PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قانون جذب تنها یک بسکتبالیست خارجی باید اصلاح شود

S.A.H.A.N.D
3rd July 2011, 12:47 PM
با سلام [golrooz][golrooz][golrooz]

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم بسکتبال شهرداري گرگان گفت: مخالف قانون جذب تنها يک بازيکن خارجي هستم و اين قانون بايد اصلاح شود.

اسدالله کبیر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، در مورد وضعیت تیم بسکتبال شهرداری گرگان برای فصل آینده اظهار داشت: قرار است تمرینات خود را از دوشنبه با حضور بازیکنان فصل گذشته آغاز کنیم. برخی از بازیکنان ما دانشجو هستند که دیرتر به تیم ملحق می‌شوند.
وی در مورد بودجه این تیم گفت: صحبت‌هایی را با مسئولان تیم و شهردار گرگان برای افزایش بودجه انجام داده‌ایم که امیدوارم این امر محقق شود، چون تماشاگران گرگانی از تیم انتظار دارند و می‌خواهند تیم‌شان جایگاه خوبی را کسب کند.
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری افزود: شهردار گرگان اهمیت زیادی به ورزش می‌دهد و به مسائل تیم رسیدگی می‌کند. قول‌هایی هم برای تقویت تیم داده است.
کبیر در مورد قانون سازمان لیگ در مورد جذب تنها یک بازیکن خارجی برای فصل آینده اظهار داشت: مخالف این قانون هستم و به نظر من باید اصلاح شود و تعداد آن افزایش پیدا کند. به عنوان مثال اگر ما یک بازیکن خارجی را 5 ماه در اختیار داشته باشیم باید 100 میلیون تومان به او بدهیم، اما اگر در همین مدت یک بازیکن ایرانی را بخواهیم در اختیار بگیریم باید 2 تا 3 برابر این مبلغ را بپردازیم که این قطعاً به ضرر باشگاه‌ها است.
وی در مورد بازیکنان ملی‌پوش هم گفت: تنها بازیکن ملی‌پوش ما امیرحسین تاتاری است. اگر سهمیه‌های ملی اعلام شود، بازیکنی را در حد بودجه‌مان جذب خواهیم کرد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد