PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال لطفا بگین مشکل از کجاست؟؟

sheri khoshgele
23rd June 2011, 08:25 PM
جایی ندبدم که سوالمو بپرسم.اگه دوستان میدونن مشکل از کجاست بگن!!
من پوستم خیلی حساسه و خیلی زود باد میکنه وکبود میشه یعنی وقتی تو مدرسه دوستام بام شوخی میکنن یا هرچیزی ک ب بدنمو پوستم فشار بیاد سریع باد میکنه و قرمز میشه.دلیلش چیه؟؟؟[negaran]

paarsa
25th June 2011, 12:32 PM
رنگ پوستتون تو حالت عادی سفیده یا تیره؟

نژادتون؟

کرم خاصی استفاده نمیکنین؟

sheri khoshgele
25th June 2011, 01:26 PM
پوست بدنم تقریبا سفیده.اره خیلی سفیده صورتمم نه تیرست نه سبزه.معمولیه.ی کوپولوهم قرمزه بدنم.حالت صورتی رنگ.
ایرانیم هستم دیگه!!کرمیم استفاده نمیکنم.

paarsa
25th June 2011, 06:19 PM
دوست خوبم خانمها با پوست روشنتر معمولا دچار این عارضه میشن که طبیعیه شما هیچ علائم دیگه ای ندارید؟مثل آلرژی

sheri khoshgele
25th June 2011, 09:50 PM
یه کم کم خونی دارم یه کوچوهم نفس تنگی دارم چون بابام داره منم ی کم دارم.البته از نفس تنگیم مطمعن نیستم چون انحراف بینی دارم شاید ب خاطر اون نمیتونم خوب نفس بکشم.ولی مشکل دیگه ای ندارم!!!حتی وقتی با خودکار رو دستم مینویسم خیلی سریع جاش باد میکنه.

paarsa
25th June 2011, 10:12 PM
شده تا حالا لکه های بنفش رو پوستتون ببینید؟
خونریزی داشتید که زود بند نیاد؟

sheri khoshgele
25th June 2011, 10:18 PM
فقط وقتی بدنم بخوره ب جایی!!!یا وقتی کسی نشگونم بگیره یا ی قسمتی از بدنمو فشار بده اره بنفش میشه!!!خون ریزی نه!

paarsa
25th June 2011, 10:50 PM
منظورم کبودی نیستا!بنفش مخصوصا رو رگ
راستی رگاتو میبینی؟

sheri khoshgele
26th June 2011, 01:54 PM
اره رگهای بدنم کامل معلومه ب خصوص روی دستام و یا ساق پام.خب شده دوستم ک بازومو نشگون گرفتن بنفش شده.

paarsa
28th June 2011, 07:07 PM
پوستتون خشکه؟

تو هوای سردم سرخ یا کبود میشی؟

آلرژِی داری؟به چی؟

sheri khoshgele
28th June 2011, 10:16 PM
پوستتون خشکه؟

تو هوای سردم سرخ یا کبود میشی؟

آلرژِی داری؟به چی؟
نه صورتم ک اصلا خشک نیست چربم هست.بدنمم خشک نیست یعنی اصلا احتیاج ب کرم نرم کننده هم نداره.تو هوای سردم تغییری نمیکنه.ممکنه ب خاطر فشار خون باشه؟اخه من خیلی نمک میخورم.بچه هم ک بودم ثابقه ی قند داشتم.

yas-90
27th August 2012, 11:20 AM
جایی ندبدم که سوالمو بپرسم.اگه دوستان میدونن مشکل از کجاست بگن!!
من پوستم خیلی حساسه و خیلی زود باد میکنه وکبود میشه یعنی وقتی تو مدرسه دوستام بام شوخی میکنن یا هرچیزی ک ب بدنمو پوستم فشار بیاد سریع باد میکنه و قرمز میشه.دلیلش چیه؟؟؟[negaran]

سلام دوست من
میدونم برای جواب دادن خیلی دیره اما گفتم شاید هنوز بدتون نیاد بدونید
کبودی علل زیادی داره و عوامل زیادی هم هستن که باعث کبودی بدون علت میشن.بویژه اینکه میگید پوستتون سفیده

علل مرتبط شامل: مشکلات خونی(انمی و انواع کم خونیها و یا مشکلات پلاکتی و مشکلات گردش خون)-مشکلات تنفسی(نارسایی تنفسی یا فشار خون بالای ریه ها و یا عفونت های تنفسی -سینه پهلو بویژه اگه عفونی باشه - التهاب های حنجره یا آسم و ...) - مصرف بعضی از داروها - مشکلات قلبی(مثل نارسایی قلبی و بیماری احتقانی قلب) - تشنج - قرار گرفتن در ارتفاعات بالا - قرار گرفتن در معرض هوا و یا آب سرد
کمبود ویتامین c هم میتونه از علل کبودی باشه......یه جورایی کمبود های ویتامینی رو هم باید در نظر گرفت

بهتره برای اینکه خیالتون راحت شه یه آزمایش خون بدید

امیدوارم مفید بوده باشه و همیشه سلامت باشید

sheri khoshgele
27th August 2012, 02:11 PM
سلام دوست من
میدونم برای جواب دادن خیلی دیره اما گفتم شاید هنوز بدتون نیاد بدونید
کبودی علل زیادی داره و عوامل زیادی هم هستن که باعث کبودی بدون علت میشن.بویژه اینکه میگید پوستتون سفیده

علل مرتبط شامل: مشکلات خونی(انمی و انواع کم خونیها و یا مشکلات پلاکتی و مشکلات گردش خون)-مشکلات تنفسی(نارسایی تنفسی یا فشار خون بالای ریه ها و یا عفونت های تنفسی -سینه پهلو بویژه اگه عفونی باشه - التهاب های حنجره یا آسم و ...) - مصرف بعضی از داروها - مشکلات قلبی(مثل نارسایی قلبی و بیماری احتقانی قلب) - تشنج - قرار گرفتن در ارتفاعات بالا - قرار گرفتن در معرض هوا و یا آب سرد
کمبود ویتامین c هم میتونه از علل کبودی باشه......یه جورایی کمبود های ویتامینی رو هم باید در نظر گرفت

بهتره برای اینکه خیالتون راحت شه یه آزمایش خون بدید

امیدوارم مفید بوده باشه و همیشه سلامت باشید
ممنون دوست عزيز من هم يكم كم خوني دارم هم يه كمي نفس تنگي دارم نمك هم زياد مصرف ميكنم فكر كنم تاثير داره توي فشار خون ميشه گفت دلايلشو پيدا كردم!!!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد