PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر در اين شش ماه تنها 517 هزار تومان گرفته‌ام

diamonds55
25th December 2008, 05:12 AM
علي دايي گفت: از عضويت در هيات مديره باشگاه سايپا استعفا نداده‌ام.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، علي دايي عضو هيات مديره باشگاه سايپا گفت: از سمت خود در هيات مديره باشگاه استعفا نداده‌ام اما، تمام تمركز خود را بر روي تيم ملي گذاشته‌ام و تا زماني كه به موضوع مهمي چون تيم ملي فكر مي‌كنم، به بحث‌هاي كوچك و حاشيه‌اي كاري ندارم.

علي دايي افزود: من تنها عضو فوتبالي هيات مديره باشگاه سايپا هستم اما، نه در زمان انتخاب پير ليتبارسكي و در زمان انتخاب سرمربي بعدي سايپا در نشست هيات مديره حضور نداشته‌ام. در هر صورت سودي ندارد تا درباره‌ي مسايلي كه واضح و روشن است، صحبت كنيم. من نزديك به شش ماه است كه در هيات مديره باشگاه سايپا حضور دارم و در اين مدت تنها 517 هزار تومان حقوق گرفته‌ام. پس هيچ بحث مالي و يا مباحث ديگر براي ماندن در سايپا ندارم و يا اينكه بخواهم براي اين مسايل دچار مشكل شوم.

وي ادامه داد: در هر صورت از هيات مديره اين باشگاه استعفا نداده‌ام اما طبيعي است كه با اين شرايط تمام توجه خود را معطوف تيم ملي كنم چرا كه وظيفه‌ي بسيار بزرگي در تيم ملي به من محول شده است و هدف نهايي من موفقيت تيم ايران در جام جهاني است و تا رسيدن به اين هدف تنها به تيم ملي فكر مي‌كنم.

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران درباره‌ي دريافت غرامت از فدراسيون فوتبال منطقه‌ي باسك اسپانيا نيز گفت: من اطمينان دارم كه فدراسيون فوتبال باسك غرامت 150 هزار يورويي را به فدراسيون فوتبال ايران پرداخت مي‌كند

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد