PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار نوشتن فرمول ریاضی

azarbara
18th April 2011, 08:26 AM
دوستان در این تایپک برنامه ای بسیار کم حجم قرار داده ام که به راحتی می توانید فرمول های ریاضی را تایپ کنید
لازم به تذکر است که این برنامه نیازی به نصب در روی سیستم شما ندارد و بصورت پرتابل است
کار کردن با آن بسیار راحت می باشد شما بعد از تایپ فرمول مورد نظر کافیست گزینه copy into cleapboard را زده و هر جا که می خواهید آن را paste کنید این برنامه فرمول ها را بصورت عکس ذخیره می کند و همچنین رنگ زمینه آن نیز قابل تغییر است
لازم به توضیح است که در ارسال تایپک نمی توان از این برنامه استفاده کرد موقع ارسال تایپک فرمول ها نشان داده نمی شوند (من امیدوار بودم که با این برنامه بشود در تایپک ها فرمول نویسی کرد که متاسفانه نشد)

ormazda
18th April 2011, 03:08 PM
با درود
دوست عزیز این نرم افزار توسط آنتی ویروس به عنوان ویروس شناخته و به طور خودکار پاک می شود.

با احترام

Only Math
19th April 2011, 11:39 AM
منم وقتی واردش میشم کامپیوترم هنگ میکنه!!!!!!!!!!

azarbara
20th April 2011, 08:07 PM
ولی این برنامه کاملا تست شده هست و من الان یک هفته می شه که دارم ازش استفاده می کنم خواستید براتون اسکرین شات میذارم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد