PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل دانلود پروژه تولید چرخ دنده به روش هابینگ و تکنولوژی شیوینگ

babakonline5
19th May 2011, 07:37 PM
هاب ابزاری است كه اغلب برای تولید پروفیل چرخدنده بكار می‌رود تولید چرخدنده با فراینده ایندكس مداوم و با چرخش توام قطعه و هاب با یك نسبت ثابت انجام میگیرد هاب بطور همزمان بداخل قطعه هدایت میشود.
بزرگترین محدوده برای ساخت چرخدنده ‌ها با پروفیل اینو‌لوت‌‌دار میباشندو این چرخنده ها با استفاده از هابهای كه كم و بیش با كناره‌های مستقیم كه یك زاویه عمل دارند درست میشوند
هاب را میتوان با یك پیچ یا حلزون كه روی آن لبه‌های برنده بصورت پشت ماهی ایجاد شده مقایسه كرد. هر لبه برنده بصورت پشت ماهی است بترتیبی كه فاصله آزاد پشت لبه برنده را تامین میكند بطوریكه پروفیل هاب بعد از هر تیز‌كاری محفوظ می‌ماند . یك ردیف دندانه‌ هاب در پروفیلهای مستقیم میتوانند با یك شانه مقایسه شود.

دانلود (http://navasangroup.mihanblog.com/post/78)

طوفان بزرگ
13th December 2011, 11:53 AM
با تشکر از بابک[tashvigh]

mardakh
27th December 2011, 06:31 PM
سلام
مرسی بابت فایلتون
فقط من هر چی می گردم پسوردش پیدا نمی کنم که unzip کنمشو
میشه راهنماییم کنید.
با سپاس

hossien
28th December 2012, 02:18 AM
سلام
مرسی بابت فایلتون
میشه راهنماییم کنید.
با سپاس

چک کردین این پسورد را
navasangroup

- - - به روز رسانی شده - - -

سلام
مرسی بابت فایلتون
میشه راهنماییم کنید.
با سپاس

چک کردین این پسورد را
navasangroup

mardakh
28th December 2012, 09:27 PM
آقا بابک واقعا ممنون از شما
[golrooz]

- - - به روز رسانی شده - - -

آقا بابک واقعا ممنون از شما
[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد