PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی ماهواره

Skabirian
11th May 2011, 11:33 PM
سلام به همه
این تاپیک را زدم به خاطر اینکه از همه دوستان علاقه مند در این زمینه دعوت کنم با هم روی طراحی یه ماهواره کار کنیم.
با توجه به نیاز روز کشور به ساخت و طراحی ماهواره ها و ماهواره بر ها این موضعو بسیار مورد توجه خواهد بود.
از تمامی دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند دعوت میکنم برای استفاده سایر دوستانشان در این قسمت قرار دهند و در صورتی که تمایل به همکاری در طراحی ماهواره داشتید رزومه و تجربه خودتون را به Skabirian@gmail.com ارسال کنین.
با بهترین آرزوها برای کشور خوبم ایران[golrooz][golrooz][golrooz]

عرفان سلیم زاده
13th May 2011, 02:28 PM
[esteghbal]شما بسازید من با اسون ترین روش ممکن میفرستمش کره ماه!!! راست میگم به مولا! من یه پیشرانه طراحی کردم که هرکسی ارزوی داشتن یه دونه شو داره البته اگر جای ثبت کردن داشته باشه این کارو میکنم.ولی شما جای خود داری عزیزم اگر کسی استقبال نکرد به اون معنی نیست که کار شما اشتباهه بلکه نشانه خلاقیت کم بچه هاست!(البته بلانسبت)

Skabirian
18th August 2011, 12:16 AM
سلام به همه
این تاپیک را زدم به خاطر اینکه از همه دوستان علاقه مند در این زمینه دعوت کنم با هم روی طراحی یه ماهواره کار کنیم.
با توجه به نیاز روز کشور به ساخت و طراحی ماهواره ها و ماهواره بر ها این موضعو بسیار مورد توجه خواهد بود.
از تمامی دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند دعوت میکنم برای استفاده سایر دوستانشان در این قسمت قرار دهند و در صورتی که تمایل به همکاری در طراحی ماهواره داشتید رزومه و تجربه خودتون را به Skabiriangmail.com ارسال کنین.
با بهترین آرزوها برای کشور خوبم ایران[golrooz][golrooz][golrooz]

سلام به همگی
پیرو حرفی که زده بودم اولین فایل آموزشی طراحی فضاپیماها را در وبلاگ زیر قرار داده ام
امید است مورد استفاده قرار بگیرد
http://www.hsdg.com/ (http://www.learntodesignsat.blogfa.com/)

حسین متقی
19th August 2011, 03:22 AM
چه جلب
واقعا میخواین بسازین
خیلی هزینه بره ها
فقط طراحی کنید بقیش با دولت هزینه هارو میده
اول باید ببینیم این ماهواره قراره چیکار کنه
فقط عکس وفیلم بگیره یا کار خاصی انجام بده
باید مقاومت30 جی از هر طرف رو داشته باشه باید لرزش و فشار رو تحمل کنه
باید وسیله فرود مناسب و مقاوم داشته باشه
و.... که خودتون بهتر میدونید

ali-67
21st July 2013, 06:38 PM
با سلام
متاسفانه فایل یافت نشد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد