PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزشی رفع اشکال نرم افزار اتوکد

memolarch
30th December 2008, 08:25 PM
8->از امروز هر کس مشکلی داشت می تونه در این تاپیک مطرح کنه من حتما پاسخ گو هستم.{applause}

امید عباسی
30th December 2008, 10:26 PM
سلام دوست عزیز

مشکلی که اکثر کاربران باهاش روبرو هستند نقشه کشی اجرایی هست...اگر ممکن هست در این تاپیک نحوه ترسیم یک پلان و ترفندها و کامندهایی که در اون استفاده میشه رو توضیح بدین...و نکاتی که از لحاظ ضوابط معماری باید رعایت شود رو توضیح بدین...ممکنه تعداد پست های زیادی نیاز باشه ولی شما شروع کنید ما هم در ادامه به شما کمک می کنیم...

با تشکر
موفق باشید

memolarch
31st December 2008, 11:26 PM
سلام دوست عزیز

مشکلی که اکثر کاربران باهاش روبرو هستند نقشه کشی اجرایی هست...اگر ممکن هست در این تاپیک نحوه ترسیم یک پلان و ترفندها و کامندهایی که در اون استفاده میشه رو توضیح بدین...و نکاتی که از لحاظ ضوابط معماری باید رعایت شود رو توضیح بدین...ممکنه تعداد پست های زیادی نیاز باشه ولی شما شروع کنید ما هم در ادامه به شما کمک می کنیم...

با تشکر
موفق باشید
با سلام{applause}
بله حتما این کار را خواهم کرد بعلت اینکه خوشبختانه استاد کاربرد نرم افزار ما که من واقعا از ایشون سپاسگذارم تمام این مشکلات وفوت و فن ها رو به ما یاد داده.من هم قول میدم از حالا (شاید کمتر ولی بعد امتحانات با جدیت تمام)کار رو شروع کنم وحتی اگر برام بگید که چطور میشه کارام رو در این تاپیک بذارم این کار رو هم خواهم کرد.
متشکرم
سربلند وموفق باشید ;;)

امید عباسی
1st January 2009, 08:36 PM
با سلام{applause}
بله حتما این کار را خواهم کرد بعلت اینکه خوشبختانه استاد کاربرد نرم افزار ما که من واقعا از ایشون سپاسگذارم تمام این مشکلات وفوت و فن ها رو به ما یاد داده.من هم قول میدم از حالا (شاید کمتر ولی بعد امتحانات با جدیت تمام)کار رو شروع کنم وحتی اگر برام بگید که چطور میشه کارام رو در این تاپیک بذارم این کار رو هم خواهم کرد.
متشکرم
سربلند وموفق باشید ;;)

سلام
شما میتونید کارتونو با یک پلان بسیار ساده شروع کنید و بخش هایی رو که فکر میکنید میتونه مفید باشه رو در کنارش توضیح بدین و اگر میتونید نکاتی رو که از نظر اجرایی و معماری میتونه مفید واقع بشه رو در کنارش بگنجونید...سعی کنید در هر پست 2 یا 3 تصویر از عملیات انجام شده قرار بدین...و بعد از پلان،ترسیم نما و برش را شروع کنیم...

با تشکر.موفق باشید@};-

ЛίL∞F∆R
1st March 2009, 03:44 PM
wowwwwwwwwww
منم موافقم, اتوکد نرم افزاریه که بچه های معماری خیلی باهاش سرو کار دارن
منم منتظر درس های شما هستم.
موفق باشین.

rjhmk
12th August 2009, 02:21 PM
سلام ،فایل نقشه هام با فرمت dwg ذخیره کردم ولی الان که میخوام open کنم تا 72 درصد میاد بعد پیام خطای زیر میده
INTERNAL ERROR: !dbqspace.h@410: eFilerError

از طریق insert یا recovery هم نتونستم درستش کنم،لطفا اگه راهی به نظرتون میرسه بهم کمک کنید چراکه کل نقشه هام تو همین فایل بوده
نسخه بک اپ هم تغییر نام میدم ولی اون هم مشکل داره و دقیقا مثل فایل اصلی همون پیام میده و باز نمیشه
مشخصات کد:
Product name: AutoCAD 2005
Product version: N.63.0

امید عباسی
12th August 2009, 07:54 PM
سلام دوست من .... شاید ایراد از اتوکدت باشه .... دوباره نصبش کن

Mostafa.f
13th September 2009, 12:08 AM
سلام بچه ها

کسی در مورد ساخت بلوکهای دینامیک (که به نظرم از اتوکد 2007 به بعد اضافه شدن) اطلاعی داره؟

مرسی

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد