PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال دانلود 4shared

Maani Parvaz
26th June 2011, 08:07 PM
سلام دوستان گرامی
من برای دانلود کزدن با 4shared مواجه میشم, اصلا نمیدونم چطوری میشه باهاش کار کرد؟ وقتی دانلود رو میزنی یه صفحه میاد که انگلیسیه و نوشته دانلود, دانلود رو میزنیم, دانلود هم میشه, اما نمیدونم چطوری اجرا میشه؟ درخواست login و password میخواد, چطوری میشه؟

amin_745
26th June 2011, 08:46 PM
شما اول اون دکمه دانلود که روش نوشته ویروسی یافت نشد رو بزنید. بعد یه صفحه جدید باز میشه که یه تایمر داره. صبر کنید تا شمارش تایمر تمام شه. بعد لینک دانلود دقیقا بالای تایمر(حالا فایل را دانلود کنید) برای شما به نمایش در میاد. روی اون کلیک کنید دانلود شروع میشه.

Maani Parvaz
26th June 2011, 09:25 PM
ممنون تا اینجا, دانلود کردم حالا نمیدونم چطوری اجرا میشه, از اینجا به بعدش خیلی مهمهع البته دوتا فایل dsn و pwi وجود داره, اونا چیه و کلا بعد از دانلود رو کامل توضیح دهید, ممنون.

amin_745
26th June 2011, 09:47 PM
dsn مربوط به پایگاه دادها میشه. pwi هم فایل متنی فکر کنم با word باز بشه.

Maani Parvaz
26th June 2011, 10:24 PM
حالا بعد از دانلود شما اگه بخوبهید آن را اجرا کنید چیکار میکنید؟

Isengard
26th June 2011, 11:13 PM
ممنون تا اینجا, دانلود کردم حالا نمیدونم چطوری اجرا میشه, از اینجا به بعدش خیلی مهمهع البته دوتا فایل dsn و pwi وجود داره, اونا چیه و کلا بعد از دانلود رو کامل توضیح دهید, ممنون.

سلام عزیز
درباره فرمت pwi خدمتتون عرض کنم که این فرمت برای فایلهای نوشتاری هست که ماکروسافت برای پاکت پی سی ها داده بیرون ، من روی آی پد با وردپد باز می کنم این فرمت رو. روی سیستم پی سی هم با نرم افزار ورد ورژن 2003 به بالا باز میشه.

Maani Parvaz
26th June 2011, 11:32 PM
ممنون, یعنی بعد از دانلود باید این کارو انجام بدم؟ ولی با هیچی باز نمیشه, نمیدونم چیکارش کنم, خیلی برام مهمهع هیچ راهی نیست؟

Bad Sector
27th June 2011, 03:14 AM
ممنون, یعنی بعد از دانلود باید این کارو انجام بدم؟ ولی با هیچی باز نمیشه, نمیدونم چیکارش کنم, خیلی برام مهمهع هیچ راهی نیست؟

دوست من شما برای باز کردن فایل هایی با پیون pwi نیاز به برنامه ActiveSync دارین که می تونین از اینجا (http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=934&Title=%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF%20%D8%A 8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%20%20ActiveSync%20 4.5) دانلود کنین و از طریق منوی

Tools > Advanced Tools > Edit File Conversion Settings

بعد تب Device to Desktop رو انتخاب و بعد

InkWriter > Note Taker > Notes Document

را انتخاب و ویرایش کنین به پسوند txt یا rtf

Maani Parvaz
27th June 2011, 09:13 PM
دوست خوبم من نرم افزار رو دانلود کردم و قسمت زیر در صفحه وجود داشت؟ درسته؟ همونه؟
ActiveSync 4.5 / Windows Mobile‌ Device‌ Center 6.1 (http://www.njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.softgozar.com% 2FWebPage%2FSoftwareDescription.aspx%3FSoftwareId% 3D934%26Title%3DActiveSync-4.5-%2F-Windows-Mobile%25E2%2580%258C-Device%25E2%2580%258C-Center-6.1) نرم‌افزار مدیریت گوشی‌های ویندوز موبایل اما بعد از tools و advanced tools قسمت بعدیش غیر فعال بود, حالا نمیدونم چیکارش کنم؟

*مینا*
27th June 2011, 09:25 PM
با اجازه منم این وسط یه سوال بپرسم
بیشترین حجمی که می شه تو 4shared آپلود کرد چه قده ؟
از مدتِ ماندگاری فایل ها هم اطلاعی دارید ؟
[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد