PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : soil+oxygen=electricity

dehghanibros
29th April 2011, 07:48 PM
سلام

ما توانستیم یک دستگاهی را آزمایش کنیم که برای تولید برق فقط به خاک و اکسیژن نیازمند هستیم

با ترکیب اکسیژن در خاک برق تولید می شود

عکس هایی از این دستگاه که هنوز کامل نشده است را برای شما گذاشته ام

با تشکر

dehghanibros
29th April 2011, 07:51 PM
http://www.uc-njavan.ir/images/jb43dhfsf6vlogpyqh6w.jpg

hengameh
1st May 2011, 10:26 AM
کاش یکم میشد بیشتر دربارش توضیح بدین
جریانیو که ازش گرفتین چقدر بوده؟
ریز وسایلشو با مشخصلت دقیق بذارین ممنون میشم

dehghanibros
6th May 2011, 07:11 PM
کاش یکم میشد بیشتر دربارش توضیح بدین
جریانیو که ازش گرفتین چقدر بوده؟
ریز وسایلشو با مشخصلت دقیق بذارین ممنون میشم

جریانی که من ازش گرفتم 6 آمپر بوده ولی شما هر جریانی یا هر ولتاژی که بخواهید می توانید از این دستگاه بگیرید مثل: سلول های خورشیدی که می توانید با چند تا از اونها سری و موازی کردنش هر ولتاژ یا هر آمپری بخواهید بدست بیاورید

نکته ای که باید بگم دستگاه هنوز تکمیل نشده و به زودی عکسی از تکمیل شده اون برای شما خواهم گذاشت

تکنولوژی که در این دستگاه استفاده شده اینکه شما وقتی این دستگاه را به مصرف کننده متصل می کنید به خاطر اینکه به مصرف کننده آسیب نرسونه اگر ولتاژ یا آمپر کم یا زیاد شد به صورت خودکار خروجی دستگاه غیر فعال می شود و برق به مصرف کننده نمی دهد. ما از یک کامپیوتر کوچک استفاده کرده ایم که در صورت بروز هر مشکل این کامپیوتر به صورت خودکار فعال شده و اگر مشکل را بتواند حل می کند و اگر مشکل جدی بود به صاحب دستگاه اطلاع می دهد

نکته ای دیگر اینکه شما هیچ وقت نیاز به تعویض خاک نخواهید داشت و عمر دستگاه محدودیت نخواهد داشت و این دستگاه قابل تعمیر بوده

من منظور شما دوست عزیز نفهمیدم ریز وسایل شو با مشخصات رو بذارم

اگر این کار رو بکنم که شما هم مثل من یکی درست می کنید و دیگر برای من هیچ سودی ندارد

باز هم متشکرم از شما و دوستان دیگر

dehghanibros
13th May 2011, 11:56 PM
بعضی از دوستان سوالاتی از من پرسیده اند
من از همه دوستان متشکرم و متاسفم که وفت کافی برای پاسخ ندارم ولی دوستان در یک چیز مشترک هستند و آن دیدن ویدیو دستگاه

دوستان می توانند برای دیدن کار دستگاه به وب سایت رسمی ما بروید
نکته ای که باید بگم اینکه من ویدیو دستگاه را در دو سایته یوتوپ و دیلیموشن که متاسفانه فیلنر می باشند

و برای دوستانی که دسترسی به این سایت ها ندارند اگر علاقه مند باشند می تواند برای من پیام بدهند تا ویدیو را به صورت شخصی برایشان ارسال کنم

وب سایت ما:
wwww.dehghanibros.com

dehghanibros
29th May 2011, 05:47 PM
دوستان عزیز می توانید ویدیو این دستگاه را ببینید . این ویدیو ب روی سایت ایرانی آپارت می باشد
http://www.aparat.com/v/16dd8c942ad630be7e5a12b681b3f5c413926

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد