PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوسک در غذای دانشگاه

Bad Sector
22nd May 2011, 12:14 AM
مسئول در ابتدا به دانشجویان گفت که این سوسک بعد از پخت وارد غذا شده است، اما سوسک مورد از نظر از شش پا فقط دو پای دیگرش مانده بود و جای تعجب بود که اگر پس از پخت وارد غذا شده، چگونه چهار پای خود را از دست داده است؟!
دانشجویان دانشگاه هرمزگان اکنون باید سوسک و بوی نفت و طعم بد غذا را هم اضافه بر کیفیت بد غذا در این دانشگاه تحمل کنند.

در تاریخ 18/ 02/ 1390 در سلف پردیس این دانشگاه در وعده نهار در داخل ظرف یکی از دانشجویان در خورشت قیمه یک سوسک پیدا شد که با غذا پخته شده بود. پس از اطلاع به مسئول سلف، وی اقدام به جلوگیری از ادامه پخش غذا کرد و گفته شد که این موضوع پیگیری میشود. البته وی در ابتدا به دانشجویان گفت که این سوسک بعد از پخت وارد غذا شده است، اما سوسک مورد از نظر از شش پا فقط دو پای دیگرش مانده بود و جای تعجب بود که اگر پس از پخت وارد غذا شده، چگونه چهار پای خود را از دست داده است؟! این موضوع تمام شد.

حال دوباره این این موضوع در تاریخ27/ 02/ 1390 در هفته خوابگاهها تکرار شد، اما این بار در وعده شام خوابگاههای پردیس پسرانه و دخترانه دانشگاه (امیر آباد) دانشجویان بوی نفت و مزه بدی را در خورش مرغ آن شب احساس کردند و به سرعت این موضوع به اطلاع مسئولان رسید. سپس آنان در محل حضور یافتند و اعتراض دانشجویان نسبت به این مسأله را گوش کردند.

آن شب تن ماهی بین دانشجویان توزیع شد و طبق گفته مسئولان مسأله مثل دفعه قبل پیگیری خواهد شد!

حال این سوال مطرح میشود که چرا باید اینقدر کیفیت غذا این دانشگاه پایین باشد؟

چرا باید بهداشت نادیده گرفته شود تا سوسک و نفت وارد غذای دانشجو شود؟

مسئول این وضعیت نابسامان تغذیه در دانشگاه کیست؟ چرا آنان فقط وعده میدهند و اقدام عملی مشهودی در این رابطه صورت نمیگیرد؟

و در پایان آیا این قدر شأن دانشجو پایین آمده است که نباید به مسأله مهم تغذیه برای وی اهمیت داده نشود؟

با توجه به اینکه به ایام امتحانات نزدیک میشویم، تا چه زمانی این وضع قرار است ادامه پیدا کند؟

دفعه بعدی قرار است در غذایمان چه چیزی پیدا شود و سلامتیمان را تهدید کند؟

http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1390/2/31/94842_354.jpg

http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1390/2/31/94843_836.jpg

http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1390/2/31/94844_778.jpg

S.A.H.A.N.D
22nd May 2011, 12:47 AM
چه خوش مزه بوده این [nishkhand][nishkhand][nishkhand]

*yas*
22nd May 2011, 12:55 AM
فکر کنین همشون از اون غذا خوردن کم کمش 500نفری بودنhttp://www.smilehaa.org/uploads/Smiles/YSS/Yellow_Smile_Small_6/1%20(21).gif

باستان شناس
22nd May 2011, 08:08 AM
مطمنا معيار كيفيت در نظر مسوليني كه امور رو در دانشگاه ها در دست دارند با معيار اندازگيري دانشجويان متفاوت هست.
ولي كلا زماني كه ارزش و شان ي قشري مثل دانشجو اينطوري پايين ميايد به نظر شما ميشه ملاك ارزش گزاري در موارد مشابه چقدر هست؟

اگه واقعا ارزش داشت مطمنا پيگيري ميكردند تا ديگه تكرار نشود ولي چون ي موضوع بي اهميت محسوب ميشه از طرف مسولين امر دانشگاه باز هم تكرار خواهد شد.....چون اونا كه قرار نيست اون غذا رو ميل كنند دانشجو قرار هست با اون غذا انرزي بگيرد تا بتونه بقيه كمبودها رو تحمل كنه؟؟؟

7raha7
22nd May 2011, 10:40 AM
عجب.... بابا نکنید این کارا رووووو!!! این مقاله ها رو نذارید اینجا!!! من میخوام دانشگاه قبول بشم! حالا خوبه سر جلسه کنکور این تصویر سوسکه بیاد جلوی چشمامممممممممم

Rez@ee
22nd May 2011, 01:16 PM
چیه مگه سرشار از پروتئینه بدبخت.یه کم از چینی ها یاد بگیرید.اخه یه سوسکم این همه غوغا داره؟
ولی خداییش از غذای دانشگاه راحت شدیما.[nishkhand]

m.g.s.t.r
22nd May 2011, 09:16 PM
بابا چقدر سوسولین شما؟؟!!!!!!!!!!![bamazegi]
تو پادگان از تو غذای من مگس دراومد.ارشدمون اصرار داشت که موضوع را به فرمانده گردان اطلاع بده
مدونین جواب فرده چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فرمانده گفت : طبیعیه!!!!

0014
22nd May 2011, 09:54 PM
الان تو دنیای سوسک ها اگه به سایت " سوسک ها " برید این مطلب رو میخونید:

تجاوز عده ای موجود عجیب به سونا جکوزی " سوسک پاشنه طلا "

[nishkhand][nishkhand][nishkhand]

Isengard
22nd May 2011, 10:39 PM
اشکال نداره ، اژدها که نیست ، یه سوسک بوده ، ویتامین هم داره ، خودشم چون خودش اومده پس شسته نشده میزان ویتامینش بالاست. بابا شما برید سرچ کنید ببینید عمده غذای این دوستان آسیایی ما چی هست بعد. خوردن این جور چیزا کلاس داره . یه مستندی بود نشون میداد طرف رفته یه کشور آسیایی اسمش دقیق یادم نیست برای هین نمیگم ، یه نوع حشره بود سرخ میکنن ما چطور میریم مراکز تفریحی میگیم آقا ذرت مکزیکی تند رد کن بیاد ، اینها هم میرن میگن حشره با سس تند بده بخوریم ، از دست و پای این موجود هم به عنوان یه عامل کمکی برای گذاشتن توی دهان مبارکشون استفاده میکردن ، به عقرب هم رحم نمیکنن چه برسه به سایر موجودات [nishkhand]
با توجه به اینها قضیه کاملا طبیعی هست ، به قول فرمانده دوستمون[khande]

7raha7
24th May 2011, 12:12 PM
چیه مگه سرشار از پروتئینه بدبخت.یه کم از چینی ها یاد بگیرید.اخه یه سوسکم این همه غوغا داره؟
ولی خداییش از غذای دانشگاه راحت شدیما.[nishkhand]

بله بله... چشم... اصلا اون نظر بالایی رو من نذاشتم که... بهم پول دادن!

بابا چقدر سوسولین شما؟؟!!!!!!!!!!!
تو پادگان از تو غذای من مگس دراومد.ارشدمون اصرار داشت که موضوع را به فرمانده گردان اطلاع بده
مدونین جواب فرده چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فرمانده گفت : طبیعیه!!!!
بله بله... حق با شماست... بله بله....

الان تو دنیای سوسک ها اگه به سایت " سوسک ها " برید این مطلب رو میخونید:

[B]تجاوز عده ای موجود عجیب به سونا جکوزی " سوسک پاشنه طلا "
[khande][khande][khande][khande]

[nishkhand][nishkhand][nishkhand]

اشکال نداره ، اژدها که نیست ، یه سوسک بوده ، ویتامین هم داره ، خودشم چون خودش اومده پس شسته نشده میزان ویتامینش بالاست. بابا شما برید سرچ کنید ببینید عمده غذای این دوستان آسیایی ما چی هست بعد. خوردن این جور چیزا کلاس داره . یه مستندی بود نشون میداد طرف رفته یه کشور آسیایی اسمش دقیق یادم نیست برای هین نمیگم ، یه نوع حشره بود سرخ میکنن ما چطور میریم مراکز تفریحی میگیم آقا ذرت مکزیکی تند رد کن بیاد ، اینها هم میرن میگن حشره با سس تند بده بخوریم ، از دست و پای این موجود هم به عنوان یه عامل کمکی برای گذاشتن توی دهان مبارکشون استفاده میکردن ، به عقرب هم رحم نمیکنن چه برسه به سایر موجودات [nishkhand]
با توجه به اینها قضیه کاملا طبیعی هست ، به قول فرمانده دوستمون[khande]
بله ... بله... کاملا حق با شماست....

نه که همتون جزو آقایون هستید احتمالانسبت به سوسک هیچ حسی ندارید و اگرم داشته باشید یحتمل یه حس رومانتیک گوگولیههههه... واسه همین فقط یه سوال دارم : اگر واقعا تو غذاتون سوسک پیدا شه چی کار میکنین؟؟؟ واقعا بخاطر وجود پروتئین و غیره و غیره[tahavoo] میخورینش؟؟؟[nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand]

0014
24th May 2011, 12:28 PM
بله بله... چشم... اصلا اون نظر بالایی رو من نذاشتم که... بهم پول دادن!

بله بله... حق با شماست... بله بله....

بله ... بله... کاملا حق با شماست....

نه که همتون جزو آقایون هستید احتمالانسبت به سوسک هیچ حسی ندارید و اگرم داشته باشید یحتمل یه حس رومانتیک گوگولیههههه... واسه همین فقط یه سوال دارم : اگر واقعا تو غذاتون سوسک پیدا شه چی کار میکنین؟؟؟ واقعا بخاطر وجود پروتئین و غیره و غیره[tahavoo] میخورینش؟؟؟[nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand]

بابا مگه ما لولو خرخره ایم که سوسک بخوریم!!![taajob][taajob][taajob]
اون هم سوسکی که با هزار امید و آرزو اومده دانشگاه ،تازه قصد ازدواج هم نداره و فقط اومده که درس بخونه!!![nishkhand][nishkhand][nishkhand]
من که سوسکه رو میذارش کنار ظرف و غذام رو باهاش قسمت میکنم!{angel}{angel}{angel}
به این میگن گفتگوی مسالمت آمیز!!!

7raha7
24th May 2011, 12:39 PM
بابا مگه ما لولو خرخره ایم که سوسک بخوریم!!![taajob][taajob][taajob]
اون هم سوسکی که با هزار امید و آرزو اومده دانشگاه ،تازه قصد ازدواج هم نداره و فقط اومده که درس بخونه!!![nishkhand][nishkhand][nishkhand]
من که سوسکه رو میذارش کنار ظرف و غذام رو باهاش قسمت میکنم!{angel}{angel}{angel}
به این میگن گفتگوی مسالمت آمیز!!!

خب منم داشتم یه گفتوگوی مسالمت آمیز میکردم... ! و ابراز نظر آزادانه!!! بدبخت شدم... سوسول شدم... تا یه چند دقیقه دیگه ام احتمالابهم میگن بن لادن خودتی و...و.... و خلاصه متهم هم میشم... بعد لولوخورخوره نیستید؟؟؟[nishkhand]

Admin
24th May 2011, 12:41 PM
واقعا تاسف بر انگیزه ...

البته تقصیر دانشجو ها هم هست ... چون زیاد موضوع رو شلوغ نمی کنن و به شکایت و اعتراض عادی قناعت می کنن.

این اتفاق یه بار توی دانشگاه تهران افتاد همه ی دانشجو ها غذاهایی که تو دستشون بود رو وسط سلف سرویس برای اعتراض ریختن وسط و یه تپه از غذا ایجاد شد ..! [nadidan]

توی دانشگاه های دیگه هم چنین کاری مسئولین بکنن دانشجو ها حسابشون رو اساسی میذارن کف دستشون.

7raha7
24th May 2011, 12:46 PM
واقعا تاسف بر انگیزه ...

البته تقصیر دانشجو ها هم هست ... چون زیاد موضوع رو شلوغ نمی کنن و به شکایت و اعتراض عادی قناعت می کنن.

این اتفاق یه بار توی دانشگاه تهران افتاد همه ی دانشجو ها غذاهایی که تو دستشون بود رو وسط سلف سرویس برای اعتراض ریختن وسط و یه تپه از غذا ایجاد شد ..! [nadidan]

توی دانشگاه های دیگه هم چنین کاری مسئولین بکنن دانشجو ها حسابشون رو اساسی میذارن کف دستشون.

تو این نظام آموزشی اصلا اعتراض معنی نداره...! نه فقط تو این نظام... کلا ما ایرانیا ظرفیت انتقادو نداریم...[entezar]
ما هم امسال برای درس حسابان معلممون خوب نبود... سر یه امتحان داخلی برگه هامونو سفید دادیم... پدرمونو درآوردن که شما شیوه اعتراض کردن بلد نیستید! حالا نمیگن قبلش کلی اصرار و التماس کردیما...
حالا شیوه اعتراض دانشجوهای تهران همانا و برخورد مسئولینم.................[khabalood][khabalood][khabalood][khabalood][khabalood]

0014
24th May 2011, 12:49 PM
خب منم داشتم یه گفتوگوی مسالمت آمیز میکردم... ! و ابراز نظر آزادانه!!! بدبخت شدم... سوسول شدم... تا یه چند دقیقه دیگه ام احتمالابهم میگن بن لادن خودتی و...و.... و خلاصه متهم هم میشم... بعد لولوخورخوره نیستید؟؟؟[nishkhand]

خوب تقصیر خودته!!!
هم درست جملات رو نخوندی وهم بد برداشت کردی!
منظور از بدبخت سوسکه بوده(بورو دوباره بخونش!)
و منظور از سوسول هم حالت کلی ماجرا بوده و جماعت مد نظر بوده نه فرد[shaad][shaad][shaad]

Admin
24th May 2011, 12:51 PM
چند نمونه اعتراض با کیفیت هم از عذاهای بی کیفیت دانشگاه های مختلف کشور میذارم تا بدونید نقش دانشجویان در با کیفیت کردن غذا چیه ... [cheshmak]

http://uc-njavan.ir/images/i98o0ln8ial9q4zlqq26.jpg

http://uc-njavan.ir/images/v2sz9t8k1yp4p5z5jxrl.jpg

http://uc-njavan.ir/images/u30idkrlmsftz41aizyc.jpg

http://uc-njavan.ir/images/iervj5mrdlbc1p898c2.jpg

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد