PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزشی نیاز به یک راهنمایی و نمونه پروژه در نرم افزارmicrosoft project 2007

engeneer_19
7th May 2011, 11:19 AM
سلام
کمک میخواستم
خیلی فوری نیاز به یک راهنمایی و نمونه پروژه در نرم افزارmicrosoft project 2007 دارم
خواهش میکنم اگه کسی کار کرده و پروژه ای داره برام بفرسته
نیاز فوری دارم
ممنون میشم

hossien
9th May 2011, 11:15 PM
چه پروژه ای مثلا گانت اجرایی یک دوره آموزشی باشه مشکلی نداره؟

engeneer_19
12th May 2011, 11:37 AM
استاد گفته یک پروژه مربوط به رشته کامپیوتر تو نرم افزار ms project باشه
من باید توضیح شم بلد باشم!

hossien
16th May 2011, 06:37 PM
سلام
من براتون یک فایل می فرستم تا اخر هفته.

engeneer_19
20th May 2011, 01:12 PM
سلام
چی شد؟
ممنون میشم بفرستید

hossien
23rd May 2011, 06:35 PM
سلام
این فایل msp و یک فایل ورد با توضیحات هست .
در ضمن برای اینکه تاریخ شمسی نشون بده باید برنامه پرنیان را نصب کنید

engeneer_19
24th May 2011, 10:10 AM
سلام
خیلی خیلی ممنون
لطف بزرگی کردین
دستتون درد نکنه عزیز[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

sada100
27th October 2011, 09:51 AM
سلام.میشه برای من یک نمونه پروژه بفرستین بانرم افزارms-project-یک پروژه صنعتی یاخدماتی یاتحقیقاتی.ممنونم.واقعا ممنونم.نیازفوری دارم.یه دنیاتشکر.

hossien
2nd November 2011, 06:10 PM
سلام.میشه برای من یک نمونه پروژه بفرستین بانرم افزارms-project-یک پروژه صنعتی یاخدماتی یاتحقیقاتی.ممنونم.واقعا ممنونم.نیازفوری دارم.یه دنیاتشکر.

دوست عزیز از پروژه بالا استفاده کنید فقط کافی روی هر یک از اجزا کلیک کنید و نام اونو تغییر بدین حالا صنعتی یا تحقیقاتی میشه.
به همین راحتی

sada100
10th November 2011, 11:23 AM
ممنون ازراهنمایی شما خیلی لطف کردید.مرسی.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد