PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .::. مسائل و مشکلات تالار کامپیوتر را اینجا مطرح کنید .::.

Bad Sector
26th May 2011, 09:53 PM
سلام به دوستان

شما می تونید مسائل و مشکلاتی که در بخش کامپیوتر وجود داره رو اینجا مطرح کنید تا در صورت امکان به مشکلات رسیدگی بشه .

موفق باشید [cheshmak]

NameEly
27th May 2011, 02:40 AM
با سلام به همه دوستان عزیز :
البته تشکر از دوست عزیز bad sector

اگه بشه قسمت برنامه نویسی رو جدا جدا کرد یعنی برای یک از برنامه ها مثل java و و و یک بخش درست بشه به نظر من کارا تر هست

Bad Sector
27th May 2011, 03:51 PM
با سلام به همه دوستان عزیز :
البته تشکر از دوست عزیز bad sector

اگه بشه قسمت برنامه نویسی رو جدا جدا کرد یعنی برای یک از برنامه ها مثل java و و و یک بخش درست بشه به نظر من کارا تر هست

تشکر می کنم بابت پیشنهاد شما دوست عزیز .
شما می تونید تاپیک پیشنهادی خودتونو در قسمت زیر ایجاد کنید. امیدوارم مورد استقبال قرار بگیره .

دیگر مدل های برنامه نویسی (http://njavan.com/forum/forumdisplay.php?f=751)

موفق باشید [cheshmak]

NameEly
2nd October 2011, 09:33 PM
salam man mikham ketane tarahiye alghorithme gholizadari dl konam vali hich ja peyda nakardam..mishe baram linkesho peyda konid,,,mamnon misham

با سلام به دوست گلم :
اول كه چشم اگه بود براتون لينكشو ميزارم
دوم اينكه اين تاپيك مربوط به اشكالات تالار كامپيوتر هست نه سوالاتتون و اشكالاتون
سوم اينكه اگه فارسي بنويسيد خيلي ممنون ميشم

شرمنده زياد حرف زدم
با اجازه

ΛMłЯФ
27th April 2012, 02:17 PM
دوستان،چه طوري ميشه از فايرفاكس پك اپ گرفت؟

با mozbackup گرفتم اما نميدونم چه طوري نصب كنم!!

gsa
27th April 2012, 04:20 PM
سلام دوستان

[soal]من دو تا سوال دارم که فکر کنم اشتباهی جایی دیگه از انجمن مطرح کردم که معذرت می خوام![khejalat] برای همین دوباره می پرسم:

1. می خوام {2به توان f ضرب در 1 ممیز e = عدد}(نمایش اعداد حقیقی) رو محاسبه کنم!
عددو کاربر میده! برنامه باید e و f رو محاسبه کنه!!

2. توی سی شارپ نحوه ی پیاده سازی آرایه ی دو بعدی سطریه یا ستونی؟! با یه برنامه چطوری میشه این مسئله رو بررسی کرد؟![tafakor]

خیلی خیلی ممنون میشم اگه کسی بم کمک کنه

ای وای مثل اینکه دوباره اشتباهی پست زدم!!! ببخشید

راستی یه راهنمایی سوالامو کجا می تونم بپرسم؟

ΛMłЯФ
27th April 2012, 10:59 PM

كسي نميدونه؟

Bad Sector
28th April 2012, 12:36 AM

سلام دوستان

[soal]من دو تا سوال دارم که فکر کنم اشتباهی جایی دیگه از انجمن مطرح کردم که معذرت می خوام![khejalat] برای همین دوباره می پرسم:

1. می خوام {2به توان f ضرب در 1 ممیز e = عدد}(نمایش اعداد حقیقی) رو محاسبه کنم!
عددو کاربر میده! برنامه باید e و f رو محاسبه کنه!!

2. توی سی شارپ نحوه ی پیاده سازی آرایه ی دو بعدی سطریه یا ستونی؟! با یه برنامه چطوری میشه این مسئله رو بررسی کرد؟![tafakor]

خیلی خیلی ممنون میشم اگه کسی بم کمک کنه

ای وای مثل اینکه دوباره اشتباهی پست زدم!!! ببخشید

راستی یه راهنمایی سوالامو کجا می تونم بپرسم؟

كسي نميدونه؟

دوستان دقت کنن جای اینگونه سوالات و مشکلات رو در تالار مربوط به خودش مطرح کنند تا به اونها پاسخ داده بشه.

ΛMłЯФ
28th April 2012, 03:30 PM
دوستان دقت کنن جای اینگونه سوالات و مشکلات رو در تالار مربوط به خودش مطرح کنند تا به اونها پاسخ داده بشه.

تالارش كجاس؟

Bad Sector
28th April 2012, 08:19 PM
تالارش كجاس؟

بخش سوالات و رفع ایرادات کامپیوتری (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?176-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1%D B%8C)

BehroozAbbasi
22nd May 2012, 10:54 PM
درود و خسته نباشید
لطفا اگه میشه یک SyntaxHighlighter به سایت اضافه کنید تا سورس کدهای که دوستان قرار میدهند متناسب با زبان برنامه نویسی با همان Syntax نمایش داده شود.

NameEly
23rd May 2012, 06:18 PM
درود و خسته نباشید
لطفا اگه میشه یک SyntaxHighlighter به سایت اضافه کنید تا سورس کدهای که دوستان قرار میدهند متناسب با زبان برنامه نویسی با همان Syntax نمایش داده شود.

با سلام به دوست عزیزم »

فکرتون فکر خوبی هست
اقای مصطفی رو در جریان این پیشنهاد شما قرار می دم
ولی یک تغییراتی در سایت در حال انجام هست که تا چند وقت دیگه سایت خیلی متفاوت میشه
ولی بازم ممنون

با تشکر

fatemeh71
28th March 2013, 12:33 PM
سلام

یه مشکلی واسه لپ تاپم پیش اومده راهنمایی میخواستم :

تاچ پد لب تاپم (hp) از دیروز کار نمیکنه …چیکار کنم درست بشه؟

لطفا راهنماییم کنید.
کلیدهای fn+f7 هم زدم اما تاثیری نداشت!

دبستان
28th April 2013, 09:24 PM
سلام مي خوام فيلم تبديل كنم فرمتش Video Clipاست مي خوام يه فرمت خوب باشه به جه فرمتي تبديل كنم؟؟؟

امـیـر بـیـگـی
28th April 2013, 09:31 PM
سلام مي خوام فيلم تبديل كنم فرمتش Video Clipاست مي خوام يه فرمت خوب باشه به جه فرمتي تبديل كنم؟؟؟
avi
mpeg

دبستان
8th May 2013, 11:24 AM
سلام دوربین دیجتالم رو زدم به کامپیوتر ویروسی شده چه جوری میشود اطلاعات دوربین وعکس داخل دوربین رو گرفت؟؟

تيلور
10th May 2013, 11:00 AM
کجایییییییییییی دبستان......کاری نمیشه کرد فرمت کن.............[asabani]

zoh_reh
28th September 2013, 01:01 AM
سلام

ببخشید چه جوری میشه یه صفحه رو سیو کنم؟

مثلا همین صفحه.

ممنون از شما

elinaaa
28th September 2013, 09:19 AM
سلام

مثلا همین صفحه.

ممنون از شما

سلام

میتونید از منوی view گزینه ی source رو انتخاب کنید و بعد یه صفحه notepad باز میشه و تو اون صفحه از منوی file گزینه save رو انتخاب کنین و بعد در قسمت file name یه اسم براش بزارید که حتما باید پسوند html هم داشته باشه و بعد هم سیوش کنین.

rad1332
17th December 2013, 04:41 PM
سلام ودرود برعزیزان : من چندی پیش آخرین ویرایش از ویندوز 8 و 8.1 را در دو رایانه جداگانه نصب و درحال استفاده میباشم و رایانه سومی هم درکار است که با ویندوز 7 درحال کار است ومشکلی بااین ویندوز ندارم ،برای شناسایی سی دی درا م ها در ویندوز های ( 8 و 8.1 ) از دوتا سی درام نصب شده برای رایانه فقط یکی را شناسایی میشود وبرای شناساندن آنها از هر راهی که معمول است وارد شده ولی ناکام مانده ام.در ضمن ویندوز8 نصب برروی لب تاب (دی وی دی رام ) آنهم ازشناسایی (سی دی ویندوز 8 و 8.1 ) عاجز است درحالی که تمامی سی دی ها در آن فعال است راهنمایی و راه کار را برایم شرح مختصری دهید تا هم من ودیگر دوستانی که به این مشکل برمیخورند استفاده نمایند ، با نهایت قدردانی ، راد[golrooz]
درصورت امکان نسخه ایی ازجواب را به rad1332@chmail.ir (فرمایند.rad1332@chmail.ir) ارسال فرمایند. بیشتر و بیشتر ممنون میشوم.[golrooz][golrooz]

Bad Sector
17th December 2013, 05:44 PM
سلام

مثلا همین صفحه.

ممنون از شما

سلام

میتونید از منوی view گزینه ی source رو انتخاب کنید و بعد یه صفحه notepad باز میشه و تو اون صفحه از منوی file گزینه save رو انتخاب کنین و بعد در قسمت file name یه اسم براش بزارید که حتما باید پسوند html هم داشته باشه و بعد هم سیوش کنین.

فکر کنم راه راحت تر همون save as کردن از خود مرورگر باشه چون این مدلی که شما گفتی فکر نکنم اطلاعات رو خوب و درست تو همه مرورگر ها نمایش بده و مرسوم تر همون ذخیره کردن از منوی مرورگرتون هست!!

معمار حانیه
11th June 2015, 07:28 PM
سلام من لب تابم مشکل پیدا کرده

وقتی سی دی رایت میکنم باز هرچی میزنم سی دی بیرون نمیاد

و باید لب تاب خاموش وروشن کنم تا بتونم جای سی دی باز بشه سی در بیارم چرا؟؟؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد