PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درمان کم خوابی

Maani Parvaz
4th July 2011, 09:20 PM
سلام دوستان گرامی من مشکل کم خوابی دارم, یعنی وقتی به تخت برم شدیدا دچار فکر و خیال میشم, حالا میخواهم بدونم چطوری میشه که خوابم تنظیم بشه و کیفیت خوابم بالا بره, و مهمتر اینکه چطوری وقتی از خواب بلند میشم دیگه احساس خستگی نکنم, خیلی وقته که از خواب بلند میشم احساس خستگی میکنم, چطوری حل میشه؟ ممنون

غزل بارون
4th July 2011, 09:29 PM
کم خوابی میتونه از استفاده مواد کافئین دار باشه یا حتی از استرس بهتره در روز از میوه و سبزیجات استفاده کنید و از استرس کاری تا حد امکان کم کنید نوشیدن آب هم به کاهش استرس کمک میکنه از مواد غذایی ویتامین دار زیاد استفاده کنید و کمتر چایی هم بنوشید

ساناز فرهیدوش
4th July 2011, 09:51 PM
داروی خاصی استفاده نمی کنید ؟

Maani Parvaz
4th July 2011, 10:16 PM
من از هیچ دارویی استفاده نمیکنم, حتی قهوه هم استفاده نمیکنم و چایی هم کم میخورم, فقط هر روز اندکی استرس دارم, و خیلی کم میخندم, آرزو دارم وقتی از خواب بلند میشم به جای اینکه احساس کسلی بکنم, سرحال بشم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد