یا فراری!
بدش یه شرکت غول نه به این گدا گشنه ها که با حلبی بدنه ماشین می سازند...[nadidan]
اتفاقا جالب اینجاست که همین حلبی ساز ها به من برای جواب نامه ثبت اختراع نوشته بودن:عین عبارت :این طرح یک طرح جالب و نو بوده و قابل اجرا بر روی خودرو ها می باشد و هیچگونه نمونه داخلی و خارجی نداشته است.اما بناب اینکه قیمت خودرو های این شرکت بر طبق نیاز مشتری می باشد اجرا این طرح برای این شرکت امکان اجرا ندارد ولی برای خودرو های لوکس و مدل بالا طرح بسیار جالبی می باشد.
اره راست می گه یه حلبی مستطیلی 9 میلیون[khande][khande]

هادی اکبری
9th July 2011, 02:36 PM
سلام به این لینک هم یه سری بزن:http://www.inventor.ir/about.html (http://www.njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.inventor.ir%2F about.html)
اینا کمک های خوبی برای فروش اختراع به خارجیا میکنن حتما یه سری بهشون بزن![golrooz]
سلام .ممنون از همکاری خوبتون.عین همین لینک و کاملترش تو همون دعوت نامه که قبلا عرض کرده بودم فرستادن ولی متا سفانه هزینه شرکت در نمایشگاه بین المللی زیاده.برای شرکت حضوری در هر نمایشگاه 2700000 تومان و غیر حضوری 700000 تومان هستش.مجبورا باید تو یکی از این نمایشگاه ها حضوری شرکت کنم.[cheshmak]

عرفان سلیم زاده
9th July 2011, 02:53 PM
وای نمیدونستم اینطوریه![negaran]
یعنی راهی نداره که مستقیما به یه شرکت پیشگام پیشنهاد بدن بعد بفروشیمش[nadidan]

هادی اکبری
10th July 2011, 10:37 AM
وای نمیدونستم اینطوریه![negaran]
یعنی راهی نداره که مستقیما به یه شرکت پیشگام پیشنهاد بدن بعد بفروشیمش[nadidan]
سلام .
اگه وجود داشته باشه من نمی دونم.از اونجایی که من اطلاع دارم یا باید آشنا داشته باشی در یکی از شرکت های خارجی یا این که اینجا اقدام به تولید داخلی بکنی بعد خود شرکت های خارجی بیان مذاکره تا اونجا بیان کنی.[nadidan][ghahr]

هادی اکبری
10th July 2011, 11:38 AM
[QUOTE=erfan.s;248211]سلام میشه شماره ثبت رو بفرمایید
اگر هم مایلید برنامه هایی که در رابطه با تجاری سازی ،شرکت در جشنواره ها و یا استفاده از مزایای بنیاد ملی نخبگان دارید بنوسید تا همه استفاده کنند.[/Q
سلام راستی شما از من شماره ثبت خواستین می تونم بپرسم چرا؟؟[soal]

عرفان سلیم زاده
11th July 2011, 02:21 PM
سلام شماره ثبت رو برای رسمی کردن این تاپیک خواستم[cheshmak]
اخه بعضی میان تو بخش و ادعای اختراع می کنند اما وقتی یکم می گذره میفهمیم که تموم حرفاشون در حد یه ایده یا یه کاردستی معمولی بوده که چند سال پیش یه نفر دیگه ساخته اش.
ببخشید اگر سوءتفاهمی پیش اومد امیدوارم بتونید در این سایت فعالیت خوبی داشته باشید...
اینو بدونید سایت علمی نخبگان جوان بهترین سایت برای مخترعانه البته کم و کاستی های اونو باید با پیشنهاد هامون برطرف کنیم.
همین حالا من به عنوان همکار ازمایشی تالار نخبگان جوان ایرانی میخوام یه تاپیک خوب درباره ادرس فروشگاهای معتبر بزنم تا نصفی از مشکلاتمون حل بشه!
ممنون...

هادی اکبری
12th July 2011, 10:28 AM
سلام عرفان عزیز[golrooz]
قربونت برم هیچگونه سو تفاهمی نیستش خیلی ازتون ممنونم که به طور دقیق پی گیر هستین.خیلی دوستتون دارم[esteghbal]
راستی عرفان جان شما هم اختراع دارین؟

عرفان سلیم زاده
12th July 2011, 10:40 AM
سلام والا خود من تازه دارم اولین اخترامو ثبت میکنم[nishkhand]!
طرحم یه مبدل بادی که باسیکل رفت و برگشتی کار می کنه!!؟
بهم تا 15 مرداد وقت دادن تا یه نمونه بسازم ببرم.

reza azadi
30th July 2011, 11:50 AM
عرض شود طرح جک اتو ماتیک که شما میگید حدود 5 سال پیش چنتا دختر تو جشنواره خوارزمی ارائه کرده بودنند[tahavoo] انگار دارم خواب می بینم که شما اومدید میگید من انو ثبت کردم[nadidan]

* Robo milad *
30th July 2011, 07:57 PM
عرض شود طرح جک اتو ماتیک که شما میگید حدود 5 سال پیش چنتا دختر تو جشنواره خوارزمی ارائه کرده بودنند[tahavoo] انگار دارم خواب می بینم که شما اومدید میگید من انو ثبت کردم[nadidan]
تفاوتای کوچیک میتونه ثبت اختراع باشه .
شما تو چرونده ثبتتون یه تعهد شباهت رو دارید که تفاوت طرحتون با بقیرو مینویسید این تفاوت میتونه بزرگ باشه یا حتی به اندازه چند ولت باشه .
البته این مشکل ثبت اختراع ماست

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد