PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایمیل های آلوده به دو دسته تقسیم می شوند:

S.A.H.A.N.D
19th May 2011, 12:19 AM
با سلام [golrooz][golrooz][golrooz]

1: ایمیل های حاوی فایل Attachment یا ضمیمه آلوده

این دسته ایمیل هایی هستند که دارای یک فایل ضمیمه آلوده می باشند.سرویس ایمیل یاهو از ضد ویروس Norton استفاده می کند و تمام ایمیل هایی که از طریق یاهو رد و بدل می شوند توسط این ضد ویروس Scan می شوند. از آنجایی که اکثر کاربران نیز از سرویس ایمیل یاهو استفاده می کنند چنین ایمیل هایی به راحتی شناسایی و نابود می شوند و خطر چندانی از این بابت کاربران را تهدید نمی کند.(مگر اینکه ویروس مذبور در کتابخانه ویروس Norton وجود نداشته باشد)
نکته مهم : فایلهای ضمیمه ای را که فرستنده آن را نمی شناسید باز نکنید.

2: ایمیل های حاوی لینک آلوده

اکثر ایمیل های کنونی خودشان حاوی ویروس و کد مخرب نیستند بلکه در آنها یک لینک حاوی یک سایت آلوده به کدهای مخرب وجود دارد که در صورت کلیک کردن روی آن ، کاربر به سایتی ارجاع داده می شود که حاوی کدهای مخرب می باشد.
به همین دلیل توصیه می کنیم از کلیک کردن روی لینک های این گونه ایمیل ها جدا خودداری کنید زیرا این کار امنیت کاربر را بیشتر به خطر می اندازد و ممکن است اطلاعات شخصی کاربر مورد سرقت هکر قرار گیرد.(مورد حمله یا هک هدفمند قرار گیرد)
منبع (http://www.daneshju.ir/forum/f312/t122477.html#post551088)

NameEly
20th May 2011, 03:01 AM
با تشكر از شما دوست عزيز :

حالا من يك سوال از شما دارم ايا Norton در yahoo قادر به پاك سازي و شناسايي ويروس هاي داخل فايل zip ي كه password روي ان خورده هست يا نه ؟

S.A.H.A.N.D
20th May 2011, 12:28 PM
با تشكر از شما دوست عزيز :

حالا من يك سوال از شما دارم ايا norton در yahoo قادر به پاك سازي و شناسايي ويروس هاي داخل فايل zip ي كه password روي ان خورده هست يا نه ؟

اگه اونو بشناسه جزء آبدیت باشه یعنی ویروس های شناخته شده 100% میکشه حالا چه زیپ باشه چه نباشه ...
تا اونجایی که من اطلاع دارم به این سبک عمل میکنه ...

NameEly
20th May 2011, 10:34 PM
ببخشید منظور من رو متوجه نشدید , اگه password هم داشته باشند شناسایی میکنه ؟

Bad Sector
20th May 2011, 10:57 PM
ببخشید منظور من رو متوجه نشدید , اگه password هم داشته باشند شناسایی میکنه ؟

البته من با نورتون کار نکردم ولی این گونه است که شناسایی می کنه و به شما اطلاع می ده که فایل شما حاوی ویروسه ولی نمی تونه از بین ببره .

NameEly
20th May 2011, 11:37 PM
مرسی از جوابتون , چون من یک دستگاهی شبیه هاب بود دیدم که مجهز به دو تا انتی ویروس بود که برای بانک ها استفاده می شد , ولی اون این قابلیت رو نداشت و اگه فایل zip دارای pas بود کاری به کارش نداشت

با تشکر

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد