PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزشی چطور غذاها را کبابی و خوشمزه کنیم ؟

نازخاتون
9th June 2011, 11:36 AM
چطور غذاها را کبابی و خوشمزه کنیم ؟ (http://www.parsafun.com/%da%86%d8%b7%d9%88%d8%b1-%d8%ba%d8%b0%d8%a7%d9%87%d8%a7-%d8%b1%d8%a7-%da%a9%d8%a8%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d9%88-%d8%ae%d9%88%d8%b4%d9%85%d8%b2%d9%87-%da%a9%d9%86%db%8c%d9%85-%d8%9f.html)

http://www.up.parsafun.com/images/38q1tv67a9sd6hlryk.jpg

از دیرباز بشر با کباب کردن گوشت و سایر مواد غذایی،آشنا بود و با این روش،اقدام به پخت غذا و رفع گرسنگی می‌کرد.به جرات می‌توان قدیمی‌ترین روش طبخ غذا را روش کبابی کردن ذکر کرد ولی این روزها با گسترش علم و تکنولوژی،روش‌های متعددی جهت آشپزی تعبیه شده است ولی این که کدامیک از این روش‌ها،سودمند و مفیدند و کدامیک خیر،سوالی است که آقای دکتر احمدرضا درستی، متخصص تغذیه و رئیس دانشکده و انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی کشور پاسخ می دهند …
این متخصص تغذیه کباب کردن گوشت را بهترین روش پخت عنوان کرده و می‌گوید:این روش پخت، نسبت به سایر روش‌های بخار پز و آب‌ پز نیز برتری دارد و ارزش ماده غذایی گوشت حفظ شده و به محض این که کباب حرارت اولیه‌اش را دید،پروتئین‌های سطحی گوشت منعقد (بسته)‌ می‌شود و از بخار آب تا حد زیادی جلوگیری به عمل می‌آید که این باقی ماندن بخار آب حاصل از حرارت در گوشت باعث پخته شدن خوب گوشت می‌شود و خواص گوشت تا حد زیادی حفظ می‌شود.
دکتر درستی می‌افزاید:کبابی کردن برای برخی از سبزیجات و برخی از میوه‌جات (نوعی موز سبز سفت که بایستی آن را کبابی یا آب‌پز کرد)‌ نیز توصیه می‌شود.
کبابی کردن سیب‌زمینی بهتر از هر روش دیگر :
سیب‌زمینی دارای مقداری ویتامین C در خود است که بسیار نسبت به حرارت حساس است به همین دلیل ترجیح بر آن است،در طبخ این سبزی از کمترین حرارت لازم استفاده شود،این متخصص تغذیه با اشاره به این موضوع عنوان می‌کند:در روش کبابی کردن سیب‌زمینی که آن را به همراه مقداری خاک در زیر آتش قرار می‌دهند،پوست آن مانع از دست رفتن بسیاری از املاح آن می‌شود و پس از پخته شدن عطر و مزه خوبی نیز خواهد داشت،در این روش تا جایی که ممکن است ارزش غذایی سیب ‌زمینی حفظ می‌شود و می‌توان گفت با روش آب‌پز کردن قابل مقایسه است ولی بالعکس این موضوع به هنگام سرخ کردن سیب‌زمینی است،به این صورت که نه ‌تنها در سرخ کردن ویتامینC و اسید فولیک این ماده غذایی از بین می‌رود،بلکه مواد سرطان‌زا جایگزین آنها می‌شود،به همین جهت می‌توان «سرخ کردن» را از بدترین روش طبخ سیب‌زمینی ذکر کرد.
وی می‌گوید:همچنین بهتر است در طبخ کدو و بادمجان نیز که برخی اظهار می‌کنند مجبور به سرخ کردن این سبزیجات هستند با استفاده از یک قلم‌ موی تمیز کدو و بادمجان را به روغن سرخ کردنی آغشته کرد و با قرار دادن آن در گریل فر، آن را به صورت کبابی طبخ کرد.
نکات کبابی
بهتر است گوشت را قبل از کبابی کردن در سس بخوابانید،چرا که کارشناسان معتقدند این کار باعث مرطوب و پایین نگه داشته شدن درجه حرارت آن می‌شود.گوشت را در قطعات کوچک تهیه کنید تا درجه حرارت گوشت به هنگام پخته شدن پایین بیاید،سعی کنید برای تهیه کباب،گوشت‌های لخم را انتخاب کنید،چربی کمتر باعث کاهش شعله‌ و دود می‌شود.
قبل از کبابی کردن گوشت سعی کنید گوشت را گرم کنید،برای این کار بهتر است قطعات گوشت را در یک کیسه نایلونی پیچیده و آنها را ۳۰ تا ۶۰ دقیقه در آب گرم قرار دهید و سپس آن را بپزید و به هنگام کباب کردن،گوشت را به طور مرتب،پشت و رو کنید،پشت و رو کردن گوشت به معنای آن است که هیچ طرف گوشت بیش از اندازه حرارت جذب نمی‌کند یا حرارت از دست نمی‌دهد،بنابراین گوشت سریع‌تر می‌پزد و لایه‌های بیرونی آن کمتر دچار سوختگی می‌شود …

باستان شناس
9th June 2011, 11:41 AM
اين بهناز هم سر ظهر ياد ي موضوعاتي مي افته ها....
نكنه خودت قرار درست كني برامون....تعدامون زياد ....راستي دست پختت چطوره؟

نازخاتون
9th June 2011, 11:43 AM
اين بهناز هم سر ظهر ياد ي موضوعاتي مي افته ها....
نكنه خودت قرار درست كني برامون....تعدامون زياد ....راستي دست پختت چطوره؟

دست پخت من رو مي گن حرف نداره ...[khejalat][nishkhand]

Isengard
9th June 2011, 12:21 PM
مرسی بابت آموزش ، ولی من بیشتر توی زمینه خوردن فعالیتم بیشتر هست و روی مغول ها رو سفید کردم. توی این زمینه حاضرم تجربیاتم رو در اختیار سایرین قرار بدم smilee_new1 (6)

NameEly
9th June 2011, 12:28 PM
ولی هیچ وقت دست پخت خانم ها به اقایون نمی رسه ها

این نکته ای هست که شاید توی کنکور هم بیاد [khande]

*atusa*
9th June 2011, 03:09 PM
ای بابا دهنمون اب افتاد[atash]................
این غذاها هر مدل درست شن بازم دستپخت خانوما بهتره........[nishkhand]

NameEly
9th June 2011, 03:15 PM
باز دارین کری می خونید خانم ها , ها

اولین اشپز دنیا مرد بوده

طفلک ادم بسکه ز ز بود شد اولین اشپز دنیا

البته شاید مثل من م م بوده برای هوا نه ز ز

*FATIMA*
10th June 2011, 01:57 AM
باز دارین کری می خونید خانم ها , ها

اولین اشپز دنیا مرد بوده

طفلک ادم بسکه ز ز بود شد اولین اشپز دنیا

البته شاید مثل من م م بوده برای هوا نه ز ز
درسته اولین اشپز دنیا مرد بوده
ولی
امروزه بهترین آشپزا رو زنا تشکیل میدن ... قابل توجه آقایون ![sootzadan]
امروز رو بچسب چیکار به دیروز دارید شما ؟![bamazegi]
عمراً اگه بتونید کباب رو مثل خانوما درست کنید ، امتحانش هم اصلاً ضرری نداره !
بهناز جون دستت دردنکنه ، واقعاً که خیلی عالی بود [golrooz]

NameEly
10th June 2011, 08:12 AM
درسته اولین اشپز دنیا مرد بوده
ولی
امروزه بهترین آشپزا رو زنا تشکیل میدن ... قابل توجه آقایون ![sootzadan]
امروز رو بچسب چیکار به دیروز دارید شما ؟![bamazegi]
عمراً اگه بتونید کباب رو مثل خانوما درست کنید ، امتحانش هم اصلاً ضرری نداره !
بهناز جون دستت دردنکنه ، واقعاً که خیلی عالی بود [golrooz]

باز دارید تند میرید
وقتی میرید بیرون جوجه یا کوبیده ای که می خواین درست کنید رو کی درست می کنه

[etlafevaght]اقایون[tashvigh][tashvigh][shademani2]

*FATIMA*
13th June 2011, 12:12 AM
باز دارید تند میرید
وقتی میرید بیرون جوجه یا کوبیده ای که می خواین درست کنید رو کی درست می کنه

[etlafevaght]اقایون[tashvigh][tashvigh][shademani2]
تمام این چیزایی که میگم عین واقعیت زندگی خودمه و اصلاً قصد جسارت ندارم !
مردای فامیلای ما و از جمله پدر بنده اصلاً بلد نیستن کباب درست کنن !
یه بار رفتیم پارک گفتیم : بذاریم برای اولین بار هم که شده مرا کباب درست کنن !
چشمتون روز بد نبینه ، کباب سوخته تحویلمون دادن [sootzadan][sootzadan][sootzadan]
یه بار مسابقه گذاشتن بین خانما و آقایون ( البته این یکی دیگه همه دوستان نزدیکی خانواده بودن )که ببینن دستپخت آشپزی کدوما در درست کردن جوجه کباب بهتره ! باز هم خانما برنده شدن ، آقایون نپخته دادن دستمون[nadidan][nadidan]
حالا چی میگید ؟! [sootzadan][nishkhand]

NameEly
13th June 2011, 12:24 AM
تمام این چیزایی که میگم عین واقعیت زندگی خودمه و اصلاً قصد جسارت ندارم !
مردای فامیلای ما و از جمله پدر بنده اصلاً بلد نیستن کباب درست کنن !
یه بار رفتیم پارک گفتیم : بذاریم برای اولین بار هم که شده مرا کباب درست کنن !
چشمتون روز بد نبینه ، کباب سوخته تحویلمون دادن [sootzadan][sootzadan][sootzadan]
یه بار مسابقه گذاشتن بین خانما و آقایون ( البته این یکی دیگه همه دوستان نزدیکی خانواده بودن )که ببینن دستپخت آشپزی کدوما در درست کردن جوجه کباب بهتره ! باز هم خانما برنده شدن ، آقایون نپخته دادن دستمون[nadidan][nadidan]
حالا چی میگید ؟! [sootzadan][nishkhand]

ببخشید ها اینو میگم ولی پدر ها بخاطر اینکه قدیمی تر هستند زیاد با اشپزی رابطه ای ندارند
شما باید بیاین جونای الان رو ببینید (البته توی الان هم زیاد پیدا میشه )
ولی اینو باید در نظر گرفت که عرف جامعه میگه خانم ها باید اشپزی یاد داشته باشند ها [nishkhand]
بیشتر اقایون این نسل بخاطر اینکه دوره دانشجویی رو دارند توی زندگیشون می گذرونند اشپزی یاد دارند
من خودم به شخصا حالا برداشت بد نشه غذا با خانم ها مسابقه می زارم
از جوجه گرفته تا غذاهای قدیمی مثل سوپ , ابگوشت یا همون دیزی[esteghbal]
[nadidan]
[entezar2][nadidan]ولی بین خودمون بمونه خانم ها همیشه پیروز می شن [gooshnakardan][entezar2]

sadkfafjn
13th June 2011, 02:02 AM
بجاش کار دیگه ای بلد نیستن خانم ها [tashvigh]

*FATIMA*
13th June 2011, 02:27 AM
بجاش کار دیگه ای بلد نیستن خانم ها [tashvigh]
ببخشید !!! دیگه دارید بی انصافی میکنید ![tafakor][hoshdar]
نمیگم خانما تو همه چیز حرف اول رو میزنن ولی در همه موارد به بهترین نحو کارشون رو انجام میدن ، عمراً اگه آقایون بتونند [sootzadan][sootzadan] از خانما پیشی بگیرن [nishkhand]

نازخاتون
13th June 2011, 08:13 AM
ببخشید !!! دیگه دارید بی انصافی میکنید ![tafakor][hoshdar]
نمیگم خانما تو همه چیز حرف اول رو میزنن ولی در همه موارد به بهترین نحو کارشون رو انجام میدن ، عمراً اگه آقایون بتونند [sootzadan][sootzadan] از خانما پیشی بگیرن [nishkhand]

مرسي فاطيما جان من هم گفته هاي شما را تأئيد م يكنم ....من هميشه اين رو گفته و مي گم كه اگر بالفرض مثال آقايان آشپزي كه در آشپزي عالي باشند بخاطر اين است كه شغل آنها منحصرا آشپزي است و دغدغه خاطر و ذهني ديگري ندارند و تنها از اين راه امرار معاش مي كنند ... و حتي در منزل هم آشپزي نمي كنند ... و تمامي تمركز خود را بر روي آشپزي قرار مي دهند و بس و بنابراين هنر نكرده اند ......[hoshdar]
ولي خانمها يك سر دارند و هزار سودا ....
در حين آشپزي هم بچه داري مي كنند هم خانه داري، اكثرا هم كه شاغل هستند.... ولي با اين اوصاف دستپختشان عالي است ... حتي اگر خانمي شغلش آشپزي باشد باز هم اين دغدغه هاي خاطر مانند همسر و فرزند و خانه و ... همراه او خواهد بود ....
ولي بزرگترين آشپزهاي دنيا هم ترجيح مي دهند از دستپخت مادر يا همسرشان بخورند ...[shaad]

نازخاتون
13th June 2011, 08:16 AM
ببخشید ها اینو میگم ولی پدر ها بخاطر اینکه قدیمی تر هستند زیاد با اشپزی رابطه ای ندارند
شما باید بیاین جونای الان رو ببینید (البته توی الان هم زیاد پیدا میشه )
ولی اینو باید در نظر گرفت که عرف جامعه میگه خانم ها باید اشپزی یاد داشته باشند ها [nishkhand]
بیشتر اقایون این نسل بخاطر اینکه دوره دانشجویی رو دارند توی زندگیشون می گذرونند اشپزی یاد دارند
من خودم به شخصا حالا برداشت بد نشه غذا با خانم ها مسابقه می زارم
از جوجه گرفته تا غذاهای قدیمی مثل سوپ , ابگوشت یا همون دیزی[esteghbal]
[nadidan]
[entezar2][nadidan]ولی بین خودمون بمونه خانم ها همیشه پیروز می شن [gooshnakardan][entezar2]

كاملا درسته ... البته آقايان هم به آن يكي دوبار غذا درست كردني كه در طول عمرشان انجام مي دهند به چشم تفنن نگاه مي كنند ... و جزء جنبه هاي عادي و روزمره زندگي آنان نمي باشد.[nishkhand]

NameEly
13th June 2011, 02:34 PM
دیگه نشد

اقایون کوتاه میان شما همینجوری برای خودتون می گین و می بافین

مرسي فاطيما جان من هم گفته هاي شما را تأئيد م يكنم ....من هميشه اين رو گفته و مي گم كه اگر بالفرض مثال آقايان آشپزي كه در آشپزي عالي باشند بخاطر اين است كه شغل آنها منحصرا آشپزي است و دغدغه خاطر و ذهني ديگري ندارند و تنها از اين راه امرار معاش مي كنند ... و حتي در منزل هم آشپزي نمي كنند ... و تمامي تمركز خود را بر روي آشپزي قرار مي دهند و بس و بنابراين هنر نكرده اند ......[hoshdar]
ولي خانمها يك سر دارند و هزار سودا ....
در حين آشپزي هم بچه داري مي كنند هم خانه داري، اكثرا هم كه شاغل هستند.... ولي با اين اوصاف دستپختشان عالي است ... حتي اگر خانمي شغلش آشپزي باشد باز هم اين دغدغه هاي خاطر مانند همسر و فرزند و خانه و ... همراه او خواهد بود ....
ولي بزرگترين آشپزهاي دنيا هم ترجيح مي دهند از دستپخت مادر يا همسرشان بخورند ...[shaad] __________________

ببخشید شما چرا همه چیزو به نفع خانم ها می گید ؟[tafakor]
اقایون هم جای خودشون کارهایی انجام می دن که درسته شما خانم ها اونها رو کم می بینید ولی بزرگن

مشغله ی کاری
فکر چک و بدهی
فکر اینکه گوشت بخرن , پیاز بخرند تا بدن خانم خونه بپزه
فکر اینکه برای خونه وسیله بخرن که همسرشون از نظر وسایل خونه کم نداشته باشه و بهترین هارو تا حد توانشون محیا می کنند
شما خانم ها فقط اشپزی رو می بینید و فکر می کنید بزرگترین کار رو انجام میدید در صورتی که اگه مواد اولیه نباشه نمی دونم شما می خواین با چی غذا درست کنید
ببخشد مگه همسر داری برای اقایون نیست ؟؟؟!!!
اقا که می یاد خونه کم حرف می زنه ناراحت می شید و و و که وارد جزئیات دیگش نمی شم
مگه بچه داری برای اقایون نیست ؟
مگه بچه فقط مال شما خانم هاست که اینجوری برای خودتون برداشت کردید ؟
اگه خانم مادر اون بچه هست اقا هم پدر اون بچه هست
ماشا ا... خانم های این دوره زمونه که اقایون رو توی بچه داری استاد کردن

مشکل شما خانم ها اینه که فقط کارای خودتون رو می بینید
یکم از فضای محدودی که دور خودتون درست کردید بیاین بیرون بهتره

sheri khoshgele
13th June 2011, 03:19 PM
دیگه نشد

اقایون کوتاه میان شما همینجوری برای خودتون می گین و می بافین

ببخشید شما چرا همه چیزو به نفع خانم ها می گید ؟[tafakor]
اقایون هم جای خودشون کارهایی انجام می دن که درسته شما خانم ها اونها رو کم می بینید ولی بزرگن

مشغله ی کاری
فکر چک و بدهی
فکر اینکه گوشت بخرن , پیاز بخرند تا بدن خانم خونه بپزه
فکر اینکه برای خونه وسیله بخرن که همسرشون از نظر وسایل خونه کم نداشته باشه و بهترین هارو تا حد توانشون محیا می کنند
شما خانم ها فقط اشپزی رو می بینید و فکر می کنید بزرگترین کار رو انجام میدید در صورتی که اگه مواد اولیه نباشه نمی دونم شما می خواین با چی غذا درست کنید
ببخشد مگه همسر داری برای اقایون نیست ؟؟؟!!!
اقا که می یاد خونه کم حرف می زنه ناراحت می شید و و و که وارد جزئیات دیگش نمی شم
مگه بچه داری برای اقایون نیست ؟
مگه بچه فقط مال شما خانم هاست که اینجوری برای خودتون برداشت کردید ؟
اگه خانم مادر اون بچه هست اقا هم پدر اون بچه هست
ماشا ا... خانم های این دوره زمونه که اقایون رو توی بچه داری استاد کردن

مشکل شما خانم ها اینه که فقط کارای خودتون رو می بینید
یکم از فضای محدودی که دور خودتون درست کردید بیاین بیرون بهتره
وای چقد عصبانی من میترسم[nadidan]
شماهم تاحدودی راست میگین.زن و مرد هرکدوم تو زندگیه مشترک نقش خودشونو دارن نه زن میتونه نقش مردارو انکار کنه نه مرد میتونه نقش زنو...
اصلا دعوا نداره ک.اخه چرا انقد بحث میکنین؟زنو مرد همدیگرئ تکمیل میکننو مکمل همدیگن خدا زنو مردو افریده تا در کنار هم زندگیه کاملی داشته باشن.نه مرد میتونه نقش زنو اونطور ک میتونه ایفا کنه و نه زن میتونه جای اقای خونه رو بگیره.راست نمیگم؟؟[cheshmak]

NameEly
13th June 2011, 03:30 PM
شماهم تاحدودی راست میگین.زن و مرد هرکدوم تو زندگیه مشترک نقش خودشونو دارن نه زن میتونه نقش مردارو انکار کنه نه مرد میتونه نقش زنو...
اصلا دعوا نداره ک.اخه چرا انقد بحث میکنین؟زنو مرد همدیگرئ تکمیل میکننو مکمل همدیگن خدا زنو مردو افریده تا در کنار هم زندگیه کاملی داشته باشن.نه مرد میتونه نقش زنو اونطور ک میتونه ایفا کنه و نه زن میتونه جای اقای خونه رو بگیره.راست نمیگم؟؟[cheshmak]

افرین درست می گی

منو عصبانیت ؟[asabani][nishkhand]

من تمم اینجوری نشون میده

sadkfafjn
13th June 2011, 03:31 PM

[tashvigh]
تا حالا کسی زندگی مجردی داشته چرا بعضیا فکر میکنن یکی از اینا جالبتره من خودم چون همچین تجربه ای نداشتم هیچی نمیدونم [sar dard] همه که از مسولیت بدشون میاد ولی چرا همه از ازدواج بدشون نمیاد [taajob2]

sheri khoshgele
13th June 2011, 03:35 PM
افرین درست می گی

منو عصبانیت ؟[asabani][nishkhand]

من تمم اینجوری نشون میده
چه عجب من یه چیز گفتم شما قبول کردین!!
شما کلا رو مردا خیلی غیرتی هستینا...[sootzadan][sootzadan]

sheri khoshgele
13th June 2011, 03:40 PM
[tashvigh]
تا حالا کسی زندگی مجردی داشته چرا بعضیا فکر میکنن یکی از اینا جالبتره من خودم چون همچین تجربه ای نداشتم هیچی نمیدونم [sar dard] همه که از مسولیت بدشون میاد ولی چرا همه از ازدواج بدشون نمیاد [taajob2]
چون تا قبل از ازدواج ب مسولیت هاشون فکر نمیکنن و وقتی وارد زندگیه مشترک میشن تازه میفهمن چ خبره ک اونوقت دیره و اقایون تا چشم ب هم بزنن ب خاطر مهریه ی بالا پشت میله های زندادنن.[bitavajohi]

NameEly
13th June 2011, 03:42 PM
[tashvigh]

من کلا تنها زندگی می کنم

به نظر من مسولیت شیرینی هستش

NameEly
13th June 2011, 03:45 PM
چه عجب من یه چیز گفتم شما قبول کردین!!
شما کلا رو مردا خیلی غیرتی هستینا...[sootzadan][sootzadan]

گردن من از مو باریک تر خوبه ؟[tafakor][sootzadan]

نه من با حرف غیر منطقی مشکل دارم

وگر نه اگه جاهایی هم که خیلی طرفداری می کنم بخاطر اینه که بحث گرم بشه

ولی توی اینجور جاها منطق حرف اول رو میزنه

sheri khoshgele
13th June 2011, 04:09 PM
گردن من از مو باریک تر خوبه ؟[tafakor][sootzadan]

نه من با حرف غیر منطقی مشکل دارم

وگر نه اگه جاهایی هم که خیلی طرفداری می کنم بخاطر اینه که بحث گرم بشه

ولی توی اینجور جاها منطق حرف اول رو میزنه
بله منم اینطور قبول دارم حرف حق جوابی نداره.[tashvigh][khanderiz]

*FATIMA*
13th June 2011, 10:49 PM
نگاه کن ! یه روز من نبودما ! چه مردا برای خودشون میزگردی تشکیل دادن ! [bamazegi]
اینجور که همه شما میگید : همه مسئولیت ها فقط برای مرداست و زنها دیگه اینجا هیچ کاره ان دیگه [tafakor]
تجربه هاتون هم که زیاد ![nishkhand]
قابل توجه بعضی آقایون : مواد مصرفی خام که طعم و مزه نداره ! این خانم ها هستند که با دستپختشون طعم به غذا میدن و دستشون هم درد نکنه ! خرید هم کاری داره آخه !
مهم طرز پختن غذاست که خانمها واردترند !
بحث های دیگه رو چیکار دارید (بچه داری و ...) اینجا بحث ، بحث دستپخته !

NameEly
14th June 2011, 07:56 AM
نگاه کن ! یه روز من نبودما ! چه مردا برای خودشون میزگردی تشکیل دادن ! [bamazegi]
اینجور که همه شما میگید : همه مسئولیت ها فقط برای مرداست و زنها دیگه اینجا هیچ کاره ان دیگه [tafakor]
تجربه هاتون هم که زیاد ![nishkhand]
قابل توجه بعضی آقایون : مواد مصرفی خام که طعم و مزه نداره ! این خانم ها هستند که با دستپختشون طعم به غذا میدن و دستشون هم درد نکنه ! خرید هم کاری داره آخه !
مهم طرز پختن غذاست که خانمها واردترند !
بحث های دیگه رو چیکار دارید (بچه داری و ...) اینجا بحث ، بحث دستپخته !

ببخشید کی اقایون گفتند که تمام وظیفه ی زندگی با اونهاست ؟
اگه گفتند شما جملاتش رو بزارین تا جواب حرفشون رو بدن
دویومن : خرید بله کاری نداره اونم برای خانم ها که تخصص ویژه ای در خرید دارند ولی مهم اینجاست با کدام پول؟
سیومن : بحث های دیگه رو هم همین خانم ها شروع کردن که اقایون ادامه دادند

دو نکته ی کنکوری : 1) بازم دیدید خانم ها فقط خودشون رو می بینند وگر نه ندیدن بحث های دیگه رو خانم ها ها شروع کردند به اقایون گیر دادن
2) این نکته کولاک می کنه توی ارشد توی دکترا هم احتمال امدنش هست
اگه خانم ها نباشن فرقی برای اقایون نداره چون خدا رستوران رو واسه همین درست کرده [nishkhand]

الان چه حسی دارید ؟ [narahatishadid]

نارون1
14th June 2011, 09:49 AM
خیلی با خونسزدی کامل
آقایون همیشه نیاز به یک خانوم دارن که به حرفاشون گوش کنن و با ریز بینی و ذکاوتشون در برخی موقعیتها راهنمایشان باشن . حتما اینو شنیدین که پشت هر مرد موفق یک زن موفق می باشد .[labkhand]
اکثر آقایون مشتقات تخم مرغ را به عنوان غذا درست می کنند . مواظب باشید مسموم نشین اینقدر غذای بیرون می خورین .[cheshmak]
آخرش که من میدونم شما اقرار می کنین دست پخت خانمها محشره .

[golrooz][golrooz][golrooz]

NameEly
14th June 2011, 10:28 AM
خیلی با خونسزدی کامل
آقایون همیشه نیاز به یک خانوم دارن که به حرفاشون گوش کنن و با ریز بینی و ذکاوتشون در برخی موقعیتها راهنمایشان باشن . حتما اینو شنیدین که پشت هر مرد موفق یک زن موفق می باشد .[labkhand]
اکثر آقایون مشتقات تخم مرغ را به عنوان غذا درست می کنند . مواظب باشید مسموم نشین اینقدر غذای بیرون می خورین .[cheshmak]

اولا اگه توجه کنید روانشناسان گفتند که به جای صحبت کردن با کسی و خالی کردن خودتون تا می تونید بنویسید ( پس در نتیجه به خانم نیازی نیست )
[khanderiz]
تازه اینجور که شما دارید میگید انگار خانم ها فقط ابزار رفاه اقایون هستند و فایده دیگه ای ندارند [nishkhand][khande][khanderiz]

حتما اینو شنیدین که پشت هر مرد موفق یک زن موفق می باشد .[labkhand]

اره اینم شنیدن که پشت هر زن موفقی یک مرد قرض داره هست [movafaghiyat]

خدا وزارت بهداشت رو گذاشته که رستوران ها خوب باشند یک رستوران خوب می ری همیشه که هم غذاش از غذای خانم ها بهتر است هم بهداشتی بهداشتیه همم منت خانم ها سرت نیست که این یک نعمت الهی هستش [nishkhand][esteghbal]

رقابت خوبی میشه ولی اخرش جالب میشه که خانم ها کم بیارن توی اشپزی [sootzadan][tashvigh]

حالا چی ؟[bamazegi]

نارون1
14th June 2011, 11:10 AM
اولا اگه توجه کنید روانشناسان گفتند که به جای صحبت کردن با کسی و خالی کردن خودتون تا می تونید بنویسید ( پس در نتیجه به خانم نیازی نیست )
[khanderiz]
تازه اینجور که شما دارید میگید انگار خانم ها فقط ابزار رفاه اقایون هستند و فایده دیگه ای ندارند [nishkhand][khande][khanderiz]

اره اینم شنیدن که پشت هر زن موفقی یک مرد قرض داره هست [movafaghiyat]

.

خدا وزارت بهداشت رو گذاشته که رستوران ها خوب باشند یک رستوران خوب می ری همیشه که هم غذاش از غذای خانم ها بهتر است هم بهداشتی بهداشتیه همم منت خانم ها سرت نیست که این یک نعمت الهی هستش [nishkhand][esteghbal]

رقابت خوبی میشه ولی اخرش جالب میشه که خانم ها کم بیارن توی اشپزی [sootzadan][tashvigh]

حالا چی ؟[bamazegi]

شما وقتی می نوسید خودتون رو خالی می کنید ولی راهنمایی که دریافت نمی کنین ، اگرم بخواید برین مشاوره که اون مشاور باهاتون صحبت میکننه و راهنمایی میکنه ولی همسر خوب که در زندگی شماست و با اخلاق و رفتار شما آشناست بهتر راهنماییتون میکنه .
آقایون همبشه به خانمها نیاز دارن [nishkhand]

خانمها حسابگرهای قابلین . بهتره آقایون یکم خساست رو کنار بذارن و پولاشونو به دست خانمهاشون بذارن تا ببینن چه گلستانی میشه

قابل توجه شما وزارت بهداشت که همش توی آشپزخانه ها ی رستوران نیستن ، وقتی میان بازدید با یک سوت بهم خبر میدن و تر تمیز می کنن .هرچقدر هم رستوران ظاهرا تمیز باشه ولی مواد غذایی اشون رو چی میگی ، اصلا اون دستای آقایون که داخل آشپزخونه هستن. همین چند وقت پیش توی تلویزیون نشون داد ، وااااااااااااااای [nadidan]
دیدم آقایونی که خانمهاشون میرن مسافرت و نیستن وقتی خانمها بر میگردن آقایون مریض شده و لاغر و ..... .[khande]

دوست دارم آخرشو ببینم ولی همیشه طعم غذای مادرامون همیشه زیر دندونامونه نه باباهامون .[cheshmak]

حالا چی [bamazegi]

نازخاتون
14th June 2011, 11:22 AM
خوب بحث رو هدايت كرده و خدمت شما عزيزان عرض مي كنم كه يك نظر سنجي ترتيب مي دهم تا مشخص بشه كه آيا دست پخت خانمها بهتره يا آقايون ....[golrooz]

NameEly
14th June 2011, 12:06 PM
شما وقتی می نوسید خودتون رو خالی می کنید ولی راهنمایی که دریافت نمی کنین ، اگرم بخواید برین مشاوره که اون مشاور باهاتون صحبت میکننه و راهنمایی میکنه ولی همسر خوب که در زندگی شماست و با اخلاق و رفتار شما آشناست بهتر راهنماییتون میکنه .
آقایون همبشه به خانمها نیاز دارن [nishkhand]

خانمها حسابگرهای قابلین . بهتره آقایون یکم خساست رو کنار بذارن و پولاشونو به دست خانمهاشون بذارن تا ببینن چه گلستانی میشه

قابل توجه شما وزارت بهداشت که همش توی آشپزخانه ها ی رستوران نیستن ، وقتی میان بازدید با یک سوت بهم خبر میدن و تر تمیز می کنن .هرچقدر هم رستوران ظاهرا تمیز باشه ولی مواد غذایی اشون رو چی میگی ، اصلا اون دستای آقایون که داخل آشپزخونه هستن. همین چند وقت پیش توی تلویزیون نشون داد ، وااااااااااااااای [nadidan]
دیدم آقایونی که خانمهاشون میرن مسافرت و نیستن وقتی خانمها بر میگردن آقایون مریض شده و لاغر و ..... .[khande]

دوست دارم آخرشو ببینم ولی همیشه طعم غذای مادرامون همیشه زیر دندونامونه نه باباهامون .[cheshmak]

حالا چی [bamazegi]

ادم خواسته باشه از خانم ها راهنمایی بگیره دیگه واویلا , ادم بره ته چاه با طناب خودش بهتره تا با طناب مشورت با خانم ها بره [labkhand]

ببخشید یک سوال شما چرا فقط فکر می کنید اقایون نیاز به مشورات خانم ها دارند ؟[tafakor]
چرا فکر نمی کنید که خانم ها بیشتر به اقایون مشورت می کنند

حتما می خواین بگین خانم ها فهمشون بالاتره اره ؟ یا مثلا خانم ها بیشتر می فهمند ؟[khande]
این حرف رو جلوی 2 نفر غریبه نزنید که بهتون می خندند [sootzadan][khabalood]

از بدر تولد بشر مغز متفکر مرد بوده و هست و خانم ها فقط کارهای معمولی روزمره رو انجام میدند

اوه اوه اوه خانم رو , واژه نفس کشیدن به گوشتون خورده ؟[nishkhand]
اون بیچاره ای که مریض شده بخاطر نبودن خانم مریض نشده بخاطر کابوس برگشتن خانمش مریض شده [movafaghiyat]

اره بابا گلستان میشه ولی خانوادشون نه بازار ها گلستان میشه
اقتصاد یک کشور راه میوفته [nishkhand][sokoot]

من طعم غذای خودم فقط زیر زبونمه
ولی دلم برای دستپخت هر دوتاشون تگ میشه

نارون1
14th June 2011, 12:29 PM
ادم خواسته باشه از خانم ها راهنمایی بگیره دیگه واویلا , ادم بره ته چاه با طناب خودش بهتره تا با طناب مشورت با خانم ها بره [labkhand]

ببخشید یک سوال شما چرا فقط فکر می کنید اقایون نیاز به مشورات خانم ها دارند ؟[tafakor]
چرا فکر نمی کنید که خانم ها بیشتر به اقایون مشورت می کنند

حتما می خواین بگین خانم ها فهمشون بالاتره اره ؟ یا مثلا خانم ها بیشتر می فهمند ؟[khande]
این حرف رو جلوی 2 نفر غریبه نزنید که بهتون می خندند [sootzadan][khabalood]

از بدر تولد بشر مغز متفکر مرد بوده و هست و خانم ها فقط کارهای معمولی روزمره رو انجام میدند

اوه اوه اوه خانم رو , واژه نفس کشیدن به گوشتون خورده ؟[nishkhand]
اون بیچاره ای که مریض شده بخاطر نبودن خانم مریض نشده بخاطر کابوس برگشتن خانمش مریض شده [movafaghiyat]

اره بابا گلستان میشه ولی خانوادشون نه بازار ها گلستان میشه
اقتصاد یک کشور راه میوفته [nishkhand][sokoot]

من طعم غذای خودم فقط زیر زبونمه
ولی دلم برای دستپخت هر دوتاشون تگ میشه

همونه ، پس چند وقته غذای خانمها رو نخوردین .[nishkhand]

اگه یکبار دیگه دست پخت خانمها رو امتحان کنین ، رویاهاتون بر باد میره .[khande] اونوقت اعتراف شنیدن ها دیدن داره !!!!!!!!

NameEly
14th June 2011, 12:39 PM
همونه ، پس چند وقته غذای خانمها رو نخوردین .[nishkhand]

اگه یکبار دیگه دست پخت خانمها رو امتحان کنین ، رویاهاتون بر باد میره .[khande] اونوقت اعتراف شنیدن ها دیدن داره !!!!!!!!

این پست جدیده بحثه انگار (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?t=97779)

پس خدارو شکر که بقیه رو قبول کردید [tashvigh]

شما خانم ها توی هرچیز کم بیارین توی زبون عمرا [nishkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد