PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دفتـــــــر همکاران تالار شــــــیمی

parichehr
9th May 2011, 09:36 AM
به نام او
سلام به همه ی دوســــــــتان گرامی

در این تاپیک؛ *** دفتـــــــر همکـــــاران تالار شـــــــــیمی عمومی *** از همه ی دوستانی که اهل شیمی هستند و یا به این تالار سر می زنند و از مطالبش استفاده می کنند، دعوت می کنم تا برای پر رونق شدن و پیشرفت هر چه بیشتر تالار، نظراتتون ، انتقادات، پیشنهادات و یا راهکارهای خوبتون رو بیان کنید، تا به کمک مدیر عـــــزیز تالار شیمی عمـــــــومی تا جائی که امکان داره به پیشرفت علمی این تالار کمک کنیم.

پیشنهادات و راه کارهاتون میتونه در هر زمینه ای از شیمی باشه، اگه فکر میکنید باید به یک بخش خاص بیشتر رسیدگی بشه، یا جای یک ســـــــری مطالب تو بعضی زیر مجموعه ها خالیه،و .... لطفا" بیان کنید.

مننظر نظرات شــــما هســـــــــتیم.

با آرزوی موفقیـت برای همه ی شمــــــــــــا.

parichehr
10th May 2011, 09:55 PM
به نظر من ...

تو زیر مجوعه شیمی کاربردی جای یه سری گزارش کار خالیه! که وجودشون به نظر لازم میاد.

گزارش کار آزمایشگاه اصول تصفیه آب و فاضلاب

وآزمایشگاه شیمی صنعتی

برای گزارش کار آزمایشگاه اصول تصفیه آب و فاضلاب یه سری مطلب جمع آوری کردم که مربوط به تعدادی از آزمایش های معمول و مشترک تو دانشگاه های مختلف هست، که بعد از تایپ کردنشون و آماده سازی تو بخش میذارم.

اما در مورد آزمایشگاه شیمی صنعتی مطلب خاصی در دسترس ندارم، اگه کسی موردی داشت لطفا" ارائه بده. خوشحال میشیم!

*مینا*
10th May 2011, 11:04 PM
سلام شیمی دان عزیز [labkhand]
منم نظرم اینه که بحث هامون خیلی کمه ، می تونیم بحث های تخصصی راه بیاندازیم ، ماشالله کاربر هم خوب داریم ، اگه بحث ها راه بیافتن کاربرا هم یواش یواش توشون شرکت می کنن ...

jiferjibox
14th May 2011, 01:54 PM
به نظر من اول یه تالار گفتمان مخصوص بچه های شیمی ایجاد کنیم یکم بچه ها باهم اشنا شن
بعدش در اون تالار گفتمان هر کسی هر چی در مورد شیمی میدونه بگه تا همه استفاده کنن هر کی هم سوال داره بگه و هر کی تونست جواب بده
و تالار هم طوری نشه گه فقط پست های اسپم داده شه
امیدوارم موفق باشید...[golrooz]

*مینا*
16th May 2011, 12:16 PM
به نظر من اول یه تالار گفتمان مخصوص بچه های شیمی ایجاد کنیم یکم بچه ها باهم اشنا شن
بعدش در اون تالار گفتمان هر کسی هر چی در مورد شیمی میدونه بگه تا همه استفاده کنن هر کی هم سوال داره بگه و هر کی تونست جواب بده
سلام دوست عزیز
ممنون از پیشنهاد خوبت ، در موردش مشورت می کنیم و تصمیمات نهایی رو اعلام می کنیم
[golrooz][golrooz]

*مینا*
20th May 2011, 09:49 PM

سلام دوست عزیز
ممنون از پیشنهاد خوبت ، در موردش مشورت می کنیم و تصمیمات نهایی رو اعلام می کنیم
[golrooz][golrooz]

پیشنهادات شما رو پس از مشورت به شکل زیر عملی کردیم
زیر مجموعه ی "بخش سوالات تالار شیمی عمومی (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?f=466)" و تاپیک " معرفی اعضای شیمی عمومی سایت (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?t=95739#post232326) "

من و همکار عزیزم Parichehr منتظر ادامه ی پیشنهادات شما و بقیه ی دوستان هستیم [golrooz] .

silent
6th June 2011, 01:44 AM
سلام خدمت مینا خانم
خواستم تشکر کنم بابت این دوتا بخشی که اضافه کردی بخصوص بخش سوالات خیلی بخش خوبیه
امید وارم که همه بیان وتو این بخش حضور داشته باشن تا ان قسمت هم فعال باشه [golrooz]

CALCIUM
8th June 2011, 10:26 PM
سلام يه پيشنهاد دارم واسه بچه هاي شيمي بعد امتحانات ، يه آزمون (هم معدني هم آلي و هم تجزيه كلا همه مباحث) بزارين نمونه سوالاشم بدين هر كييم تو اون آزمون برنده شد يه امتياز از طرف برگزار كننده بگيره البته سولات اگه تستي باشه خيلي خوبه چون ممكنه بعضيا مثل خودم نتونن سوالاي شكل دار و بنويسن!!!!!!

silent
8th June 2011, 10:27 PM
سلام
به نظر من یه بحث در مورد کارشناسی ارشد میتونه بحث خوبی باشه
هم درمورد کنکور ارشد هم انگیزه های دوستان برای ادامه تحصیل وهم ملاک های انتخابشون تو انتخاب گرایش(علاقه بهتره یا بازار کار ) ودانشگاه
همچنین ملاک هایی که واسه موفقیت تو کنکور ارشد بنظرشون مهمه را بگن
تازه اونایی هم که کنکور دادن و موفق بودن بگن چیکار کردن که موفق شدن تا بقیه هم استفاده کنن[golrooz]

*مینا*
25th August 2013, 08:30 PM
سلام
خسته نباشـــید
یه پیشنهاد دارم
یه زیر تالار برای بچه های دبیرستانی هم داشته باشیم بد نیست [golrooz]

0220
25th August 2013, 08:38 PM
[golrooz][tashvigh]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد