PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث تشخیص همسر مناسب

Maani Parvaz
13th May 2011, 02:45 PM
با سلام خدمت دوستان
دوستان ببینید من برای اینکه همسری مناست انتخاب کنم مسائل زیادی رو باید بررسی کنم, یه واقعیتهایی هست اینه که به کمتر کسی میشه اعتماد کرد, ببینید دوستان بحث من الان خیلی مهمه خیلی خیلی مهمه, یعنی هرکی هرچی در این باره میدونه بیاد اینجا جوب بده, دوستان تو دانشگاه میری دانشجویان دختر زیاد دیدم و شنیدم که خیلی محترم و آروم میان کلاس, اما توی بیرون با 100 تا پسر بودن و بعضیاشونم کارهای فاسد وحشتناکی انجام داده اند, اما بعد کارشون طوری جلوت ظاهر میشن که انگار سالمترین هستند, یه خانواده ای میشناسم واقعا محترم, یه دختر دارن که تاحالا با 2 یا 3 تا پسر دیدمش, دماغشم که عمل کرده, میدونم شاید بگید قصد بدی نداشته و اینا اما این حرف ها به درد من نمیخوره, حالا بازهم دخترهایی دیدم که اصلا با هیچ پسری نبوده اند, وقتی که ازدواج کرد اصلا جواب مادرشوهر و پدر شوهر رو نمیده به خودش مینازه, به پول باباش و قیافه اش مینازه, همیشه هم با با شوهرش دعوا داره, دوستان من خوب این خانم رو میشناسم کلا آدم بسیار مغروریه, حالا ببینید توی چه وضعی هستیم, حالا نظر خودم رو بگم اینه که من تاحالا با هیچ دختری دوست نبودم, شناخت تقریبا خوبی هم ازشون دارم, من دوست دارم همسر آیندم هم زیبا باشه هم از نظر روانی و شخصیتی سالم باشه(درضمن دوست پسر نداشته باشه چون من به این موضوع حساسم), مطمئن باشید من مشکل ساز نمیشم چون هم فرد آرومی هستم و هم درس خونم, دوستان به من کمک کنید چطوری میشه اون دختر مناسب رو پیدا کنم, آخه خدارو خوش نمیاد من که برای زندگی اینطور تلاش میکنم دختر خوب گیرم نیاد[negaran], حالا اونطور که گفتم دخترا خیلی خوب خودشونو تغییرمیدن یه سری معیار برام بزارید که بدون اینکه دختره خودش بدونه من بفهمم که چطوری بوده قبلا.
خیلی ممنون میشم تو این بحث همکاری کنید.

ساناز فرهیدوش
21st May 2011, 01:56 PM
معيار رو خودتون بايد تعيين كنيد . ابتدا خودتون ا بشناسيد و بدونيد چه مسائلي براي شما لرزش محسوب ميشه سژس به تدبير ي براي ازدواج بژردازيد .
وضعيت شغلي - تحصيلي و مالي و سربازي خودتون را مشخص كنيد . .
خودتون رو مورد ارزيابي قرار بدهيد و نكان مه م رو از نظر خودتون بنويسيد .
براي مثال شما به دين * اشراف داريد با فرقه * دوست داريد همسر شماه م به همين نحو عبادت كند .
وقتي ايدئولوزي خودتون رو مشخص كنيد خيلي چيز ها براتون مشخص ميشه .

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد