PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شیرینی

انریکه
2nd May 2011, 03:28 PM
من مارمولکا و مورچه ها رو دوس دارم. واقعاً دوس دارم. نمیکشمشون. اگه مورچه باشن، سم نمیریزم در خونه شون. یا اگه مارمولک باشن، با دمپایی نمیزنم دمبشون کنده شه جلو رفیقاشون ضایع شن.
میذارم زندگیشونو بکنن. کاری به من ندارن، کاری بهشون ندارم.
گوشه ی سقف اتاق من یه لونه ی مورچه هس. یه لشکر مورچه هم همیشه به صف دارن یا ازش میان بیرون یا میرن توش.
سه روز پیش دیدم اینا یه حشره ی مرده رو ورداشتن با چه جون کندنی دسته جمعی دارن میبرن تو لونه شون.
حشره هه از ورودی لونه ی اینا خیلی گنده تر بود. یعنی عمراً هیچ جوره نمیشد بردش تو.
خدا شاهده اینا سه شبانه روز، دقیقاً سه شبانه روز بی وقفه زور زدن که ببرنش تو، نتونستن.
هی جا عوض میکردن هی این میرف اون میومد، کارگر میرف مهندس میومد، حتی نمیتونستن یه دقه ولش کنن بشینن فکر کنن چه جوری ببرنش تو! ولش میکردن از اون بالا میفتاد پایین.
خلاصه یه وضعیتی...
امروز دیدم به هر زوری بوده، بردنش تو. از صبح هم حتی یه دونه مورچه از لونه در نیومده!
فک کنم ملکه شون به مناسبت این پیروزی امروزو تعطیل اعلام کرده همه شون موندن تو لونه خوابیدن از خستگی.
میخوام دو سه تا حبه قند بذارم واسه شون پای دیوار. هم شیرینیه، هم که یه غذای خوشمزه ی بی دردسر گیرشون بیاد طفلیا.
سرقت شده از سایت www.1doost.com (http://www.1doost.com/)

amin_745
2nd May 2011, 03:33 PM
شاید لونشون رو عوض کردن!

انریکه
3rd May 2011, 05:20 AM
شاااااااییییییید...!!!![tafakor]

7raha7
5th July 2011, 06:13 AM
منکه میگم حشرهه خودشو زده بوده به مردن... بعد وقتی رفته تو لونه همشونو خورده! شایدم حشرهه گیر کرده همون دم ورودیه لونه و جلوتر نمیره... واسه همین مورچه ها نمیتونن بیان بیرووووووووون[shaad]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد